Selülite Garantili ve Denenmiş Çözüm

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve arzoom tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : arzoom
  1. arzoom

arzoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Zayıf ya da kilolu tüm kadınların ortak sorunu selülit için bir çok kozmetik ürün var. Ben, doğal ve bitkisel ürünleri tercih ediyorum bakım yaparken. Uzun zamandır uğraştığım ve selülitleri yok ettiğim yöntemimi KK üyeleriyle paylaşmak istedim, umarım siz de faydasını görürsünüz.

Selülit olan bölgelere biberiye yağını masaj yaparak yediriyorum. Streç filmle sıkıca sarıyorum. Gündüz yapıyorsam ev temizliği yaparak terliyorum. Gece yapıyorsam kalın bir pijama giyip uyuyorum.

Biberiye yağı içerdiği maddeler sayesinde kan akışını hızlandırıyor ve bu sayede selüliti yok ediyor. Streç film ise yağın iyice derinin altına işlemesini ve terlemesini sağlıyor.

15 gün boyunca her gün bu şekilde biberiye yağı sürüp streç filmle sardım. Şimdi hiç selülitim yok. Aynaya bakarken kendime hayranlık duyuyorum. Darısı başınıza hihoyyyt

2. 15 Ekim 2009
  3. yasemin1306

yasemin1306 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım selulıtlerın baslangıc evresıdır sanırım cunku 15 gunde gectıgıne gore :) tebrıklerrrrrr bu aradaaa

4. 15 Ekim 2009
  5. gulde

gulde "Baby,Don'tYouBreakMy..." Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim selüitlerle başım dertte heralde sürekli kilo alıp vermem
    ama birşeyi de farkettim kızlar çayı çok seven biri değildim yeni yeni günde iki üç bardak içmeye başladım selüitlerime çok faydası oldu ki o kadar spor yapıyorum hergün ona rağmenn hiç gitmiyordu seluıtlerim çay ii geldi...
    hepinize benden tavsiye...
    bu arada arkadaşım tavsiye için sağol bende deneyeceğim onu zaten meraklıyım böyle şeylereçok sağol...inşallah benimkilerde yok olur...

6. 15 Ekim 2009
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    doğumdan sonra deniyim
    teşekkürler

8. 16 Ekim 2009
  9. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arzoom selülit sewiyeni yazmamıssın??

10. 17 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Ebru Şallının detoksuda iyiymiş
    Değişimi 5 günde farkedeceksiniz

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

ışte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. ıçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.

12. 17 Ekim 2009
  13. arzoom

arzoom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar,

Benim selülitlerim doğum kontrol hapı kullandığım zaman oluşmaya başlamıştı. Seviyesi nedir bilemiyorum ama bacak bacak üstüne attığımda portakal kabuğu gibi görünüyordu.

Deneyecek herkese şimdiden başarılar diliyorum :)

14. 26 Ocak 2010
  15. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok makul geldi bana ama canım bu yağın kokusu nasıl? kötü değildir umarım, çıkarmak için çok uğraşmayalım sonra..

16. 26 Ocak 2010
  17. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sürünce yanma yapıyor mu ciltte?

18. 28 Ocak 2010
  19. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende biberiye ile masaj tek başına yararlı olurmu diye düşünürken senin açıklalaman bu konuda karar vermemde etkili oldu bende deneyeceğim teşekkürler paylaşımın içinkaydirigubbakcemile5