Senden başka (ATV)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve BenDenizYildizi tarafından 19 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  19 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 1. BenDenizYildizi

  BenDenizYildizi Guru Üye

  Katılım:
  26 Eylül 2006
  Mesajlar:
  3.806
  Beğenildi:
  18
  Ödül Puanları:
  348
  1. Bölüm Özeti:

  Amerika hayalleri biletini eline alan Elif bu mutluluğu paylaşmak için Hayriye’ye gider. Hayriye’nin aklı akşama gideceği mezuniyet partisindedir. Çünkü beyaz atlı prensi orada onu beklemektedir. Diğer taraftan Orhan, Rüya’nın parti için yaptığı hazırlıklardan bunalmıştır. Aksilikler Elif’in mezuniyet partisine gitmesine engel olmuştur. Hayriye arkadaşı için her türlü riski göze alır. Elif, Hayriye’nin sürprizi ile partiye gider. Elif ve Orhan belki de hayatlarının en önemli gecesini yaşayacaklardır. Rüya’nın kavalyesi olarak partiye katılan Orhan, Elif’in güzelliğine kayıtsız kalamaz. Birbirlerinden etkilenen iki gencin hayatı, tesadüfleri seven aşk yüzünden çıkmaza girer. Hayalleri, hedefleri bambaşka olan dört gencin hayatı bu geceden sonra tamamen farklı bir yön alacaktır.

  Çarşamba günü saat20:30 da atv de


  [​IMG]
   
 2. 24 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 3. BenDenizYildizi

  BenDenizYildizi Guru Üye

  Katılım:
  26 Eylül 2006
  Mesajlar:
  3.806
  Beğenildi:
  18
  Ödül Puanları:
  348
  2. bölüm:

  Rüya’dan duyduklarına inamayan Elif düştüğü duruma çok kızgındır. Artık tek hedefi bir an önce Amerika’ya gitmek için işlemlerini tamamlamaktır. Elif hiçbir şekilde Orhan’ın ona ulaşmasına izin vermeyecektir. Böylece bu yalan ilişki başlamadan bitecektir. Orhan ise neler olduğundan habersiz Elif’in onunla neden görüşmek istemediğini anlamaya çalışır. Hayriye ve Murat cephesinde aşk bacayı çoktan sarmıştır. Hayriye’den olanları öğrenen Murat, Orhan ve Elif’i buluşturup barıştıracaktır. Bu sırada Orhan’ın kız kardeşi Yeliz, hak ettiği lüks yaşama kavuşmanın yollarını aramaya karar verir. Abisinden habersiz işlere kalkışır. Söylediklerinden sonra, Orhan’la Elif’in ilişkisinin biteceğinden emin olan Rüya, başına geleceklerden habersiz zaferini kutlamaya başlamıştır. Orhan onun olacaktır. Yaşadıkları olaylar Orhan’la Elif birbirlerine iyice yakınlaştırmıştır. Aşk kapılarını çalmaktadır. İstemeden ortak oldukları yalanların altında ezilmeye başlamışlardır. Birbirilerine gerçeği itiraf etmeye karar verirler. Kahramanlarımız mantıkları ve kalpleri arasında sıkışıp kalsalar da aşk yenilmesi zor bir kumandandır.
   
 4. 7 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 5. BeLLa

  BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.390
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  106
  Gercekten cok güzel ve eglenceli bir dizi, ben cok begendim... Özellikle HAyriye karakterine bayiliyorum.. KArakterler öyle gercekci ki, en hosuma giden de bu...
   
 6. 15 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 7. duygu...

  duygu... Aktif Üye Üye

  Katılım:
  8 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  12
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  dün akşam neler oldu izliyemediiim
   
 8. 1 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 9. ccerence

  ccerence Guest

  canım yanlış yere yazmışsın sanırım...
   
 10. 1 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 11. kuzum

  kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  8.591
  Beğenildi:
  252
  Ödül Puanları:
  163
  Yaşlandı gayri, hoş gör belli etme yüzüne vurma:smiley-cool:
   
 12. 3 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 13. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  ORHAN’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ!

  Orhan Ömer’in kasasından parayı alırken Rüya’ya yakalanır. Elif durumu ağırlaşan annesinin başında çaresizce beklerken, Orhan hastane masraflarını karşılar. Sevgi ameliyata alınır. Yurt dışından erken dönen Ömer kasadan para alındığını fark eder. Rüya Orhan’ı korumak için parayı kendisinin aldığını söyler. Orhan ise Ömer’e gerçekleri açıklar. Parayı bir yakını için almıştır ve arabasını satar satmaz ödeyecektir. Rüya Orhan’ın bu çok önemli yakınının kim olduğunu öğrenmek için hastaneye gittiğinde Elif’le karşılaşır. Karşılaşma sonunda Orhan’ın Elif’e zengin olduğu yalanını söylediğini fark eder. Rüya’nın eline büyük bir koz geçmiştir.

  Ameliyata alınan Sevgi bir hafta sonra taburcu olup evine dönmüştür. Hastane masraflarını damadı Salim’in ödediğini düşünmektedir. Elif eniştesinin yalanını bozmaz. Çünkü ablası ve annesinin huzurunu bozmak istemez. Nasılsa Amerika’ya gidip çalışacak ve Orhan’a olan borcunu ödeyecektir. Bunu Orhan’a söylediğinde beklemediği bir teklifle karşılaşır. Orhan Elif’e evlenme teklif eder.

  Hayriye cephesinde ise tüm hızıyla evlilik hazırlıkları başlar. Kamil bir an önce nikahın kıyılması için Hayri’yi ikna eder. Hayriye için her şey bitmiştir. Murat onu istememektedir ve Hayri ile evlenmek zorundadır.


  alıntıdır
   
 14. 6 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 15. EU1

  EU1 Guest

  3evet ya süper dizi
   
 16. 11 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 17. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Elif ve Hayriye artık her şeyi öğrenmiştir. Hayal kırıklığı ve kızgınlık içinde kıvranmaktadırlar. Orhan bütün bu gelişmelerden habersiz hevesle düğün hazırlıklarıyla uğraşmaktadır. Düğünden sonra oturmaları için evlerinde tadilata başlar. Nikah masasına oturmadan Elif’e her şeyi anlatacaktır.
  Elif, yıkılmış tüm kalbiyle, Orhan’ın bir an önce her şeyi itiraf etmesini beklemektedir. Ne olursa olsun Orhan’ın aşkına inanmaktadır. Orhan itiraf ederse onunla evlenmeye karar vermiştir. Hayriye ile kolları sıvarlar ve Orhan’la Murat’ı sıkıştırmaya başlarlar. Onları zor durumda bırakacak ve sonunda itiraf etmelerini sağlayacaklardır.
  Düğün hazırlıkları devam etmektedir. Rüya Elif’in öğrendiklerine rağmen hala Orhan’dan vazgeçememiş olmasına çok kızgındır. Planı suya düşmüştür. Üstelik hamile olduğunu öğrenir. Rüya çok zor durumdadır.
  Düğün günü gelip çatar. Herkes Orhan’ın Elif’e yapacağı itirafı beklemektedir.


  12/09/2007 Çarşamba Saat 22.30

  alıntıdır
   
 18. 18 Eylül 2007
  Konu Sahibi : BenDenizYildizi
 19. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Rüya’nın intihar ettiğini öğrenen Orhan, çaresiz Elif’i bırakıp yardıma koşar. Elif herşeyden habersiz, Orhan’ın gelip ona açıklama yapmasını beklemektedir. Nikah salonunda ise Salim olay çıkarmıştır. Herşey birbirine girmiştir.
  Sürekli Orhan’ı soran Elif, Orhan’ın gerçekleri itiraf edecek yüzü olmadığı için kaçtığından emindir. Düğünden vazgeçer, tam orayı terk edecekken Hayriye, Rüya’nın intihar ettiğini ve Orhan’ın onun yanına gittiğini söyler. Elif şaşkındır. Kaderine söylenir. Zaman daralır. Orhan Rüya’yı doktora yetiştirir. Rüya ve bebeği kurtulmuştur. Orhan da Rüya’nın hamile olduğunu öğrenmiştir. Rüya ise ne şekilde olursa olsun bu işi bitirmek için kendini öldürmeye kararlıdır. Rüya’yı Ömer’e teslim eden Orhan, nikaha yetişir. Fakat Elif’e planladığı konuşmayı yapamadan kendisini nikah masasında bulur. Elif yıkılmıştır. Sonunda olmuştur, masaya oturmuşlardır ama Orhan ona hiçbir açıklama yapmamıştır. Orhan da sıkıntılıdır. Elif birden ayağa kalkar ve her şeyi açıklar. Orhan’la asla evlenemeyeceğini, yalan söylediğini üstelik kendisinin de baştan beri yalan söylediğini itiraf eder ve kaçar. Artık Orhan ve Elif aşkı bambaşka bir yola girmiştir. Aşk çıkmazında acı içinde yapayalnız kalmışlardır.


  19/09/2007 Çarşamba Saat 22.20