Selülit Belasına Son, Hemde 15 Güne Kadar

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve kesh12 tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kesh12
  1. kesh12

kesh12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Ahmet Maranki'den Selülit İçin Bitkisel Öneriler:
    Selülit:Sellülit, lenfatik ödem, yağ fıtıklaşması, sertleşmiş bağ dokusu ve östrojen seviyesindeki dalgalanmalardan kaynaklanan bozuk mikrodolaşım sonucu oluşmaktadır. Bütün bunlar yağ artışı ve ödeme neden olur .

Selülitler için yapılması gerekenler:Biberiye,hardal,kekik ve çoban çantası yağlarını karıştırıp selilütlü bölgenize masaj yaparak sürün ve streç-flimle sararak sabaha kadar bekletin.Bu uygulamayı her gece yapın 10-15 gün sonunda selilütlerden eser kalmayacaktır.

2. 19 Nisan 2009
  3. busraGFB

busraGFB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt tw de duymstm bnu bnm yasım kçk az var selülit ama denicem hiç kalmasnnn cok güsel:) bnce herkes yapmalıı!

4. 20 Nisan 2009
  5. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bu yağları bilen varmı
    diğer tavsiye edilen yağ karışımları kötü kokuyordu ama içersinde hangisi kötü kokan bilmiyorum bilen varsa cevap kızlar lütfen

6. 20 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

Ben televizyonda gördüğüm bir kremi aldım ve kullanıyorum. Gayet de memnunum. Belki bünye farkıdır ve kullanıp da işe yaramayan da olabilir ama içinde guarana olan bir ürün kullanıyorum. Denemek isteyene tavsiye ederim arkadaşlar.

8. 22 Nisan 2009
  9. niltol

niltol ...İŞTE BEN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde çok az var evlenince oluştu, hazır yemekden diye düşünüyorum oyüzden fazlalaşmadan bende bu yöntemi deneyeceğim...

10. 22 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Bence elini çabuk tut. Yoksa birikiyor ve uğraşması gerçekten çok zor oluyor. Başta "seni her halinle seviyorum." diyen adam bile zamanla kıyaslamaya başlıyor :)

12. 22 Nisan 2009
  13. niltol

niltol ...İŞTE BEN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy deme valla şimdi hırs yaptım öyle derse boğazlarım onu yani üzülürüm ben hemen bir şeyler sürüp vede spor yaparsam azalır inşallah... aslında düzenli sebze yesem daha iyi ama eşimde sebze pek sevmiyor et, tavuk, balık buyüzdende bu hala geliyoruz işte

14. 23 Mayıs 2009
  15. acuns

acuns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaza daha güzel girmek isteyen hanımlar, Cosmic ürünlerimizden selülit yağını kullanarak selülitlerinden kurtulabilirler. Selülitli bölgeye bu yağdan sürüp, sterçle sararak uykuya geçebilirsiniz. Bu işleme 3 hafta devam edin. 1 hafta boyunca her gün, ikinci hafta gün aşırı sürmelisiniz. Hardal yağı, biberiye, kekik yağı, okaliptus yağı, nane yağı ve portakal yağını aktarlardan temin edip, aynı işlemi bu yağlarla da yaparsanız faydasını görürsünüz.

maranki nin selülit için verdiği yağ bunları içeriyor. kendi sitesinden aldım.

16. 3 Haziran 2009
  17. fransiyum

fransiyum <meleğiyle> Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    deneyn var mı acaba ???????

18. 3 Haziran 2009
  19. fransiyum