Sen git sat köpeği!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve unattainable tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar basıma cok ılgınc bır olay geldı tavsıyelerınızı almak ıstıorum yoksa kafayı yıcem artık!!!Bundan 2 ay once sevgılı kopegımı evımıze yegenım gelıyor dıe annem ıstemedı gecıcı bır surelıgıne baska bırısıne ver dedı..Ben de calıstgm yerde bı kız var hep kopek ıstıordu ona verdım .Kız hıc bahsetmıyor ama aradan 3-4 gun gectı soruyorum ıyı nolsun kostuyor fln dedı bızım bebekte bıraz uzadı yegenımın kalması 2 hafta oldu hala kopiş bu kızda her neyse sordum yıne bı gun annemlere verdım cok yogun calısyorum dıe dedı kardesımın evde canı sıkılmasın dıe dedı(kız aıleısnden ayrı yasıyor) boyle boyle derken zaman gectı bu kız hastayım dıe ısten rapor aldı 2-3 hafta fln bı baktım kız raporlu ama gece baska yerde calısıo babam hasta dedı ızın almıstı aksamında babası aradı ıs yerını fln..Her neyse sora verdgı raporda sahte cıkınca bu kız kovuldu...Gel gelelım benım kopege kızın sırket hattı elınden alınınca bı baktık telefon susmuyor kopek ılanı ıcın aradık fln dıye.sora arastırdım ben ona kopegı vermemden bı gun sonra ınt e ılan vermıs!!!!!!!!! ve satmıssss arıyorum ben satmadım okdr adi dıılım dıyor yapmadgmız sey kalmadı sonunda mudru dedı maasını vermeyız keserız gecen maasını almaya gelmıs guya verem olan ınsan saclar boyalı kaynak yaptırmıs fln kabul etmıyor cıldırıcammmm baskasına verdım bakamadgm ıcın dıyor ya benım dıyorum e nolcak dıyor sınırden cıldırdım öldurucektım ama yasal bırsey olmadgı ıcın maasındanda kesılmıyor bırsey.Sattıgı adamın numarasını vermıstı(eger gercekten dgruysa)adamda cok sevıoruz veremeyız dıyorrr VEE en kotu seyd ebu kız benı kandırıp kımlıgını almıstı ılk bı haftada asısını yaptırıyım dıe ve smdı hıc bır hak talep edemıyorum kopege ıyı bakılıomus sattıgı adam ıstedgnız zzaman gelıp gprebılırsınız dedı kopegıme uzuluyorum zaten..Ama artık gectı smdı onu saattıı para aldı bıde maasınıda alıcak pasalar gıbı sınır oluorum ve hıc bırsey yapamıyoruuum kafayı yıcemkötükedihüsoCADIARZU

2. 30 Nisan 2009
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    yuuuhhhh:1shok::1shok:
    daha neler yaaa :1shok:

4. 30 Nisan 2009
  5. hey allahım yaa !
    korkun bişey bu ama ancak mahkemeye verebilirsin.
    aynı durum başıma geldi köpeğim şikayet edilmişti danua cinsiydi. hani nerdeyse küçük bir at büyüklüğünde.. çok havlıyordu bi süre uzaklaştırdık verdiğim aile köpeği satmış bana da kayboldu demişlerdi. 5 sene sonra öğrendim günlerce döktüğüm gözyaşı ve o canım köpeğimi deli giibi aramalarım .. berbat bişey onlar sadece hayvan değil bizim dostlarımız. buna hakları yok . lütfen polise git hiç olmazsa durumu izah et. bu yaptığını yanına bırakma

6. 30 Nisan 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

ohaaaaaaaaaaaaa hatta kabalaşıp cüşde diyorummmmmmmmmm:1shok::1shok:
    Bu ne yaaaaa:mymeka:
    Müdürüne anlatsan olayı maaşını alması için o köpeği getirmesi için bi durum söz konusu olamaz mı?

8. 30 Nisan 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ya ne kadar yüzsüzmüş...
    pess..!!!!!!!!!!

10. 30 Nisan 2009
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Mutlaka bir yolu vardır...

O köpeğin size ait olduğunu çevrenizdeki çoğu kişi biliyordur ve yeni sahibine sizin satmadığınızı da yeni sahibi biliyordur..

Mahkeme vs. falan açın o kıza bence..Peşini bırakmayın..

Olmadı iyi bir sopa çekin.(Bakmayın öyle, haketmemiş mi?:)

12. 30 Nisan 2009
  13. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    yok artık daha neler:1shok:
    şoklar içerisinde okuyorum
    ne biçim insanlar varya insanın inanası gelmiyor
    canım inşallah geri alabilirsin köpeğiniŞeniz
    hiç değilse alanlar iyi bakıyormuş

14. 30 Nisan 2009
  15. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Evet haklısın ama kımlık olmadan cok ugrastırır mahkeme resımlerımız var sahıtler var ama bu yogunlukta nasıl ugrasıcam ustelık avukat parası bı ton..Kopegıme degmıycgı ıcın dglde o kız ıcın degmez yanı hep dusunuyorum ne yapabılırım baska dıye ama..Muhasebe muduru bıle dıo gonlum el vermıcek ona para vermeye dıe ıste gecen gun geldgnde verılmedı maası.aranızda halledın ole verıcem dıe bende cıktım yukarı..Aramadıda hıc buyuk ıhtımal bı daha gelıcek ve rahatlıkla alıp gıdıcek ben bırsey yapamadgm ıcın

16. 30 Nisan 2009
  17. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım calıstgım yer buyuk zıncır bır fırma yasal bırsey olamdan kımsenın maasına el konulamazkı..

18. 30 Nisan 2009
  19. evlat gibidir insanın köpeği kedisi . ben şahsen evladım gibi gördüm hep kedimi. bunu yapsa biri bana dünyayı yıkarım başına. o zaman köpeğim için yapamadıkalrım içimde yaradır. sakın sessiz kalma arkadaşım.. hatta maddi manevi tazminat davası aç!!