Selülit Mi Yoksa Sarkıklık Mı?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve aslim29 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aslim29
  1. aslim29

aslim29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim bir sorum var.
    Basen ve kalçalarımın alt kısımlarında dalgalanmalar var. Bu dalgalanmalar elimle cildimi yukarı doğru çektiğimde düzeliyor ve sorunlu bölgeler pürüzsüz görünüyor. Bırakınca tekrar aynı dalga dalga :bbo:
    Bu selülit mi yoksa ciltteki gevşeklik mi?
    İkinci sorum bu görüntüyü nasıl yok edebilirim. İki günde bir kese yapıyorum ama çok faydasını göremedim açıkçası :1no2:
    Bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacım var. En azından selüliti olan diğer insanlar da aynı şeyi gözlemleyebiliyor mu?

Son düzenleme: 14 Ağustos 2009
  2. 14 Ağustos 2009
  3. satanistkesenpsikopatkedi

satanistkesenpsikopatkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    1. derece selülit canım seninki.
    selülit daha ilk aşamadayken herkeste önce dalgalanma şeklinde oluyor sonra derece ilerledikçe bir çok gamze oluşuyor bacaklarında yani artık tam anlamıyla selülitlerin oluyor:-)
    selülit ile ilgili başlıklara bakarsan yarar görebilecek şeyler bulabilirsin.spor yap ve bol bol su iç derim ben..genel görüş de bu zaten

4. 14 Ağustos 2009
  5. aslim29

aslim29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim cevabın için. Benim iki yaşında oğlum var. Hamileyken 14 kilo almıştım ve şimdi o kiloları fazlasıyla verdim. Bu kilo alışverişlerinden kaynaklanan bir sarkıklıklığın olması da muhtemel. Ama selülit olsa yine iyi kötü bir kaç çözümü var. Deri sarkıklığının yok maalesef. :kızgın:

Bunun dışında o sözünü ettiğin gamzelerden bende de var ama dediğim gibi elimle cildimi yukarı doğru çekince düzeliyor. Hep selülit olduğunu düşünüyordum bunların ama sanırım sarkıklıkta eşlik ediyor bu duruma. ooof off :çok üzgünüm:

6. 23 Ağustos 2009
  7. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    inanmıyorum bende de o çukurlardan var. daha çok kalçamın yan taraflarındalar. elimle yukarı gerdirince gidiyor, keşke gidip hiç gelmeseler:KK43: geçme ihtimali yok mu acaba?