Senet Hakkinda Avukat Arkadaşlar Lütfen Yardim

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve cise1981 tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : cise1981
  1. cise1981

cise1981 Guest

2 Sene önce Evlendiğim Zaman Bir Magazadan çeyiz Eşyasi Aldim Koltuk Takimi Eşimin Adina Senet Yapildi 1200 Ytl
    400 Ytl Yatak Da Senim Adima Senet Yapildi Taksitlere Bölündü Taksitler Birtince Senetler Aliniyordu Arada 5-6 Ay Geçtikten Sonra Baktik Magaza Bir Gece De Kapandi Aradan 3 -4 Ay Geçtikten Sonra Ortaya çiktilar Kapattiklarini Gelip Elden Tahsilati Yapcaklarini Sölediler Eşimin Senedini Kendilerinden Alacakli Olan Koltuk Firmasina Vermişler Neyse O Firmaya ödememizi Yaptik Senet Alindi
    Benim Senet Kendilerinde Olmadiğini Senet Yapmadigimizi Sölediler Bende Tam Olarak Hatirlamiyorum Senet Varmi Yokmu çok Alişveriş Yapmiştim Bazilari Senetsizdi Hatirlayamiyorum
    Bana Enson Ki Taksidimin Makbuzunu Verdiler Makbuza Senet Bizdedir Bulunamamiştir Borcu Yoktur Yazip Imzaladilar öylece Kapandi Konu Biz Borcumuzu ödedik

Aradan 1,5 Sene Geçti Dün Bir Avukat Aradi Senedimin Elinde Oldugunu Icraya Verdiğini Senedin 3 şahis Tarafindan Satin Alindiğini ödemezsem Birkaçgün Içinde Icra Geleceğini Söylüyor
    Ben Ne Yapabilirim Senet 2 Sene Geçti Geçerlimi
    Elimdeki Makbuzun Geçerliliği Varmi

Yardimci Olursaniz Sevinirim

2. 19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : cise1981
  3. ebrunazlxix

ebrunazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elinizdeki belge üçüncü şahıs olan senet alacaklısına karşı ileri sürülemez, senet bedelini şimdiki senet alacaklısına ödeyip ilk alacaklıya dava açabilirsiniz, senet halen geçerlidir.