selam lazerli epilasyon mu iğneli epilasyon mu

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve sultaann tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sultaann
  1. sultaann

sultaann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    epilasyona başlayacağım ama hangisi daha ii bilemiyorum kızlar yardım
    :uhm:

2. 30 Eylül 2009
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bence lazerrr..tabi kişiden kişiye göre deişirrr..kimisinde lazer işe yaramıyor igneliye gidiyor kimisidede lazer çok iyi sonuc veriyor..ama ben asla igneliyi düşünmedim..lazeri tavsiye ederim

4. 30 Eylül 2009
  5. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede lazer iğnelide tek tek uzun zaman alır... lazer daha geniş yerlere nufus ediyor

6. 30 Eylül 2009
  7. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    sorunuzu lazer epilasyon ana başlığı altında sormuş olmanız bile netice olarak olmasa da reklam anlamında yani mali anlamda lazerin ne denli güçlü olduğunun göstergesi. Bu sebeple benim size tavsiyem maddiyat önemli değil diyorsanız lazer epilasyon yöntemini tercih etmeniz. Ama hangi yöntemi seçerseniz seçin mutlaka işinin ehli insanların hizmet sunduğu salonları tercih edin.

8. 1 Ekim 2009
  9. sultaann

sultaann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yüreğinize sağlık bayanlar .

10. 5 Ekim 2009
  11. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lazer mağduru olarak bende iğneliyi tavsiye ederim bence lazerin yan etkilerine nette bakmadan karar vermeyin derim yinede siz bilirsiniz

Simikay bunu beğendi.
  12. 6 Ekim 2009
  13. missnewmoon

missnewmoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senelerdir yüz bölgesinde özellikle çenede tüylenme sorunu çekiyordum.2003 senesinde baktım iğneli ile bitmiyor lazer yöntemini denemeye karar verdim ki o zaman yapılan iğneli epilasyonda yüzüm kızarmıyodu bile ne kadar az akım veriyolarsa artık.neyse 2003 te başladım lazere yakın çevrede en iyi olan lazer epilasyon merkezini araştırıp buldum yeter bitsin artıkk dyodum 7 seanstan sonra azaldı sonra 2 ay sonra hopp yüzüm geri doldu bikaç merkez denedim bu şekilde bitti derken 3 ay en fazla hopp tüyler geri.Artık geçen sene tak etti dedim iğneli epilasyonu araştırayım.Çok yakın ve çokta titiz bir arkadaşım kendinde sadece 2-3 üyün kaldığını söyledi inanamadım epilasyon ve sonuç almak onun tavsiyesi ile taksimde ayten hanımla yeniden iğneli epilasyona başladım.yüzüm kızardı canımda acıdı yalan işin doğrusu ama benim cildim hassastır ve BUNCA SENELıK LAZER TEDAVıME RAĞMEN hala yüzümde sert tüyler vardı 10 aydır düzenli gidyorum ve son seansımda vaktimin geçtiğini bile fark etmedim.Artık tüylerim çok seyrek çıkıyor.Çok mutluyum...Bu sebepten özellikle yüz bölgesinde iğneli epilasyon derim.Estetik cerrah bir tanıdığımda yüzde lazerden sonuç alınmayacağını söylemişti

14. 6 Ekim 2009
  15. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    yüz için tabii ki iğneli ama bacak ve diğer bölgelere iğneliye girmek için bol miktarda paranız ve sabrınız olur, son tahlilde sonuç verir ama açıkçası gerçekten yürek gerekir o uzun seanslara...

16. 10 Ekim 2009
  17. kuzu123

kuzu123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaptırmak istediğiniz yer geniş bir alansa lazer ama tek tük tüğlerse iğneli çnkü lazerin sarı tüğ köklerini tetikleyip kalınlaştrğı söylenyor..
    ben denedim iğneliyi ama dayanamadım acısına

18. 11 Ekim 2009
  19. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sarı tü teteikleme meselasi sadece yüzde mevcut olabilir...ama bacak,genital ve koltuk altında sarı tüy meselesi olmadığı için en iyi uygun yerler..