selçuklu hastanesinde doğum yapmayın

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve adiyef tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : adiyef
  1. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    daha öncede yazmıştım tekrar etmek istedim.ben orada doğum yaptım ve çok kötü şeyler yaşadım orada doğum yapmayın arkadaşlar.

2. 22 Şubat 2010
  3. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğum yaptıktan 3 gün sonra çok kötü ateşlendim.hemen selçokluya acile gittik.cumartesi akşamüstüydü.doktor yok dediler.güler altıntepeydi benim doktorum çağırabilirmisiniz dedik.çağıramayız belki istanbulda olabilir dediler.başka kadındoğumcuyada ulaşamayız dediler.ama ben okadar kötüyümki ateşten titremekten ayaklarımın üzerine basamıyorum iki kolumdan tutarak ayakta durduruyorlar.sonra yanındaki büyükşehire gittik.bir doktor geldi ateşimi ölçtü.sonra bunu bir kadındoğumcunun görmesi lazım,bizde doğum yapmadığınızdan biz çağıramayız siz selçukluya geri gidin dediler.geri gittik orada bir doktor vardı,şimdi kimi çağırcaz diye dalga geçiyor birde.neyse sonra devlet hastanesne gittik orada yine kadın doğumcu değil de başka doktor baktı.neyse ateşim düştü.o gün iyileştim biraz.2 gün sonra çocuk için selçukluya kontrole gitmiştik sıra beklerkenbenim kanamam oldu.öyle ir kanamaki resmen boşaldı.güler altıntepe baktı,enfeksiyon geçiriyormuşum.belkide içimi temizlemedi doğru düzgün .zaten sezaryenim 5 dk sürmüştü.ameliyata aldılar ameliyatım 1 saat sürmüş annem krizler geçirmiş.ameliyatımın sonuna doğru tıptan çolakoğlu gelmiş.artık ne olduysa ameliyatta bir uyandım ambulansla tıpa götürülüyorum.oradada kürtaj falan yaptılar ameliyatta birde bir yerim zedelenmiş.oranın kanını durdurmak için pansuman filan yaptılar.kanımda 5e düşmüş.kan verdiler.neyse 2 gün yatıp çıktım perişan oldum.belki ilk acile gittiğimde doktor gelse baksalar bu kadar kötü olmayacaktım.yani doğumdan sonra gece vakti falan birşey olsa selçukluda doktor bulabileceğinizin garantisi yok.zaten herkesi sezaryene alıyorlar.benim doğum yaptığım gün 13 kişi doğum yapmıştı 12si sezaryendi.selçukluyu kimseye tavsiye etmiyorum

4. 5 Ağustos 2010
  5. rosesuccess

rosesuccess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim verdiğin bilğiden dolayı

6. 5 Ağustos 2010
  7. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım zaten orayı asla düşünöüyorum çok pis bi yer ve kalabalıkkkk

8. 20 Aralık 2010
  9. serap83

serap83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    geçmiş olsun kardeşim.Allah bir daha göstermesin.paylaştığın için teşekkürler.