Sen bana zül ettin,zülm sana yakışır.Bir selama değmeyen aşka,ölüm yakışır..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve siskaLpli tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : siskaLpli
  1. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buqün seni qördüm seLam vermek istedim yüzünü yana çevirdin söyLe...çıktıqımız zamanLar kaLbimiz beraber duydu ne çabuk unuttun kaç qündür qözümden akan o yaşLara bir seLamın deqmedimi?
    hiç yüzüme bakmaadan yanımdan nasıL qeçtin sen aşkın seLamını korkuyamı deqiiştin? yoksa sen kendi sözüne sadık kaLmadın mı? o kadar yakın iken o kadar uzak oLdun tatLı qüLüşLerimiz bir seLama deqmedi mi? yaLnız şimdi anladım sen benim için uLaşılmaz bbir hayaLsin yaşanmış qünLerim tekrar qeri dönmeyeceksin gittin....arkandan baktım can ayrıLdı canımdan sen nasıL sorumsuzca qeçtin yanımdan ahh çektimm titredim senin kaLbin titremedi arkana bakmadın NEDEN SENİN YOLUNU SEVGİ KESMEDi KAZANCIMIZ SÖYLE BUMU???????? SÖYLENMEMİŞ O SELAM ELVEDAMIZ MI OLDU? SEN BANA ZULM ETTİN ZULM SANA YAKIŞIR BİR SELAMA DEĞMEYEN AŞKA ÖLÜM YAKIŞIRRRmirmirmirmir

Son düzenleme: 15 Kasım 2008
  2. 14 Kasım 2008
  3. blue rain

blue rain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam vermeye de değmez üzülmeye de değmez ya...

4. 14 Kasım 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sen sana her zaman iyi gelensin koyver gitsin bırak gururu offff...koyver gitsinnnn.. yalının şarkısı benden sana ithafen

6. 14 Kasım 2008
  7. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada azcık gotik veya emoyuz galba beratiyes yanılıyomuyum böyle emotional takılıyon L ler fln

8. 14 Kasım 2008
  9. dicerr

dicerr Guest

cok acı bı olay ya tum yasanmısları ıtıp bı selamı esırgemıs yazıklar olsun

10. 14 Kasım 2008
  11. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

tam üstne bastıN canıM.. bu sene tip oLarak fasLa takıLamıom çnkü sefgülüm kısıoooŞeniz

12. 14 Kasım 2008
  13. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

aLLAh topusunun belasını kaldırsınnn heeeee

14. 14 Kasım 2008
  15. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    bir selamı bile çok gören bir sevdiği olan birisi olarak, yarama tuz bastınız kızlar, o verilmeyen selamın acısı nasıl oturuyor kalbe,nasıl acıtıyor canı,hele de kısa bir süre önce tam herşey düzelecek gibi görünürken, tam korkak ve çekingen adımları karşılıklı atmak üzereyken, bir ay sonra rastlanan eski sevgilinin öylecee kalbinizi de beraberinde götürerek uzaklaşması....:1no2: hele dudaklarından bir zamanlar isminiz düşmezken, şimdi o dudaklardan hiç anılmıyor olmak, ve o selamın hiç gelmemesi o dudaklardan.. çeken bilir deil mi:çok üzgünüm:

16. 15 Kasım 2008
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eee tabi kıskanıyo demi??emo kızları güzel oluyo seninki de ondan kızıyodur boşver takıl sen genede bende şuan 17- 18 olsam emo olurdum.piercing fln takıyodum zaten o zamanlar 16 yaşımdaykene yani

18. 15 Kasım 2008
  19. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım kabuk baqLamış yaranı deştim qaLiba bu yaranın bi merhemi yoqqq ama ne yapaLım hayat diceksinn geçicek gecicek demekten başka bi çaremiz v armıı yani asLında var ama yoq sınırLarı zorLasakda bazen yoq eminim ki o vicdansız sevqiLin sana geri dönecektr sabret qüseLim yaaaa ... neden o çocuk senin için her hatırLadıqında yarana tuz basan oLuokiii bu zevki ona neden tatrıosunn yada o senin için Yüzünüze bile bakmadan geçip giden, arkasından bakakaldığın vefasız oluokiiii yada uqruna ölebiLeceqin vefasız mııı söz veripte qeLmeyen büyük yaLancımı???**