Sema Oval

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nektaki tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nektaki
  1. nektaki

nektaki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbul medipol hastanesi Sema Ovalı 'da doğum yapan varmı

2. 25 Eylül 2009
  3. nektaki

nektaki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benm annem onda doğum yaptı çok memnundu komşumuz onun okuldan arkadaşı çok ii anlatıo bi tanıdığım üçüncü doğumunu onda yaptı ikincisi ölü doğmuştu kendisinin toparlanmasında sema hanımın çok büyük etkisi olduğunu söölemişti ben 24. haftamdayım ona gidiorm memnunum ama ii bişiiler duyar daha da rahat olurum die yazdım ama bi tane bile ii bişii yazan olmadı çok çok çok enteresan

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Şubat 2010
  4. 4 Ekim 2009
  5. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sema hanıma gidiyorum. 8. ayımdayım. hamileliğimden önce sema hanıma gidene kadar bir ton doktor dolaştım. hepsi birbirinden kötüydü. senin çocuğun olmaz bile dediler. ama sema hanıma gittim onun ilgisi sayesinde moral buldum. doğal yolla hamile kaldım ve sema hanımdan çok çok memnunum. bu eleştirileri okuyunca çok şaşırdım. umarım doğumda bir sorun yaşamam ama şuana kadar sema hanımla hiç sorun yaşamadım.

6. 5 Ekim 2009
  7. nektaki

nektaki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu gittiğimde gene çok iiiydi. hayırlısıyla bi sorun yaşamadan çokrahat bi doğum yaparsn leyya cım...

8. 6 Ekim 2009
  9. hanimagam

hanimagam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben çok doktor araştırdım.arkadaşlarım çok tavsiye etti.özelde sezeryancı,paragöz olmayan,dindar,sempatik bir hanım.Başı biraz kalabalık.ama kadın doğum branşının özelliği bu.Ben gitmeden netten de araştırdım çok olumluydu.gittikten sonra birden olumsuz yazılar gördüm.Ben memnun kaldım.Gerçi önemli olan doğum anı.Ben çok iyi şeyler duydum ve kendim de memnun kaldım.

10. 7 Kasım 2009
  11. lal83

lal83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Benim doktorum da Sema hanım idi. 4 ay önce sezeryan ile doğum yaptım. ıyi bir doktor ancak çok çok hastası var.Ben 6. ayımdan sonra ona başladım. Herkese her zaman aynı davranamıyor. Bazen çok şeker oluyor, bazen yüzü asık oluyor. Sezeryan kendi isteğim ile oldu. Ama pek çok normal doğuma girdiğine şahit oldum yani ille de sezeryan taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Hastane çok çok iyi hemşireler de çok iyi. Tek sorun kalabalık..Eğer riskli bir gebeliğiniz varsa bence daha boş zamanı olan bir dr olmalı. Zira ben doğum yapana dek inşallah bi aksilik olmaz diye dua ettim Sema Hnm ın çok ilgilenebileceğini düşünmüyordum. Allahtan herşey yolunda gitti..Ve tel.le bir kez bile aramaya cesaret edemedim..

12. 7 Kasım 2009
  13. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende aynı hastanede leyla hanıma gidiyorumm çokkk memnunum güleryüzlü çok iyi bi dktr çokda iyi ilgileniyo herşeyi sorabiliyorum..
    henüz hamiş değilim bu yüzden tedavi oluyorum ama asla ondan vazgeçmem
    tabi yoğun olmasa daha iyi olur

14. 24 Aralık 2009
  15. canzi3445

canzi3445 ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    [FONT="Comic Sans MS] bende sema hanımla ilk gebeliğimin 20. haftasında erken doğumdan dolayı tanıştım işinin ehli kadere çok inanan bir kadın elinden geleni yapıyor ama taktiri allaha bırakıyor çok güleryüzlü olduğu söylenemez ama gerçekten çok kalabalık epeyce bir çocuğumuz olmadı bana artık bir tüp bebek merkezine başvurmam gerektiğini söyledi ama orda başka bir doktor sanırım şule hanım hemen burda aşılama yapılabileceğini söyledi sema hanım hayır burda vakit kaybetme daha profesyonel bir yere gitmemi söyledi şimdi allahıma şükürler olsun tedaviye gerek kalmadan bebeğim yeniden geldi hemen soluğu sema hanımın yanında aldım ve benim kadar en az oda sevindi iki kere muayene etti her defasında benimle birlikte allaha şükrediyor ben seviyorum kendisini[/B][/FONT]

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Şubat 2010
  16. 25 Şubat 2010
  17. gldnnn

gldnnn küçücüğüm herşeyimmmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    12 haftalık hamileyim hala doktorumu bulamadım. kimi araştırsam bi sürü şey çıkıyor altından. sonuna kadar normal doğumu destekleyen, ihtiyaç duyduğum an arayabilceğim, güvenebilceğim bir bayan doktor bulamaıdm gitti :KK43:((

18. 26 Şubat 2010
  19. bayrak_s

bayrak_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    medipolde doktor tavsiyesi istiyorum

Son düzenleme: 26 Şubat 2010