Selman Laçin Hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi ?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve thirdeyes tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : thirdeyes
  1. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selman Beyin hastası olanlar bilgi verebilir mi? Sperm azlığı sebebiyle tüp bebek yaptırıcaz ama merkez konusunda kararsızım. Alman hastanesini düşünüyodum am çok kalabalık olduğu için fabrikasyon gibi olduğu fikrine kapıldım. Şimdi Medicana İnternational i düşünüyorum. Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.

2. 26 Ocak 2009
  3. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben pek memnun kalmadım ilgisinden.

4. 26 Ocak 2009
  5. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NERMİN1982 sebebini öğrenebilir miyim? Buraya gelip tüp bebek hakkında bilgi verdiler hastane olarak ve fiyatı indirimli bir şekilde çekiliş yaptılar. Ordan ismim çıktı Aysun hanımla beraber geldiler. sonuç olumsuz mu oldu?

6. 27 Ocak 2009
  7. NERMXIXN1982

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sonuç olumsuz ama bunun için doktoru şuçlamıyorum sadece ilgisiz hastayla çok ilgilenmiyor

8. 27 Ocak 2009
  9. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NERMİN1982 olumsuz olmasına üzüldüm. Şimdi ne yapmaya karar verdin peki?
    Ben daha yeni öğrendim bir ay kadar oldu. Üzülmüyorum çünkü bazı insanlar istediklerine çok çabuk kavuşur elde eder bazıları da benim yada bizim gibi daha zor ulaşır. O yüzden moral bozmak yok.

10. 27 Ocak 2009
  11. NERMXIXN1982

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben ara verdim geçen sene nisan ayında denedim şimdi ağustos yada eylül ayında demek istiyorum hayırlısı olur inşallah...

12. 27 Ocak 2009
  13. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    thideyes merhaba.
    Bizde Kadıköy Acıbadem'i düşünüyoruz.
    Cem Bey.
    Bizde daha karar vermedik.
    Bende Tekirdağlıyım bu arada.

14. 27 Ocak 2009
  15. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sevcangoksel,

Hemşeriyiz sevindim tanıştığımıza. Ben çorluda oturuyom. Cem Beyi bende bu sitede okudum genel olarak hastaları ondan memnun. Umarın senin için hayırsılı budur hemen kavuşursun bebeğine. Ben çok kararsızdım aslında burada yazılan birçok şeyi okudum. Selman Laçin Çorluya geldi Sanırım Tekirdağa delmiş. Hatta ordan bir hastası hamile oda Çorluya geldi. Akışına bıraktım ben merkez işini çünkü burda Alman hastanesinde de olan çok olmayan da çok bunun gibi diğer hastanelerde aynı şekilde. Yaşıcaz ve görücez artık. Sizin sorun neydi?. Biri mi tavsiye etti Cem Beyi.?

16. 27 Ocak 2009
  17. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NERMİN1982 bende birkaç ay sonra nisan gibi düşünüyorum açıkçası ama 3 Şubat gibi muayene olmaya gidicez. tedavi için beklicem çalışıyorum ona göre bişey bulmam lazım. Bunun içinde izin alınmaz ki ne kadar sürüyo peki toplamında bana bir hafta izin almam yeterli olucak mı. Ne kadar igne verdi sana? O kadar talihsiz bir durum ki ben iğneden okadar çok korkarım nasıl olcak bilmiyorum yani. Hani doktor ilgisiz diyosun ya benden de nefret eder heralde.Mıymıy bir hasta.

18. 27 Ocak 2009
  19. NERMXIXN1982

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ilkbaşta ayırlı olsun sonra iğneler göbekten vuruluyor hiç korkma çünkü açımıyor gerçekten hatta ben kendim bile vurabiliyordum.izin 10 gün sürer adet 3 günü gidiyorsun muhaynen oluyor sonra senin yumurtalarının büyüyenene kadar iğne yapıyorlar 225'lik vurdu bana sonra yumurta toplama işlemi 1 gün 2-3 günsonra trasfer oluyor 10 gün sonra test yapıyorlar hsg kandan alıyorlar bu kadar