selçuk kuyubaşı'na ameliyat olanlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve lavanta84 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lavanta84
  1. lavanta84

lavanta84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar internette araştırırken selçuk kuyubaşı adında bi doktora rastladım. Bu doktora burun ameliyatı olan yada ismini duyan var mı?

2. 15 Kasım 2010
  3. lavanta84

lavanta84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yok mu tanıyan?

4. 2 Şubat 2013
  5. incebellibardak

incebellibardak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    kartal yavuz selimde çalışıyordu arkadaşım yaptırdı ama özel muayanesinde yaptı galiba,şimdi burun deliğinin biri farklı gibi,ama deneyimli bir doktor diyorlar,arkadaş o sorunu için gitmiş ama ikna edip geri gönderiyomuş.

6. 24 Mayıs 2013
  7. BenBarbie

BenBarbie Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Bende merak ettim, dr selcuk kuyubasi internette baya görünüyorda ama hic hastalarin yorumlari yok, hicmi ameliyat olan olmadi? Fiyati uygun aslinda, mail ile sordum, resim yolladim, 5.000TL dedi, ama pek emin degilim. Lütfen burun ameliyati olanlar varsa bilgi versin.

8. 14 Ekim 2013
  9. charm__

charm__ Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    19 Ekimde Selçuk Kuyubaşı ameliyatımı yapacak..Ve ben her gun merak edılen herseyı yazacagım.Cunku amelıyat olanlar hıc paylasımda bulunmuyorrrrr.Merak edıyoruzzz halıyle.Neyse ben içim cok rahat amelıyata gırecegım.

10. 14 Ekim 2013
  11. yagmur2014

yagmur2014 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Ben ıkı hafta once Selcuk Beyle görusmeye gittim, ıyı birine benzıyor ama nedense hiç guvenemedim, içimden bir ses hep "hayır" dedi ameliyat gununu bile karralaştırmıştık ama içimdeki ses rahat bırakmadı ve vazgeçtim, sonra Prof Dr Ersin Ulkür'le görustum ınanılmaz guven duydum ve gecen pazartesi ameliyat oldum, iyiki de olmusum çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Selçuk kuyubaşını kötuleyemem ama sezgisel olarak hiç içime sinmedi. Doktorum olan Ersin Bey'i öneririm gönul rahatlığıyla, ustelik profosor olmasına ragmen 4500lira aldı ucret de olduça makul, her açıdamn öneririm kısacası...

12. 20 Ekim 2013
  13. charm__

charm__ Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Dün oğlen 12:00 da amelıyatım gerceklestı...Selçuk bey sadece herşey cok guzel olacak dedi,amelıyat oncesı ve sonrası hersey yolundaydı...Gözaltımda cok hafıf morluklar olustu ve Muhammet Dılbere amelıyat olan en yakın arkadasım bıle bu kadar ıyı gorundugum ıcın cok sevındı ve sasırdı ne bır şişme nede aşırı derecede morarma oldu.Tampon olmaması ınanılmaz bır rahatlık.Ve alcılı halıne bıle asık oldum burnumun.Hayatında kolu dahi kırılmayan ben ilk defa bıcak altına yattım ve cok sukur cok memnunum.Selçuk bey gerçekten işinde çok başarılı...Merak ettıgınız herseyı sorabılırsınız :)

14. 27 Ekim 2013
  15. charm__

charm__ Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Selçuk Kuyubaşına ameliyat oldum tam 8 gün önceee.Ve harika bir burnum varrrr,çok mutluyum =)))

16. 22 Aralık 2013
  17. Ozy80

Ozy80 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ~Canim burunun nasil oldu ? memnunmusun ve mumkunse foto varmi ?