Selülite Masaj

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve dalya05 tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

  27 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : dalya05
 1. dalya05

  dalya05 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  272
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Selülitle mücadelenin yeni yöntemi lipomasaj zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor.

  Selülit kadınların en büyük kâbuslarından biri. Malum mevsim kış. Ama ''mayo, bikini mevsimi'' hazırlıkları bu aylarda başlıyor. Birçok kadın bu dertten kurtulmak için tedbiri önceden alıyor. Şimdi kadınların selülitleriyle baş ederken destek alacakları yeni bir yöntem var: Lipomasaj. Selüliti yok ederek incelmeye yardım ettiği belirtilen bir yöntem bu. Üstelik selülit tedavisinin süresini yarı yarıya azalttığı, zamandan ve paradan tasarruf sağladığı ifade ediliyor. Cihazın selülitleri nasıl yok ettiğine gelince... LPG markalı cihaz cilt yüzeyini vakumla kavrıyor. Rulmanlar farklı hızlarda ve yönlere doğru çalışarak cilde değişik açılarda ve şekillerde etki ediyor. Selülit bölgelerine daha çok kan akışını başlatarak hücrenin daha çok oksijen ve besin almasını sağlıyor. Bu sayede yağlar sıvılaşıp hücre dışına atılıyor ve cilt altındaki kapsüllerin içerisindeki yağ miktarı azalıyor.

  6-10 seansla sonuç alınıyor’

  LPG cihazlarının Türkiye distribütörü Medi-Kim’in Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ustaoğlu ''Lipomasajla 6-10 seans arasında selülitten kurtuluyorsunuz. Eğitimli estetisyenlerin yönlendirmesiyle tedaviye aktif olarak katılıyor. Kaslarını kasarak cihazın yağ hücrelerini daha iyi kavramasına yardımcı oluyor'' diyor.


  İncelme ve selülit tedavisinin yeni keşfi lipomasaj Türkiye’de Medi-Kim’le çalışan yaklaşık 350 estetik ve güzellik merkezinde kullanılıyor.