Sema Hastanesi Nasıl Bir Hastane

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eliftuncay tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eliftuncay
  1. eliftuncay

eliftuncay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar 7 haftalık hamileyim ilk defa doktora gidicem. Gideceğim doktorun hem iyi hemde hastanenin iyi olmasını istiyorum Sema hastanesi bu konuda nasıl bana önerebileceğiniz bir doktor var mı?

2. 13 Mayıs 2010
  3. oyadeniz12

oyadeniz12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer sema hastanesine gideceksen Dr. Ahmet Göçmen e gitmeni öneririm.İyi doktordur.
    Sevgiler

4. 13 Mayıs 2010
  5. emhak

emhak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sema hastanesi dediğinize göre maltepe civarında ikamet ediyorsunuz. Ahmet beyi bilmem ama Delta Hospital da Faruk bey var. Ben ona gittim. Şuan 4,5 aylık bir oğlum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten kendisinide görürsen o zaman daha iyi karar verirsiniz.

6. 13 Mayıs 2010
  7. eliftuncay

eliftuncay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben kocaeli darıcada ikamet ediyorum ama ist. anadolu tarafında özel bir hastanede doğumyapmak istiyorum. Sema hastanesinn iyi olduğunu duydum ama yeterli gelmedi bana. Deltahospital'i ilk defa duyuyorum. Bir araştırıyım.

Arkadaşlar bana daha detaylı bilgi verecek birileri yok mu en azından öneride bulanabilecek.

????

8. 13 Mayıs 2010
  9. melikemirac

melikemirac Mevlam sen bizi koru... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Dragos Sema hastanesinde arkadasım çalısıyor. hastahane mükemmel. kesinlikle tavsiye ediyorum. fiytlar dısarıya göre biraz yüksek ama kesinlikle değer. doktor olarak ise OP. DR AYŞE GÜLÇıN DEMıRDÖVEN. mükemmel bir insan.

10. 13 Temmuz 2010
  11. zemeksiz

zemeksiz peri kızım yolda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sema hastanesi süper bir hastane hele gülçin hn ı şiddetle tavsiye ederim benim doğumuma 3 hafta kaldı en başından beri kontrollerimi o yapıyor çok sıcakkanlı saygılı ve samimi insanı rahatlatıyor

12. 13 Temmuz 2010
  13. turab571

turab571 sevincim eksilmesin yeter Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende semadaki Ayse Gulcin hanimi siddetle tavsiye ediyorum. harika bir insan zaten randevu almak istediginizde goreceksiniz ilk uc dort gune bos yer bulamayabilirsiniz.