Selülit Çayı & Titreşimli Kemer Kullananların Paylaşım Alanı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Relaxx tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Relaxx
  1. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve yzdıklarınızın tamamını okudum gidip bende aktardan selülit çayı ile ilgili bitkilerden aldım fakat ben kaynatmadan sıck suda demleyerek içiyorum.bugün 20.günüm bacaklarımda bir sıkılaşma hissettim ama selülitlerim duruyor.Kullananlardan memnun kalanlar varmı arkadaşlar sonuçlrı yazarsanız sevinirim.
    bidee titreşimli kemer aldım bikaç gündür kullanıyorum aranızda kullanan varmı???? cevaplarınızı bekliyorum :KK46:

2. 13 Şubat 2008
  3. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay ben bikere kullandım okemeri belim tutuldu sanırım bana göre degil

4. 13 Şubat 2008
  5. bexsx mayxixs

bexsx mayxixs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar titreşimli kemeri ben denedim ama sonucundan memnun kalmadım.en iyisi 1 saat yürüyüş bence.kemerden daha iyi sonuç veriyor.

6. 13 Şubat 2008
  7. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    cevabınız için teşekkürler arkadaşlar bende bi kaç gündür kullanıyorum mekik çekmişim gibi ağrı oluyo karnımda biraz daha devam etmeyi düşünüyorum kullanıp çok memnun kalan bi arkadaşım da bende o sebepten almıştım arkadaşımın beli 98 cm.den 90 cm e indi benim çok fazla kilo problemim yok ama doğumdan sonra biraz göbek kaldıbenneyaptımki

8. 13 Şubat 2008
  9. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    bu arada selülit çayı kullanana varmı arkadaşlar sonuçları çok merak ediyorummm:eek:

10. 13 Şubat 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    selülitlerden bol bol yürüyerek kurtulabilirsiniz arkadaşlar.bende de vardı krem kullandım ama banamısın demedi yürüyüşe başladım ve hiç kalmadı..spor yapmak bence tek ilacı bu...

12. 13 Şubat 2008
  13. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88

sanırım sizde az vardı yürüyüşle kurtulmuşsunuz darısı benim başıma sırnaşık şeydüzenli spor yapamıyorum:1no2:çok sıkıldım bu selülitlerden yaa almadığım krem kalmadı hiçbirini düzenli kullanamadım bi kaçgün önce gotu kola aldım selülit çayı ve titreşimli kemerle yaza kadar biraz olsun portakal kabuğu görünümü hafifletmek istiyorum benneyaptımki umarım işe yarar

14. 22 Şubat 2008
  15. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ben de selülit çayı çiyorum, hatta her akşam içmeden yatmıyorum fakat hiç azalma olmadı. miğdemi rahatlattığı için kullanıyorum. bende acayip selülit var sıkmadan bile akşam ışıkta belli oluyor. spora başladım;her gün 20 dk eliptik bisiklete biniyorum 150 mekik çekiyorum. masaj kemeri var ama kullanamıyorum, çok üşeniyorum:)
    duvarıma dosya kağıdı yapıştırdım,kağıdı 40 kareye böldüm.her gün yaptıklarımı oraya yazıyorum.yoksa düzenli spor yapamam.hep başlayıp bırakırdım bu kağıt işi insanı gaza getiriyor.5 gün oldu bırakmadım.gelişmeleri yazarım.

16. 23 Şubat 2008
  17. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende çayın faydasını görmedim

Son düzenleme: 1 Mayıs 2010
  18. 23 Şubat 2008