Sen Kalbinle Sev Kalbinle Sevil Yeter!!!!!

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve canayakxixn tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

  23 Mart 2010
  Konu Sahibi : canayakxixn
 1. canayakxixn

  canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

  Katılım:
  7 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  4.945
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  Aynada yansıyan güzelliğe aldanma sakın, gün olur o gider kalbin kalır geride her nesilde seni anlatan ruhun kalır en temiz en saf güzelliğiyle aldanma güzelsin diyenlere, seni güzelliğinle övüp geçenlere kanma sakın saçın ağarıp, yüzün kırışınca sor bakalım ne diyecekler. Kimler beğenecek seni ve yeniden başlayacaklar övmeye. Kalbine aşık olup pervane olan yüzüne hayran kalıp senle yanın mı …

  Günler haindir sormadan geçer akar su misali. Sözler aynı kalır gözlerin kaldığı yerde. Ve kalbin en saf en temiz haliyle durur dokunulmamış bir gül gibi narin ve zarif. Besle besleye bildiğince aldanma güzelliğine her şey kalbinde olsun. Sevgide saygıda en önemlisi hoş görülü olmalı yüreğin o zaman en güzel en tatlı ve anlamlı sen olu verirsin. Her dilde anlatılır. Her kelimede geçersin. Ebedi güzelliğin olur sözlerin kalpten ve samimi olursa. Dostun olur sırdaşın olur. En önemlisi sen olur sen göçsen de zamansız akan ömürde.


  Güzellik kalır aynalarda sen kalbinle anılırsın her köşe başında. Her satırda… Güzelliğin dillere destan olur sonsuza kadar yaşarsın gönüllerde. Kalbinle sev kalbinle say yeter.
  İki günlük kalmazsın dillerde, gönüllerde yaşar dilden dile anlatılırsın.


  Güzellik dediğin her kulda var ama yürek güzelliği denilince düşünür insan acep kim daha güzel diye. Dış görüntü güzelliği geçer zaman geçtikçe, iç güzelliğin kalır sermaye. Her derdini anlatır kalbin güzelliğini de anlatır dert duraklarında ve en karanlık köşelerde senin çıkarır içinden her efkar ışık diye, sen kalbinle sev kalbinle sevil yeter…:1hug:a.s.

  alıntı