Sen kendini bilmezsen

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 27 Haziran 2007 başlatılmıştır.

27 Haziran 2007
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Tombulu, zayıfı ,genci,yaşlısı,daracık beyaz pantolon, üstüne kısacık bluz giymiş...
    Ona sözüm yok,tercih onun..
    Amma... Şu erkekler ne öküz,insana nasıl bakıyorlar dersen ,sözüm var..
    Bakarlar canım bakarlar... Giydiğin yer çok önemli
    Çarşı,pazarda açık saçık giyimli kadınlara,kızlara bakarlar
    Toplum içinde nerede,nasıl giyinmesini bilmezsen,dünyanın neresinde olursan ol bakarlar.
    Sadece erkekler değil çoluk çocuk,yaşlı,genç...Yadırgayarak bakarlar.
    Sen kendini bilmez,düşersen yollara..Lâfta atarlar

İsterseniz kızın bana....Ben modernim ama her şeyin aşırısından nefret ederim...
    Hastanelere,çarşıya,pazara,açık saçık gitmelere karşıyım...
    Sebzecilerin önünde eğilip alışveriş yapmanın da adabı vardır..
    Her pazara çıkışımda görüyorum,hadi dekolte giydin,eğilirken dikkat etsene be kadın
    Kadın kadınlığını bilirse,gerisi kolay.
    Yoksa bakarlar canım bakarlar,öküz gibi değil Yadırgayarak bakarlar..
    Yeşilimin duygularıa.s.

2. 27 Haziran 2007
  3. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel dile getirmişsin duygularını aynen katılıyorum...

4. 27 Haziran 2007
  5. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok doğrusun ablacım baktırmakta baktırmamakta kadının elinde bulunulan ortama göre giyinmek lazım bencede

6. 27 Haziran 2007
  7. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Jasmins,Ezgi..Bende sizin duygularınızı,gelip yorum katmanızı seviyorum

8. 27 Haziran 2007
  9. EU2

EU2 Guest

Bence acik giyimissen bakilmayi göze almissindir.Bazen biz kadin oldugumuz halde gözlerimizi alamiyoruz.Madem rahatsiz oluyorsun giymiyeceksin arkadasim.giyersende dikkat edeceksin..Yokya Ablacim bence rahatsizlik felan yok .lafin gelisi öyle demek düsüyor..

Burda tanga modasi var ,bir gün arkadaslarla oturuyorduk.bir arkadas bana dediki.kizina aldinmi?.ben neye ugradigimi sasirsim.13 yasinda düsünsene bir.benden tepki alinca ne varki dedi..normalmis..
    Biz aslimizi unuttuk Ablacim.ne oldum delisi olduk..cok güzel bir konuya deginmissin yine canim Ablam..

10. 27 Haziran 2007
  11. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen geçen gün gördüğümüz ve de konuştuğumuz gibi çok doğru
    öperim :)

12. 27 Haziran 2007
  13. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

oh eline saglik yesilim bende cok kiziyorum.eger acik giyindiysen dikkat etmek lazim,sonrada bakti deyip kiziyorlar,haa birde böyle giyinip dikkat etmeyen insanlar ahlak dersi veriyorlarya cileden cikiyorum.

14. 27 Haziran 2007
  15. CimcimeCeyda

CimcimeCeyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de katılıyorum. Vücudu çok güzel bile olsa açık yerine biraz hanım hanımcık daha güzel oluyor.. Şu barbi oyuncağına bile bakın açık saçık etek giydirince hafif, basit, ama daha üstruplu şeyler giydirince hoş bir hatun endamlı falan oluyor. Ben çirkin bir kadın sayılmam ama bugüne kadar hiç bir erkeğin bana baktığını veya laf attığını görmedim Allaha şükür...

Bence olay birazda bakanı görmekte... Eğer yolda yürürken fildir fildir her yere her keze bakarsan (arıyor gibi) onlarda sana bakıyorlar. Halbuki yoluna bakıp işinle ilgilenince karışıp gidersin kalabalığa dikkatte çekmezsin. Benim düşüncem bu..

16. 28 Haziran 2007
  17. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Malesef çoğu bayan , tipine kilosuna ,yakıştığına yakışmadığına bakmadan abuk subuk özellikle giyiniyorlar ki kendilerine baktırsınlar. Benim çevremden çıkardığım sonuç bu malesef. Bazen evli bayanlar bile öyle giyiniyorlar ki, yuh yani diyoruz , bunu evden çıkarken kocası görmedi mi ? :1shok:

Yakışana yine bir derece sözüm yok ta, benim gibi o etine dolgun balinalar da mini etekler sırıtıyor, selülitler fırlıyor. Hele bugün bir iş arkadaşımızı görmenizi isterdim. Ardından baktığımda içine anne donu dediğimiz kalın belli donlardan giymiş, o bile belli oluyordu. Sanki kıyafet transparan. O kıyafetle de bütün fabrikayı turlamaya çıkıyorki , herkesler onun güzelliğini görsün :dilcikar: Biz bayanlar bile arkasından bakıp kalırken ,erkekler nasıl bakmasın dimi ama ?

Biz aman bir tarafımız görünmesin diye uğraşırken, millet salıvermiş gitmiş.

Kadın kadınlığını bilirse,gerisi kolay.
    Yoksa bakarlar canım bakarlar,öküz gibi değil Yadırgayarak bakarlar..

bu sözün üstüne daha ne söylenir ki. a.s.

18. 28 Haziran 2007
  19. EU1

EU1 Guest

millet moda neyse onu giyyor..moda kavramı da tartışılır ya neyse...ama kardeşim senin göbek önden fırlıyor ama sen göbeğini aıyorsan , kocaman popona daracık tayt giymeye kalkıyorsan moda senin neyine be güzelim..

giyinmenin de adabı olduğunu düşünenlerdenim..mini etek de giyerim, dekolte de giyerim, şort da giyerim..ama yerine göre giyerim..ha orda laf eden erkeğe de cevabımı vermesini bilirim..ama çarşıda pazarda, olmadık yerde, senin dekolteni kaldıramayacak yerde giyersen işte o zaman gelen laflara da verecek cevabın yok malesef...