Popüler Konu Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Relaxx tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Relaxx
  1. Relaxx

Relaxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar selülit tedavisi ile ilgili yazdıklarınızı okudum selülit çayı,aspirinli karışım,titreşimli kemer,dove selülit kremi...vs.vs.bende bi kısmını uygulamaya çalışıyorum.Hemen hemen herkes sonuçları paylaşacağını belirtmiş fakat ben bikaç kişi hariç sonuç mesajlarını göremedim:KK43:(( çok merak ediyorum neler yaptınız??bu kadar çabanın sonucunu alabildinizmi??cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:))

2. 20 Şubat 2008
  3. crystal

crystal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba oğluşş,ben geçen yazın başında haftada en az 5 gün ve en az 40 dakika yürüyerek selülitlerimden kurtulmuştum tatlıyı kesmeye çalışmıştım ama arada kaçamaklarım olöuştu ve yaklaşık bir buçuk ayda sonuç almıştım.yürüyüş dışında bisey yapmamıştım,ama yazın anormal!! tatlı tükettim ve hepsi geri geldi,bugunden itibaren yürüyüşe başladım,yeşil çayı sabah akşam tüketmeyi düşünüyorum bunun yanına üşenmezsem aspirin ve susam yağlı tarifi uygulamak istiyorum.bugün yaptım ama devamı da gelir umarım.aslında bi kremle desteklemek daha iyi olur ama evde o kadar yarım bırakılmış krem var ki:KK43: pek inanmıyorum artık kremlere ama yine de sürmeyince insan rahat edemio:) ben forumda okuyup barbara bortun kremini almıştım başta kasınma ve kızarıklık oldu ama bikaç günden sonra normal krem gbi hiçbi etki ypmadı en azında görünğr bi etkisi olmadı ben de bıraktım,ona devam ederim belki.. biraz uzun yazdım sanırım:) ama bu defa kararlıyım!! bu arada tatlıya kesinlikle son vereceğim!! umarım kararlı devam edebilirim:S

audrey_24 bunu beğendi.
  4. 20 Şubat 2008
  5. crystal

crystal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yazmayı unutmuşum dün internette bi ürün gördüm titreşimli kemere bakarken,bacaklar içinmiş sadece yani resmi vardı iki tane boru gibi görünüyodu,sonra iyice araştırıym dedim cunku diger kemerler bol gelıyo bacaklara ama sadece tek bir markada bulabildim,yorum da hiç yoktu kararsız kaldım alıp almama konusunda..belki sararsa etkisi olabilir diye düşündüm ama.. yarın tekrar araştırıcam bişey bulabilirsem paylaşırım..

6. 20 Şubat 2008
  7. Relaxx

Relaxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben vibro belt titreşimli kemer aldım bacaklarımı sarıyo ben memnunum fiyatıda diğerlerine nazaran oldukça uygun:) aspirinli karışımda çok işe yarıyor aspirinli krışımı sürüp kemeri takıyorum sonrada yosun sabunuyla yıkıyorum 1 haftada bacaklarımda sıkılaşma hissettim:))))selülitlerimde pek fark yok gibi ama olsun bu azimle oda geçecek sanırım:))bide yürüyüş yapabilsem tam süper olacak:)

8. 21 Şubat 2008
  9. mormermaid

mormermaid Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    super bir şey bu kesinlikle tavsiy ederim!

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2008
  10. 22 Şubat 2008
  11. delphines

delphines Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de çok krem kullandım ama şimdi her zamankinden çok selülitim var, bence selülitin en önemli nedeni hareketsizlik, bi de beslenme..çünkü selülit bir dolaşım problemi biz ne kadar dışardan müdahale etsek de içerden bişeyler yapmadan bu sorundan kurtulamayız...yani bol su içip, tuzu azaltıcaz, kolalı içeceklerden uzak durucaz, sağlıklı beslenicez; hareket edicez, üstüne de krem sürücez...yoksa beslenmemizi değiştirmeden ne kadar yosun sabunuyla ovup krem sürsek de bir faydası olmuyor, bi de süreklilik çok önemli, hangi yöntemi uygularsak uyguayalım düzenli ve sürekli olması gerekiyor...çünkü selülit çok nankör,tam kurtuldum diyorsun birkaç ay sonra bi bakmışsın hepsi geri gelmiş

12. 23 Şubat 2008
  13. sakince..

sakince.. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende selülütlerden şikayetçiyim burda herkez aspirinli karışımdan bahsediyo merak ettim bana yazarmısınız . teşekürler .sevgiler...

14. 23 Şubat 2008
  15. gurbetkusu

gurbetkusu Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Lifli Yiyecekler Bol Su Ve Spor En Iyi Cozum

16. 23 Şubat 2008
  17. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    amwayin vücut sıkılaştırıcı jeli çok güzel bir ürün bence

18. 23 Şubat 2008
  19. _HaYaL_

_HaYaL_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aspirinli bi karışımdan söz ediyosunuz bende cok merak etim denicem de nası bi karısım acıklar mısınız?