selülitten nasıl kurtulucam:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gulcinf tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gulcinf
  1. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar..ben 8,5 haftalık hamileyim ama selülitlerim gittikçe çoğalıyor napıcam bilmiyorum..selülit kremi kullanılmıyormuş ama doğal yollardan yapacak bişeyde mi yok :eek:

2. 29 Mayıs 2008
  3. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yosun sabununu öneririm. her banyoda kullan. ama bence bırak bebeğin bi doğsun herşey yoluna girsin alırsın kremleri sürersin yerimseniben

4. 29 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

off ,bende de aynı sorun var kızlar.Ne yapıcam bilmiyorum,bol bol su için diyorlar,içiyorum ama pek faydasını görmüyorum.Ne yapacağız,nasıl başa çıkacağız şu selülitle?

6. 29 Mayıs 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bakin kizlar size dogal oneri hem emzirirken gaz sorununa ve sutu arttirmayada yariyor hem selulit dusmani iksir 1lt suya 1tatli kasigi rezene 1tatl. kas. anason,1tatl. kas. biberiye konur kisik ateste 5 dk kaynar 10 dk demlenip cam siseye konur bu karisim suzuldukten sonra tum gun limonla tuketilir
    2.secenek:haftanin 4 sabahi limon,bal,ilik su icilmeli kabizliga iyi ve toksinleri atici unutmayin selulitte bir toksin

8. 29 Mayıs 2008
  9. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tavsiyelerin için sağol ama ben doktoruma bitki çaylarını kullanabilirmiyim dedim pek önermedi sadece papatya içebilirsin dedi o yüzden kullanmalımıyım bilmiyorum..fisfisfis

10. 29 Mayıs 2008
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bitki catyi zaten rezene anasonu gaz problemi icin ben hamilelikte kullandim simdi kizim 36 gunluk rezene anoson papatya caylari veriyorum sende hamilelikten sonra icersin dr ne diyorsa onu yap gerci bir dr digerine uymuyor

12. 29 Mayıs 2008
  13. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gülçin canım bazı bitki çayları düşüğe neden oluyo biliyosun oyüzden pek içmeni tavsiye etmem ..
    biberiye, karanfil .limon,kişniş ,gül ,vanilya ve üzüm çekirdeği.badem yağlarını karıştırıp selülitli bölgelere sür çok faydasını görürsün ..ama kullanmadan önce yinde dr a sor canım ...

14. 29 Mayıs 2008
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    valla selülitim aldı basını gitti benimde..her sabah mutlaka su içiyorum.ama bugüne kadar içtigim kolaların yedigim zararlı abur cuburların eseri oldugundan iç geçmeyecegini düşünüyorum.hiçte kafama takmıyorum şimdilik kızlar:)sanırım onları kabullendim:)

16. 30 Mayıs 2008
  17. aylint

aylint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    dusuk tehlikesi oldugunda maydonozu yasakliyolar,bence abartmamaya dikkat etmeli maydonozu...

18. 1 Haziran 2008
  19. DAYCA

DAYCA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Selilut iin tek care spordur arkadaslar. her firsatta yuruyun, acik ve temiz havali bir yer bulup orada yuruyun ki aerobik bir faaliyet olsun vucudunuz icin, yag hucreleri parcalansin ve dagilsin. Evde yer egzersizleri yapin. Cok zorlanmadan yapacaginiz hareketlerde muhim olan cok tekrar...