sen duymuyorsun ama ben hep kendime seni anlatıyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve SorunluyumSorunlu tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : SorunluyumSorunlu
  1. SorunluyumSorunlu

SorunluyumSorunlu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Öyle çok özledim ki onu...Önceden ne güzeldi her zaman.Sabahları işe gitmek için uyanamadığımdan her sabah durmadan arayıp beni uyandırırdı “hadi uyan aşkım”derdi.Birkaç dakika uyanma faslı ile birlikte nazlanırdım ona.İşe geç kalıcağımı bile bile sesini çıkarmaz 1 dakikayı kendime kar sayıp hemen uykuya dalışımı dinlerdi telefonun bir ucundan.
    Zaman hızla akıp geçti ve askerlik günü gelip çattı.Yanında olmadan olmazdı.Terminale kadar otobüste beraber ağladık,hem muziplikler yapıp güldürmeye çalışıyorduk birbirimizi hemde bkışlarımız birbirine kenetlendiğinde gözlerimiz doluyordu.Otobüse bindiğinde boynunu büküp el sallaması hala aklımda.Otobüs terminalden çıkana kadar o bana boynu bükük el salladı,ben ise otobüsün peşinden koştum.Acemi birliğine teslim olalı birkaç gün olmuştu 7 sayfalık mektup gönderdim ona.Ne kadar sevdiğimi,özlediğimi anlattım.Ardı arkası kesilmeyen mektuplar gönderdim yanında olduğumu bilsin diye.Arayıp sesini duyamıyordum sadece onun aramasını bekliyordum.Geceleri nöbet tutuyordum telefonun başında,ararda duyamam diye.Her aradığında aynı anda konuşuyorduk aceleden.Nasılsın aşkım,iyim bitanem,yolunda dimi herşey?evet yolunda,seni çok özledim.komutan geliyor.....dıtt dıtt dıttt.Telefon kapanırdı hemen ama o mutluluk bidahaki aramasına kadar sürerdi.1 ay sonra yemin töreniydi.Bir yandan gelmemi istiyor bir yandada risk almamı istemiyordu.Cuma günü olucak yemin töreni için o yola Perşembe akşamı çıkacağımı sanırken.Ben Çarşamba günü yola çıkmaya karar vermiştim.Çarşamba günü öğlen aradığında gelme istersen ben direk yanına gelicem nasıl olsa derken,ben bu akşam çıkıyorum yola dediğimdeki heyecanı kulaklarımda hala.Aşkım komutan geliyor,seni çok seviyorum,seni seviyorum,komutan aşkım seni seviyorum diyip kapatmıştı telefonu.Soyadlarımız tutmadığından komutanların onu benimle yollamayacakları riskine rağmen o gün yanında olmak için ordaydım ben.Komutanlarına yalvarıp yakardım ve tören bittikten sonra onu beklerken.Yokuştan aşağıya koşup boynuma sarılmıştı.Çıkıyorum aşkım sana haber vermek için koştum.Gidip giyinicem bekle geliyorum demişti.Dışarı çıktığımızda etrafa şaşkın şaşkın bakışı çok hoşuma gitmişti.Hayranlıkla onu izliyordum sadece.Yanındaydım,mutluydum...Usta birliği için Bingöle gidicek diye de üzgündüm ama şimdilik yanımdaydı.Oraya da giderdim yanlız bırakmazdım ben onu hiç.
    Bingöl mü bize uğursuz gelmişti yoksa yol ayrımı mı olmuştu.Agresif,aşırı tepkili ne karar vericeği hiç belli olmayan bir insan olmuştu sevdiğim ve ayrıldık...4aylık bir ayrılığın ardından barıştık yine.Çok ilgiliydi,özlemişti belliydi.Saatlerce konuşmak istiyordu benimle.İzne geliceği gün yine neolduysa tüm herşey alt üst oldu ailesi araya girmişti belliydi.Birkaç gün tartışıp durduk ve ayrıldık yeniden.Onu görmeye gittim izmire ve tüm eşyalarını bana aldığı yüzüğü herşeyi verdim ona o gün.Veda ettim İstanbula döndüm.Kocaman bir boşluktaydım sanki.Günler haftalar aylar derken ona veda ettiğim günden sonra hiç aramadım onu.O da aramadı tabiki...Ama içimde hep o vardı aklım hep ondaydı.Ne olduysa oldu aylar sonra ondan nasılsın merak ettim diye bir mesaj geldi.Havalara uçuyordum.Yazıcağım cevabı defalarca silip yazdım.Bir süre sadece ara sıra aramalar hal hatır sormalar şeklinde geçti günler.Sonra açıldı.Artık böyle olmasın kopmayalım dedi.Birkaç ay sonra askerlik bitti.İstanbula geldi direk.Havaalanında beklediğim saatler sanki yıl gibiydi.Ona kavuşacaktım sarılacaktım doya doya.Veee karşımdaydı.Şaşkınlık içinde sarıldık birbirimize mutluyduk.2 gün hemen geçti ve yine kendi ellerimle uğurladım onu izmire ailesinin yanına.Uçak saatine kadar bana sarılıp bidaha üzülmek yok ağlamıycaksın güçlü olucaksın diyip durdum.Gitti ve yine bişeyler değişti.Ne oluyordu bilmiyorum...
    Şimdi ayrıldık yine.Seviyordu,üzülmemi istemiyordu.Ama en çok o üzdü.

Zaten üzülmeni istemiyorum diyenlermiş hep en çok üzenler.Oda öyle yaptı.Tüm sevgimi,tüm çabalarımı,tüm emeklerimi tüketip gitti.Unutucam diyorum olmuyor,sevmiycem diyorum olmuyor,düşünmiycem diyorum yokk olmuyor.Nefret edeyim diyorum o hiç olmuyor.Bazen oda benim düşündüklerimi düşünüyormudur.Geçirdiğimiz günleri hatırlıyormudur diyorum.Bunu bilmemek sanırım en kötü şey...Umarım herkes hak ettiğini alır.Ben sevgiyi hak etmiştim ama alamadım.O ise bendeki tüm sevgiyi aldı...

2. 1 Mart 2010
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Off..
    içim acıdı okurken bile..
    Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım..

Hala askerde mi peki..?
    Askerdeyse agresif vb durumlar normal biraz,hepimiz yaşadık bu gel-gitleri..

4. 1 Mart 2010
  5. SorunluyumSorunlu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Yok canım bitti askerliği.kasımda bitirdi geldi.

6. 1 Mart 2010
  7. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    neden böyle oldu anlamadım ki yaa..

8. 1 Mart 2010
  9. SorunluyumSorunlu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Ailesi işte,tek bildiğim bu.Cebelleşti durdu kendisiyle,ailesi karşı çıktı.Sonra yok dedi üstesinden gelirim dedi.Böyle yaparım yapamam derken kendini değil beni üzdü anlamadı ama.Sonuç hüsran...:nazar:

10. 1 Mart 2010
  11. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım inan okurken çok duygulandım,sen ne kadar emek vermişsin:gitme:ama ne olur kendini yıpratma,zamana bırak eğer kısmetse zaten olur,olmassada sana laik değilmiş belliki sen ne kadar çabalamışsın elinden geleni yapmışsın canım inşallah hayırlısı olur senin için:teselli:

12. 1 Mart 2010
  13. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Mesele aile ise,unutmaya çalış arkadaşım..
    Şimdi barışsanız bile ilerde sıkıntı olur :KK43:

14. 1 Mart 2010
  15. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm yazın o kadar içten o kadar güzel ki gözlerim doldu.

zamana bırak istersen arkadaşım ama mücadele edin sevginiz için bence bu kadar emek vermişsiniz yazıktır

yüzyüze konuşun dertleşin bir yol çizin kendinize

16. 1 Mart 2010
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aile diyecektim ki,demişsin zaten.
    Gün gibi aşikar..
    Hayır gelmez zaten böyle ailesinin ağzına bakan erkekten.Tabii ki ailesine değer verip,sözlerini dinleyecek ama konu aşk olunca yumruğunu masaya vurup kesin kararlılığını belirtecekti.Böyle yapması,ailesine hak verdiğini düşündürür..
    Ya da mücadele etmeye değer bulmadığını..
    Üzgünüm,ama senin yerinde olsam arkama bakmadan devam ederim,sende bu sevilesi yürek varken,aşkını hak edecek birini zaten bulacaksındır.
    Sevgiler..

18. 1 Mart 2010
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bı erkek ne kadar sevıyorum desede aılesı hep agır basar..
    sımdıye kadar hıc sevdıgı kadın ıcın aılesını sıldı dıye bı adam duymadım..
    aşk gercekdende eşıttır acı..ya..