Selülitlere Kesin Çözüm Bulundu

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ayhak tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : ayhak
  1. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar dün Petek Dinçöz'ün programında Mehmet Müderrisoğlu diye bi Eczacı vardı.Bu kişi yıllardır kozmetoloji ile ilgilenip sürekli yeni kremler icat edermiş.Bayanların derdi selülitler içinde bi krem icat etmiş.Dün programda bu kremini tanıttı.Hakikaten çok şaşırdım.Kremi selülütli bölgene sürüp yarım saat masaj yapıyosun.Yarım saat sonra ciddi bi incelme oluyo.Bi kadını aldılar denemek için.Bel çevresini ölçtüler 85 cm geldi.Bu kremi kadının bel çevresine yedirerek yarım saat masaj yaptılar ve tekrar ölçtüklerinde 79 cm geldi.Çok şaşırdım gerçekten.Herşey gözümüzün önünde oldu.Krem pazartesi gününden itibaren tüm eczanelerde satışa çıkacakmış.Kremin adını vermediler programda.Sanırım buluruz eczacının adını versek.Bu eczacı aynı zamanda Yeditepe Üniversitesinde öğretim görevlisi.İnanılır gibi değil.Yarım saatte 6 cm inceldi.Bu krem kilo vrdirmiyomuş sadece inceltiyomuş.Süper valla.Bilgilrinize.

2. 18 Mart 2009
  3. hadi bakalım hayırlısı hihoyyyt

4. 18 Mart 2009
  5. lopezi

lopezi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya olabilirmi böyle bişey ya
    Allah Allah ne bilim inansakmı inanmasakmı inşallah doğrudur fakat neden kremin adını vermadiler anlamadım hadi ama çok heycan yaptım acaba çok phalı olurmu

6. 18 Mart 2009
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kilo vermeden nasıl inceliniliyor (ay doğrumu yazdım, tekerleme gibi oldukafamçokkarıştı)

Bunların hepsi para tuzağı, inanmayın. Mümkünmü allasen böyle birşey. yarım saatte egzersizsiz, hiçbirşey yapmadan sırf masajla 6 cm incelme. Peeeehşakkıdı

8. 18 Mart 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    yarım saatte 6 cm incelme :uhm: :uhm:
    kanmayııın kanmayııın

10. 18 Mart 2009
  11. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Su kaybı falan sağlıyor herhalde.

Başka bir mantıklı açıklama bulamadım bu işe:nazar:

12. 18 Mart 2009
  13. turkkahvesi85

turkkahvesi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kuzum'a aynen katılıyorum. mantıken düşünürsek çok saçma bişey aslında, bi izahı yok gibi. nereye gidiyomuş o 6 cm lik yer hey Yarabbim daha neler duycaz.. bende spor yapmak istiyorum ama bi taraflarımı kaldırmyı başarıp ta hiç bişey yapamıyorum.. bende de var şu selülit illeti off offfffffffffffffffffffffsenağlama

14. 18 Mart 2009
  15. DisiAnka

DisiAnka 26 Ağustos ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    10.095
    Ödül Puanları:
    198
    yarım saat 6cm incelme:uhm:benneyaptımki olmaz yaw okadar dalülülülülülü düzenli kullanımda dese hadi neyse de bi kerede:bbo:

16. 18 Mart 2009
  17. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    selülit yağ dokudaki boşluklar değil mi. belki boşlukları dolduruyordur. ama yarım saatte 6 cm bana yine de sağlıklı gelmedi. geri dönüşümü de yarım saatte olmasın... paylaştığınız için teşekkürler yine de.

18. 18 Mart 2009
  19. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bunu uydurmadım.Eczacı bunu idda edince bende şaşırdım.ızledik baktık yarım saat sonra 6 cm gitmişti gerçekten.Adam yıllardır bunlarla ilgili araştırma yapıyomuş.Üniversitede hocaymış.Neden yalan söylesinki.Denemekte fayda var.Ben alıcam.Ama ismini vermediler kremin.