seneye sınava giricem kafam karmakarışık :S

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve GazozGofret tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

13 Kasım 2010
    Konu Sahibi : GazozGofret
  1. GazozGofret

GazozGofret Moonlight Sonata... Üye

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    Bu konu gittikçe canımı sıkmaya başladı . dışardan herkes beni çok kararlı görüyor ama benim beynim allak bullak .anadolu lisesinde lise 3 e gidiyorum eşit ağırlıktayım . dersaneye de gidiyorum. ama ben matematik yapamıyorum okulumuzda dil ve sözel bölüm açılmadığı için eşit ağırlık seçtim . edebiyattan coğrafyadan hiç fire vermezken matematiiğim berbat :KK43: ben üniversiteyi hep ankarada okumak istiyorum babam hukuk diyor benimde gönlümden hukuk geçiyor kötü bi öğrenci değilim fakat mat yapamadığım için dezavantaj hele ki anakara daki hukuk fakültelerinin puanları çok yüksek ama ben illa ankara istiyorum içimde bi tutku oluştu ankara ile ilgili :KK16: ozaman siyaset bilimi mi okusam yoksa uluslararası ilişkiler mi diyorum ama bunlar hep tm 2 puaN türüyle alıyor tm 3 le alan psikoloji pdr falan var bide onları düşünüyorum yapamazsam bi de sözelden gireyim bakalım napıcam diyorum :KK51: ya inanın kafam karmakarışık ben sadece ilerde kendi ayaklarım üstünde durabileceğim bi mesleğim olsun aynı zamandada sevdiğim bi mesleğim olsun istiyorum :KK34:
    benim durumuma düştünüz mü zamanında kafanızı nasıl toparladınız :44:
    yardımcı olurmusunuz ben ne yapmalıyım ...

internete her gün giremedğim için cevap yazarsanız 3-4 gün de bir cevaplarım :KK34:

2. 14 Kasım 2010
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.236
    Ödül Puanları:
    238
    umutsuzluğa kapılmak sadece zarar verir unutma.bak ne güzel dersaneye falan gidiyormuşsun,sınavda çıkan basit konulara çalış en azından ne kadar yaparsan kardır.benim senin gibi imkanlarım olmadı,çok bocaladım baktım olacak gibi değil bi ucundan tuttum,geometriyi yapamazdım ben de,yapabileceklerimi belirledim onlara çalıştım.45 mat çıkardı bizim zamanımızda,25 mat 20 geometri şeklinde.26 net yaptım,fazla fazla yetti...kendini motive edersen başarabilrsin yeter ki başla..

4. 14 Kasım 2010
  5. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şehir değil seçeceğin meslek önemli. kazanacağın şehirde 4 yıl kalacaksın ama mesleğin bir ömür boyu seninle olacak. başka şehirlerdeki hukukları da yaz. dar düşünürsen hayatın daralır.

6. 14 Kasım 2010
  7. midyetava

midyetava yaşasın yemek yemek :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    41
    bende 2. sınıfı sözel sınıfında okuyup o kadar başarılı bir sözelciyken 3te ailemin ısrarıyla eşit ağırlığa geçtim..hala bedelini ödüyorum.

8. 19 Kasım 2010
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence şehir de önemli. hep istanbul istedim. ailem göndermedi, ankarada okuyorum 4 senedir. gına geldi, sevmediğim yerde yaşamak işkence gibi.
    egeliyim, ankara havasına alışamadım. kar yağmur gördükçe içim kararıyor. kış hiç bitmiyor sanki :/
    deniz yok, gezip eğlenebileceğim bi yer yok. kısacası ankara pek de mutlu olmadım.
    hep düşünürüm istanbulda olsam nasıl olurdu diye....

eğer tm de başarılı olamayacağını düşünüyorsan ve sözel bölüm istiyorsan müdürle konuşun çünkü bölüm açılmasa bile seni en yakın o bölüme sahip anadolu lisesine göndermek gibi bir seçenek var. tabi sen ister misin bilemem ama yapamadığın bölümde olmak çok zor..
    ben de dil istiyordum da zorla açtırdık 8 kişi bulup... yoksa tm ye gitmek ve başarısız olmak zorunda kalacaktım.

10. 20 Kasım 2010
  11. GazozGofret

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    cevaplar için teşekkürler ama şu saatten sonra sözele ve dile geçmem imkansız bi kere ildeki anadolu liselerinde sözel bölümü yok dilde sadece bi okulda var :KK57: herkes başka sehirlerdeki hukuk fakültelerini yaz sonra geçiş yaparsın çalışıp diyor ama ya olmazsa.. :KK25: ne yöne gideceğimi şaşırdım ben çok pişmanım :KK59:

12. 20 Kasım 2010
  13. GazozGofret

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    sen gerçekten tüm bunlara rağmen iyi net çıkarmışsın bence :KK76:

14. 20 Kasım 2010
  15. GazozGofret

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    :KK59: sen nasıl istanbul istiyorsan ben de ankara istiyorum bi tutku oluştu içimde :KK69:

16. 20 Kasım 2010
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hee iyi o zaman.