sen hiç yaradanı gördün mü??UĞUR BABAT

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve meltosh tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

  29 Aralık 2007
  Konu Sahibi : meltosh
 1. meltosh

  meltosh Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.045
  Beğenildi:
  78
  Ödül Puanları:
  153
  SEN HİÇ YARADANI GÖRDÜNMÜ?

  Ben görmedim ama beni sevmeyi bıraktığın günden sonra onunla çok konuştum. SENİ SEVİYORUM cümlesiyle başlayan hikayemi ona bilmem kaç kere anlattım. Biliyormusun ALLAH çok sabırlı, her akşam sesini çıkarmadan beni dinliyor. Hatta bazen konuşamıyorum cümleler boğazımda düğümleniyor o zamanda ağlıyorum. Gök yüzüne bakıyorum nedemek istediğimi anlıyor.
  Dün gece en sinsi arkadaşım YALNIZLIKLA baş başa kaldım ve aklıma yine sen ve ALLAH geldi. ALLAHIM ŞİMDİ O NEREDE dedim cevap wermedi bana PEKİ ALLAHIM, O ŞUAN BENİ DÜŞÜNÜYORMU ? yine cewap alamadım ama son sorumun cewabını bana galiba imalı bir şekilde werdi. ALLAHIM ONUN HAYATINDA BİR BAŞKASI WARMI? Dediğimde ise birden yağmur başladı,,,
  TAMAM DEDİM GALİBA BAŞKA BİR KALBIN PRENSESİ OLMUŞ. Biliyormusun sen o gece sadece beni değil ALLAHIMIDA ağlattın.Beraber sabah ezanına kadar ağladık. Ama sen ne yaptın bilmiyorum o sana çok , Devamlı şimşekler çaktı ve ürkütücü bir ses çıkardı. Aramızda kalsın ben her şimşek çakışında senin ne kadar korktuğun aklıma geldi.Ve keşke sana bu kadar kızmasa dedim..
  Aklıma bazen de ne geliyor biliyormusun? İçip sarhoş olduğunda bana sarılıp sızdığın gecelerde ne kadar masum olduğun. Ben hiç uyumazdım o gecelerde. Hep telefonumla senin resmini çekerdim. Ertesi gün onlara tek tek defalarca bakaradım.Meğer benim sevdiğim sadece uyuyunca masum oluyormuş.
  Nedendir bilmem seni hiçkötü düşünemiyorum . Hiç aklıma son gece bana söylediklerin gelmiyor biliyormusun?NEDEN SENDEN NEFRET EDEMİYORUM BEN..
  Artık yollarda şuursuzca gezerken gördüğüm delilere özenir oldum. Beyinlerinin hükmedemediği vücutlarını iç güdüleriyle hareket ettiriyolar. Akıllarına hiç bir dertleri gelmiyor ve dewamlı gülüyorlar. Bende deli olsaydım ya...
  SEN ALLAHLA KONUŞTUĞUNU İDDA ETTİĞİ HALDE NEDEN BENDE DELİ DEĞİLİM DİYE YAKINAN BİR DELİ GÖRDÜNMÜ?
  Galiba artık çok geç bazı şeyler için. Ben şizofren bir dünyada seni yaşarken buluyorum kendimi. Bana reel hayatta yaşattın aşktan daha mantıklı geliyor benim hayallerim. Orada bana ne söylemeni istersem onu söylüyorsun. İstediğimde bana gelip sarılıyor ve her seferinde uyuduğun anlardaki kadar masum oluyorsun.
  SEN KEŞKE HİÇ KONUŞMAYIP HEP UYUSAYDIN.......

  30-09-2006
  ugrbbt