Sen miydin?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve vvuslat tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : vvuslat
  1. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Hayat denen bu yerde, sevinilecek şeyleri tekrar fark edebilmişken,senin yürümeyi hiç öğrenemediğin kadar imkansız bir şekilde öğrenmişken hem de,mutluyum işte dediğim anda,içime oturan sen miydin?

Donup kaldığımda kahkahalar atarken, içimdeki sızı sen miydin?Birileri çocuklarından bahsederken gözleri parlayarak,onların ileride ne olacaklarından mesela,boğazımda düğümlenen sen miydin?

Öğrencilerimden biri düştüğünde yere,ona “Ağlama geçecek..” derken,bana korkuyla bakan gözlerinde gördüğüm sen miydin?

Ya da ders anlatırken mesela,hayatın zorluklarından bahsederken onlara,umutlarını yitirmemeleri gerektiğini anlatırken hiçbir zaman,teselli ettiğim,aslında sen miydin?

Seni sardıkları mavi hasta bezine benzer bir şey gördüğümde birinin elinde,yanımdaki görmesin diye bahaneler uydurup tuvalete gittiğimde,gözümden akıttığım yaş sen miydin?

Sen miydin sahte gülücüklerle gizlemeye çalıştığım?Sen miydin sebebi, nasılsın iyiyim muhabbetlerinde iyiyim derken, içimden “YALAN” diye haykırmamın…

2. 24 Nisan 2009
  3. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazdıklarını okudum canım ama sorununu tam anlamadım desem sanırım bebegini kaybettin dogrumu anladım

4. 24 Nisan 2009
  5. asgd

asgd Guest

canım yazıların içimi gercekten cok acıtıyo .nolur sabır be güzelim nolur.tabiki yasanılanlar unutulmaz tabıkı hıc kımse kımsenın yerını doldurmaz.hayattan bu kadar ümidini kesme nolur .ALLAH ım inşallah yine o güzel varlıga sahıp olmanızı saglar .onlarla bırazda olsa dıner .yeterkı vazgecme bırseylerden .eşin yanında nolur ablacım hasta olucaksın bak bılıyorum cokkkkkkk zor dayanması cok guc ama bu bı sınav ve sen bu sınavı verebıldıgınle varsın yalvarırım bıraz umutla bak hayata nolur ALLAH ım o güzel yüzünüzü en kısa zamanda güldürsün inşallah

6. 24 Nisan 2009
  7. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Doğru anlamışsın canım.Dün gece atmıştım bu yazıyı kendimde değildim pek. konuyu "seni anlatmak " konusuna taşımalıyım galiba.daha açıklayıcı olacak...

8. 24 Nisan 2009
  9. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inan çok üzüldümya konunu buldum okudum bir bebek bukadarmı acı çeker dedim yanlız yaranı deşmek istemesemde olunun böbreginde sorun vardı ilk sanırım bende hamileyim ve bebegimin böbreginde büğyüme var seninkinin sorunu tam olarak neydi canım.tabiki başın sagolsun elimden gelen cenneteki melegine dua etmek canım bende bir bebek düşürdüm ve bunun acısını bile unutamadım senin halini hiç düşünemiyorum tekrar başın sagolsun

10. 24 Nisan 2009
  11. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Posterior üretral valv diyorlar oğlumdakine.İdrar yolu tıkalıydı.Bu yüzden idrarını yapamıyordu hamileyken.Biriken idrar da boşaltılamadığı için böbreğe geri kaçıp sol böbreği çalışmaz hale getirdi.Doğduğunda sol böbreği çalışmıyordu,sağ böbreği ise az çalışıyordu canım.Korkutmak istemem seni çoğu erkek bebekte olurmuş bu ama tıkanıklık az olduğu için sorun olmazmış canım.Hatta bir arkadaşım da benimle birlikte hamileydi o sıralar onun bebeğinde de vardı.Ama şimdi (Allah uzun ömür versin)çok sağlıklı maaşallah...Senin bebeğindeki sorun neydi canım ?Tam olarak anlatabilirsen yardımcı olmaya çalışırım...

12. 24 Nisan 2009
  13. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya senı yazılarından falan cok ıyı tanıyorum duygularınıda cok ıyı bılıyorum cunku malesef bende 4 bebek kaybettım herkesın sorularından bakıslardan bıkar oldum sımdı dr calısmalara tekrara baslayın dedı ama ben korkuyorum rabbım bıze goturemeyecegımız yukler yuklemesın rabbım yuzumuzu guldursun.....

14. 24 Nisan 2009
  15. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim..Gün içinde iyi oluyorum genelde de geceleri kötü hissediyorum kendimi.Korkma canım şimdi iyiyim.Arada gelgitlerim oluyor böyle...Sen dua et sadece olur mu tatlım?

16. 24 Nisan 2009
  17. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    4 bebek...Ne zordur Alahım ya...Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah..İnsan o kadar acı çektikten sonra umutlu olamıyor pek ama yine de rahmetinden umut kesilmez Rabb'imin...Seninkiler düşüyor mu canım?

18. 24 Nisan 2009
  19. asgd

asgd Guest

ablacım dualarımdasın ..a.s.