Selülitlerimden Kurtuldum SİZ de Kurtulun :)

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve rafflesia_zamani tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : rafflesia_zamani
  1. rafflesia_zamani

rafflesia_zamani Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ewt arkadaşlar selülitlerimden kurtuldum hem de çok basit ve öaliyetsiz bir yolla :dance:
    suna Dumankayanın ve birçok herbalistin tarifi bu. kimi başka şeyer de eklio ama bunlar yeterli. işte mucize alkisalkisalkis
    :nazar: 1 tatlı kaşığı rezene
    :nazar: 1 tatlı kaşığı anason
    :nazar: 1 tatlı kaşığı biberiye
    tüm malzemeleri 1 litre kaynamış suya atın ve 10 dk demlenmesini bekleyin yani yeni kaynamış suyu ocaktan alın içine malzemeleri koyun kapaını kapaın ve 10 dk bekletin demlensin. sonra bir kaba boşaltın soumasını beklein souyunca gün boyu BOL limonla tüketin.. hııı tadı da fena diil limonla daha güzel oluo şekere hiç gerek yok hihoyyyt
    :nazar:Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.
    :nazar:Anason : Mide gazını alır.
    :nazar:Biberiye : Vücuttaki yağı yakar

ben düzensiz yapmama rağmen 20 günde bariz azaldı ramazanda yapmadım geri de gelmedi ama tam geçmedi çünkü tedavi yarım kaldı ama toplam 30 40 günde tam geçer yanii .ramazan girmeseydi araya geçmişti.şuan%65 70 geçti.ben 155 boyunda 43 kiloyum ama zayıflık dinlemio bu meret malum sırnaşık şey benim aşırı derecedeydi bakınca direkt görünüodu bide yumuşak tenli olduum için çabuk oluo selülit :gitme: aşırı derecede olmasına rağmen geçti düşünün.
    başlığa kurtuldum yazmamın sebebi sizlerin de bunu yapmanızı isteiişim.

şimdiden herkese geçmiş olsun:teytey:

2. 12 Eylül 2009
  3. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    ayy denemek lazımmm...teşekkürler paylaşımın için...bende fazla yok ama beni rahatsız ediyor ramazandan sonra başlıyım

4. 13 Eylül 2009
  5. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm mideye dokunur mu ki bunlar benim mide biraz sorunlu nerdeyse sürekli yanma hissediyorum bunu her gün mü yapıyoruz cnm yani daha doğrusu bu yaptığımız karışımı her gün yapmak zorunda mıyız bu 1 lt bir günde bitirmek zorunda mıyız?

6. 13 Eylül 2009
  7. paresssss

paresssss güvensizim ama umutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    en sevmediğim üçü aradayımı buldun kıs bula bula kaydirigubbakcemile3
    denicek arkadaşlara başarılar ben lahana suyunu tercih edicem o bile daha cazip geliyo bana
    eline sağlık dönmesler inşallah bidaha

8. 13 Eylül 2009
  9. rafflesia_zamani

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bozo85 canım dene bence kaybedecek bişi yok selülitten başka zemuszemus
    kkarabiberr hergün yapıoruz 1 litre zaten 4 bardak falan edio bitirirsin yani ama bunu bitirmek lazım bi günde çünkü zaten tarifi bu. bide mideye dokunur mu bilemicem istersen bi bardaklık yap bi dene canım bu arada geçmiş olsun bence doktora git mühim bişi olabilir CADIARZU
    paresssss kıs tadı kötü diil ki amaa hatta ii bile hani bi civanperçemi diil ki zehir gibi olsun da içilemesin gayet ii tadı dene bence alkisalkisalkis
    bu arada bir yerde okumuştum bitki çaylarını yudum yudum yavaş yavaş içmek lazım die ama nerdeee lakır lakır içiom ben delikafadulden ama siz bana bakmayın yavaş için

10. 15 Eylül 2009
  11. aaslikose

aaslikose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çatlıycam hemen yarın bunları bulup yapıcam.. bende sevmem pek bitki çaylarını..tadı çok kötü olursa tatlandırıcı atsam olurmukiii acep ???kaydirigubbakcemile3

12. 16 Eylül 2009
  13. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar birşey sorcam selülite en etkili yöntem masaj diyorlar ya bende özel bi masaj aaeti yok sadece ayak için masaj aleti var titreşimli ben onu bacaklarıma ve kalçalarıma yapsam nasıl olur etkili olur mu böyle birşeyi deneyen var mı? bu karışımı da yapıcam acil kurtulmam lazım selülitlerden...

14. 16 Eylül 2009
  15. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bu karışımları taze kaynatıp için arkadaşlar yani birer fincan keyif çayı gibi .
    az miktarlarda ayarlayıp kaynayan bir fincanlık suyun içine atın ve ocağı kapatıp dinlendirin sonrasında ister sıcak ister ılık tüketin ama çok yapıp bekletmeyin derim ben bu eski bir tariftir ve uygulama şekli budur(etkili sonuç için düzenli kullanım gerekir)
    memmuniyetini bizlerle paylaştığın için teşekküler canımyerimseniben

16. 16 Eylül 2009
  17. aaslikose

aaslikose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bi ara masaj aleti almıştım hatta bide selülit kremi her gün yapıyodum 1 ay boyunca yaptım hiçbir şey göremedim sonra bıraktım.. deracine kremi çok övüyolar ama ben önce bu karışıma başlıycam bugün geçmezse son çare deracine alıcam bakalım paylaşırım sizinle a.s

18. 16 Eylül 2009
  19. rafflesia_zamani

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kkarabiberr canım ben şöle biliorm sadce içten ve sadece dıştanuygulama geçirmior,hem çay hem masaj ya da sıcak soğuk su şoku..aslında zor diil banyoda lifle iice ovun sonra şok uygulayın çaya da deevam...

shadowgirl canım belki de haklısın taze yapmak lazım ama ben okuduumda soğuk tüketin yazıodu ve 1 litrelik suya hazılayın diodu...aslında önemli olan şu eski tariftir belki ama ben düzensiz bir uygulamadan bile çok etkili sonuç aldım... inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız :teytey:

I LOVE KK :)