Selektive Saç Spreyi Mavi Su

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve izmirliii tarafından 21 Ekim 2007 başlatılmıştır.

21 Ekim 2007
    Konu Sahibi : izmirliii
  1. izmirliii

izmirliii Guest

kızlar saçlarına mavi su kullanan ve bu suyla ilgili bilgisi olan var mı?

2. 21 Ekim 2007
  3. mırnavv

mırnavv Guest

Selective'in saç spreyi diyosan çok iyidir fönden önce ve saçları ışıl ışıl yapıyor saçlar hemen açılıyor ben bu spreyi sıktıktan sonra tarayabiliyorum ancak çünkü saçlarım çok karışıktır sonra da fön çekiyorum bence en iyi fön öncesi ürün:hooray:

4. 21 Ekim 2007
  5. izmirliii

izmirliii Guest

Evet cnm onu diyorum.Peki bu spreyin başka ne gibi yararları var saça biliyo musun?Bir de bu spreyi kullanırken saç kremi kullanmamak gerekiyomuş diye duydum doğru mu?

6. 21 Ekim 2007
  7. mırnavv

mırnavv Guest

fön için süper bişey ama saçı yatıştırmak parlamasını sağlamak falan dışında bir yararı olduğunu sanmıyorum, saçın hızlı uzamasını sağlamak beslemek falan gibi. Sonuçta doğal bir şey değil. Ama kesinlikle fönün zararlı etkilerinden bi nebze de olsa koruduğu gerçek. Bunu sıkmadan fön çektirmiyorum. saç kremi kullanmamak gerektiğini hiç duymadım. Ama zaten bunu sıkınca saç kremi kullanmaya gerek kalmıyor.

8. 21 Ekim 2007
  9. mor-menekse

mor-menekse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar böyle bir ürüne ihtiyacım vardı.Sağolun.Hemen edinmem gerek.Demek bunu kullanınca saç kremine ihtiyaç ta olmuyor.Tam olarak adı nedir arama motoruna baktım selective'in saç için çok ürünü var.:enbuyukkk:

10. 21 Ekim 2007
  11. izmirliii

izmirliii Guest

Selective pro-tek due phasette MAVİ SU.Tam olarak adı bu cnm.

12. 21 Ekim 2007
  13. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim kuaförümde fönden önce sürüyor. yumusacık yapıyor sacı

14. 21 Ekim 2007
  15. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende 1 seneyi aşkındır kullanıyorum.Bir şişe hergün banyo yapmama rapmen 1 seneden fazla gitti.Şimdi yenisini boyalı saçlar için olanı aldım ama henüz kullanmadım.Banyodan sonra yani hem şampuan hemde kremden sonra iyice duruladıktan sonra bazenden saçlarım hafif nemliyken sıkıp saçımı tarıyorum hem parlaklık yumuşaklık veriyor birde miss gibi kokuyor saçlarım.Fön çok çabuk çekiliyor.Yanlız ist.dışında fiyatlara dikkat edin bizim burda 16 ytl Konyada aynısı 40 ytlydi bayramda gördüm.

16. 21 Ekim 2007
  17. mor-menekse

mor-menekse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler canım :1hug:

18. 22 Ekim 2007
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende istiyorum ama nerden bulablirim fiyatı hakknda bilgisi olan var mı???