Selm Arkadalar, size iimi dkmek istiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlarr biz eşimlesürekli kavgaediyoruz 1yasında oglum varr onunla ilgilenmiyove bana sürekli kızıyo ve iz sürekli kavgaediyoruz ben artık bıktımmmmm dayanamıyorumm eşimden sogumaya basladım bu arada eşim isiiz ve sürekli evde bizde sürekli kavga edeiyoruz boş boş geziyoo beni sinir edeiyo kendimi intar etmeyi bile düşünüyorummmm işten cıkalı 4ay oldu git iş ar diyorum benden kötüsü olmuyooocok moralim bozuk arkadaşlaryadımlarınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:1no2::1no2::1no2:mafoldumbenmafoldumben

2. 17 Haziran 2009
  3. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok zordur Allah yardımcın olsun

4. 17 Haziran 2009
  5. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    of amin cnm yaaaa aminn saol cnm ne yapıyım ben yyaa hep ben altan alıyorumm konuşmuyorum gelip özürdiliyo sonra gene baslıyo kavga gürültü

6. 17 Haziran 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl geçiniyorsunuz çalışmıyorsa.?

8. 17 Haziran 2009
  9. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    canım allah korusunnn bak bebeğinde varmış öle düşünme eşin işsiz olduğu için bence bir boşluktadırr ve o yüzden öle davranıyodur öle kötü şeyler düşünme allaha sığın allahım en kısa zamanda inş bi iş kapısı açar. işsizlik çok kötü bişi heleki bi evladınız varrr sıkma canını herşey düzelir inş

10. 17 Haziran 2009
  11. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla hiç sorma cnm yanımda kayınvalidemler varrr evimiz 2katlı kavın validem üste bizde altta oturuyoruz kayın validemlerle beraberiz birlikte yemek yiyoruzuyumayaasagıya iniyoruz işte o kadarr

Son düzenleme: 22 Şubat 2010
  12. 17 Haziran 2009
  13. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende öyle deyip kendimi avutuyorum sürekli ama hergün tartışmaktan kavga etmekten her saat bası aglamaktan bıktımm artııkk

14. 17 Haziran 2009
  15. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim çok üzülüyorsun haklı olarak ama işsizlik benim bile zoruma giderken bir çocuğa ve bir eşe bakmakla yükümlü biri nasıl dayanır.Bence onuda biraz anlamalısın.Bu sorumluluğu yerine getirememenin sıkıntısıyla sağa sola saldırıyor olabilir.Benim tavsiyem tartıştığınız zaman başka odaya git hatta başka bi odayı süpür.Süpürgenin sesi onun sesini duymanı engelleyecek hatta istediğin kadar içini boşaltana kadar söylen süpürge çalışırken sende deşarj ol.Ortam sakinleşince git yanına.Birbirinizi anlamaya çalışın biraz.Umarım çözersiniz sorunlarınızı.Bak çocuğunuz varmış Allah bağışlasın onada yazık dimi ama.Bi çocuğunuz olduğunu hatırlat eşine....

16. 17 Haziran 2009
  17. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    anlıyorum seni ama sabrettt birazzz emin ol eşinn daha çok stres yapıyodurr çalışmadığı için biz kadınlar ağlıyorusss düşünsene onu ağlayamıyodur bilee
    destek olmaya çalış eşine kötü şeyler düşünme
    rabbim düze çıkarır inş sizi

18. 17 Haziran 2009
  19. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kavganız hep maddiyatsızlıktandır napsın adam üzülüyodur evine bakamıyo iş bulamıyo diye hiç üzülme bu süreçlerden hepimiz geçtik ne demekmiş intahar etmek allahın verdiği cana kıymak bak ne güzel bebeğinde varmış allah yardımcı olur canım hiç üzülme:eek:lmaz: