Seni beklerken...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Feri tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Feri
  1. Feri

Feri Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hala seni bekliyorum..3 sefer gelecegine dayir haber verdin..Beni dünyanin en mutlu kadini yaptin..sonra en mutsuz kadini..cok agladim,cok yikildim yinede kalktim ayagi..3 kez öldüm ve simdi yine küllerimden dogdum ve sana dogru bakiyorum...Gelmeni bekliyorum..gelki bitsin acilarim..artik sana dokunmak,kokunu hissetmek,ömrümü seninle gecirmek istiyorum,zaman daraliyor,,inat etme bbegim gel lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2011
  2. 10 Ekim 2010
  3. Feri

Feri Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bundan sonra sana olan özlemimi buraya yazacagim,taki sen gelene kadar..artik seni beklerkenki günlügüm burasi..herseyi yazacagim sana..3 kardesini kaybettim..hepside cok güzeldi..umuttu,mutluluktu,dostu ama olmadi..simdi sen geleceksin ve bitecek acim...herseyi biliyoruz artik..kanda pihtilasma var..önlem alacagiz...miyom vardi aldirdim,polip vardi alindi..hersey hazir artik..40 yasima 5 ayim kaldi..sol tüpüm kapali sag acik..sag tüpüme güveniyorum..sende beni mahcup etme..

sen yoksun diye cok mutsuzum..aglamakla gecti yillarim..o kadar sevecegim ki seni..güller acack göz yasimin yerine..

4. 10 Ekim 2010
  5. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim tez zamanda mucizeni sana bagislasin insallah canim. Cok uzucu seyler gecirmissin, umarim bundan sonra guzel zamanlar bekliyor olucak seni. Sabirla, azimle bir bekleyis olucak ama Rabbim duyar sesini! Hersey gonlunce olsun canim.

6. 10 Ekim 2010
  7. Feri

Feri Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Insallah canim,allahim bizi evlatsiz brakmasin..

8. 10 Ekim 2010
  9. Feri

Feri Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu gün canim cok sIkIliyor.gece hic uyuyamadim,hep seni düsndüm..3 kardesin geldi yine aklima,hangisine aglim,hangisini üzülim bilemedim..ama en cok son kardesin üzdü beni..4,5 aylikti ya..ultrasalda eli,kolu,bacagi,kafasi oynayip duruyordu,her onu görüsümde aglamaktan doktorla konusamiyordum bile,doktor bile sasiriyordu aglayacak ne var diye,bilemezdiki o benim gelecegim,gecmisteki düsümdü...onun canli oldugunu görmek bana can veriyordu...ya sonrasi..son ultrasalda doktorun bakip,bakip benimde göremedigim ,hic hareket etmeyen hali..atmayan o kalp...Ne büyük aciydi..inanilacak gibi degildi,o gün tek dilegim orda ölmekti..yigilip kaldim oracikta,doktor üzgünüm diyordu,sakin olun,nasil olacaktim ki...sakin olacakmisim....

ya sonrasi o hastane,sunni sancilar,ölü bebegi dogurmak ne aci..oysaki hayalim öylemiydi..3 ölü bebek..

Simdi yalvariyorum sana cok bekletme beni..sag ,salim gel bana..Cok yalnizim,cok mutsuz..sen gelmezsen iylesmez yaralarim..

10. 10 Ekim 2010
  11. Feri

Feri Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hic birsey teselli etmiyor beni ve kimsede anlamiyor..artik gipta etmiyorum hamile kadin görünce,kiskaniyorum hele kucaginda bebekli kadinlari görünce icimden ilik,ilik aci akiyor..cok korkuyorum sen gelmezsen diye..gülemiyorum,uyuyamiyorum bazen..bazende gelecek diyorum..gel lütfen

12. 10 Ekim 2010
  13. eymenbebek

eymenbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ah canım duygularını paylaşıyorum çünkü benimde kayıplarım oldu. biliyorum çok zor ama kendimizi toplayıp hayata devam etmekten başka çaremiz yok. benim gibi sendede yaşım geçiyor kaygısıda vardır ama inan o alnına yazılmışsa seni zaten bulacak. sen tedbirlerini alıp gerisini düşünme. inan ben çok isyan derecesine geldim ama hiçbir faydasını görmedim önce sağlık inan gerisi boş fiziken ve ruhen kendini toplaki gelecek olan bebeğin daha isteyerek ve çabuk gelsin. bu yolda savaş veren herkese allah sabırlar ve kolaylıklar versin.

14. 10 Ekim 2010
  15. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    fericiğim erken doğum sonrası bebeğini kaybedenler topiğinden tanışıyoruz seninle. Neler çektiğini çok iyi biliyorum arkadaşım ve acını paylaşıyorum.
    Sen gerçekten çok çaba gösteriyorsun ve anne olmayı sonuna kadar hakettiğine inanıyorum
    Bebişine tez zamanda kavuşabilmeni diliyorum canım

16. 17 Ekim 2010
  17. HaticeElif

HaticeElif Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardimcin olsun... Allaha dua et insallah bekledigin sana gelecektir...

18. 17 Ekim 2010
  19. BuSeeMMM

BuSeeMMM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Allah ım sana en kısa zaamanda mucizeni yollasın we daimi hep seninle olsun... Sağlıkla mutlulukla büyüt onu. Dualarım seninle. Hiç ama hiç umudunu kaybetme.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.