senden nefret ediyorum..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve HAZEL.SU tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : HAZEL.SU
  1. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim bu kara bahtım kör taliğim başka kimde var. Kiminle tanıştıysam gün , en çok hafta sürüyor , yeter artık nolur yaaaa yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , bir insanın yüzü bir kere olsun gülmez mi bu konuda. Sinan ilk okuldan beri arkadaşım. Kaç aydır teklif edip duruyor görüşelim diye. Allahın hakkı üçtür diyip kabul ettim. Etmez olaydım , adam görüştüğümüz günden beri ne doğru dürüst aradı ne de sordu , en sonunda dayanamadım sen yüreksizin tekisin , kalıbının adamı değilsin dedim. İyi mi yaptım. Nefret ediyorum erkeklerden , kime güvendiysem yıktı geçtiii , yeter artık nolurrrrrrrrrrrr , gerçekten yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :gitme:mafoldumbensenağlama:a015:

2. 15 Mart 2010
  3. yafrimu

yafrimu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    püff buda dertmı aramazsa aramasın sende onu arama. ayrıca illa biriyle çıkmak zorunda degılsınkı canım dogru kişi karsına cıkar mutlaka bı gun.. :kahve:

4. 15 Mart 2010
  5. ya yaşınız küçük ya da problemlisiniz ki erkeklerden yana yüzünüz gülmüyor..

6. 15 Mart 2010
  7. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    dert olduğu için değil , birileriyle paylaşmak istediğim için yazdım :umursamaz::çok üzgünüm:

8. 15 Mart 2010
  9. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok iç açıcı bir cevaptı gerçekten sağolun. 24 yaşındayım bu arada. etrafımda çok sevilen biri olduğum söylenir genelde ama bilemicem tabi. kafamçokkarıştı

10. 15 Mart 2010
  11. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sorun sinan değil aslında , sorun bir türlü tutunamamam. 24 yaşındayım ve etfafımda gördüğüm uzun süreli ilişkilere imreniyorum haliyle. üzülüyorum çünkü haketmediğim şeyler yaşayıyorum.sinan da son noktayı koydu. zaten zar zor güvenip kalbini açıyorsun birilerine. şimdi daha da zor olacak.benneyaptımkimirmirmirmir

12. 15 Mart 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    siz aşırı ilgi bekliyor olabilirmisiniz

14. 15 Mart 2010
  15. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benim aynı senin gibi bir arkadasım var... erkeklerden yana hiç yüzü gülmedi. aynı senin gibi isyan ediyor ben neden böyleyim lanetli miyim benim hiç şansım yok ben ne zaman mutlu olucam diye...

erkeklerle mutlu olmayı deniyo sürekli yanlış kişilere kapılıyor,yanlış ilişkiler kuruyor... biz sana yanlış adamlar denk geliyor dediğimizde hep bana mı yanlış adam denk geliyo kesin sorun bende diye başlıyor ağlamaya... her neyse... hayat gerçekten bazı insanlara böyle davranıyor ne yazık ki... kiminin ilk aşkı yıllar boyu sürüp evlenmeye giderken kimi birçok insanda aradığını bulamıyor... yaşın kaç bilmiyorum ama bence erkeklerden nefret etme... yaşıyacağın çok şey var daha... belki bu klasik bir söz ama gerçekten de öyle... umutsuzluğa kapılıp benim karşıma düzgün biri çıkmayacak deme...

hayat bazen iyinin değerini anlamamız için öncr kötüleri çıkarıyor karşımıza...

16. 16 Mart 2010
  17. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sizinle tanışmak için can atıp, gün yada hafta içinde genelde gidiyorlarsa, üzgünüm ama sorun sanırım sizde.. toplumda, arkadaşlar arasında sevilmek ayrı birşey, birey olarak karşı cinsle bir birliktelik olması ayrı birşey.. belki çok şey bekliyorsunuz, belki hiçbirşey beklemiyorsunuz, belki konuşkan değilsiniz, belki çok konuşursunuz... kendinizi biraz tanımlarsanız daha yardımcı oluruz..

18. 16 Mart 2010
  19. eduk

eduk Guest

Demekki doğru insanla karşılaşmamışsınız...uzun sürmediğine evinmelisiniz bence,ya çok zaman geçtikten sonra yanlış kişi olduğunu görseydiniz...zaten neredeyse zoraki kabul etmişsiniz yürümeyeceği belli imiş,o arsa siz bir müddet sonra aramazdınız..