Seni komalık yaparım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NUR-SEL-PIN tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : NUR-SEL-PIN
  1. NUR-SEL-PIN

NUR-SEL-PIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar, uzun süre oldu buraya yazmadim...

suan cok doluyum ve fikirlerinize ihtiyacim var... aslinda kararimi verdim ama birde disardan naturel kisilerin bakis acilarini ögrenmek istiyorum, yani sizin ....

Birkac konu acmistim zamaninda buraya... bazi arkadaslar bilir... cok zorlu bir hayatim vardi simdiye kadar, aslinda hala var...

esimle aram son zamanlar iyi degil, ona karsi iyice sogudum, hatta sevgim kalmadi...

bugün ise bana sunu dedi: yumrugunu sikarak seni komalik yaparim simdi:1shok:
    ALLAh askina bu ne demek ya? kim oldugunu saniyorki?

zaten 2 gün önce ondan olmayan kizima cok kaba davranip itti... o günden beri hic konusmuyordum...

ben ayrilcam arkadaslar... yakinda komalik hale gelmeden yollari ayirmak en mantiklisi sanirim... sevgimde bitti zaten...

sizin fikirleriniz ne bu konuda...

cok tesekkür ederim okudugunuz icin ve yazacaginiz yorumlar icin

saygi ve sevgilerle

2. 3 Ocak 2009
  3. ader

ader Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle çok üzülümmm
    kendin zaten cevaplamışsın canım komalık olmadan yolları ayırmalı diye ......
    sewgide bitmiş zaten bööle bi insana sewgi duyulmazda
    allah yolunu açık etsin canım

4. 3 Ocak 2009
  5. betty0

betty0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede arkadaşım ayrılmak sanırım en iyisi...tabi artık çözülemeyecek kadar kötüyse durum....zaten sevgi bitince olay bitmiştir bence.....bide eşinin şiddete eğilimi varsa iş dahada kötü...daha önce neler yaşadığını bilemiyorum ama baya problem var sanırım.....hemşiresin sanırım....ekonomik özgürlüğünde var.....

hiç bir canlı şiddeti haketmiyor...kimsenin kmseye vurmaya hakkı yok.....bu erkekler fiziksel üstünlükleri var diye kendilerini ne zannediyorlar ya...ne demek seni komaya sokarım.....bence eşininde sana sevgisi kalmamış.....umarım doğru bi karar verirsin ve şiddete maruz kalmazsın...bence kızınlada çok yanlız bırakma o adamı.....

6. 3 Ocak 2009
  7. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    bu durumda dha iyi başka birseçenek yok sanırım :nazar:

dilerim çok mutlu olursun canım benim, kolay değil yuvayı dağıtmak

8. 3 Ocak 2009
  9. NUR-SEL-PIN

NUR-SEL-PIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkür ederim arkadaslar...
    ya evet icim rahat degil kizimi eline birakirken... aslinda hic ama asla hic ummazdim bunlari ondan, ama kendisinede dedigim gibi, senin ic yüzün bu demekki ama 5 yildir cok iyi sakladin tebrik ederim dedim...

ben sabah 6 da is aliyorum yani 5.15 de yola cikiyorum aksam saat 5 e kadar calisiyorum sonra bes bucukta eve gelmeden ek isime gidiyorum aksam eve gelmem 6 oluyor.. yani 13 saat yokum evde..
    zaten maddi yük hep üzerimde... maneviyat desen solda sifir...

yiprandim ya cok yiprandim... halim kalmadi...

10. 3 Ocak 2009
  11. kelebek088

kelebek088 Dokunmasınlar kanatlarıma Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Betty'e katılıyorum. Bence de kızınızla fazla yalnız bırakmayın. Bu arada çocuğunuza da onu çok çok sevecek bir baba lazım, şiddet gösterecek biri değil... Baba kavramını şiddet görmeyle eşdeğer tutacağına hiç baba kavramı olmasın daha iyi. Tabii en başta sizin sevilmeye ve değer görmeye ihtiyacınız var. Size değer vermeyen ve aksine şiddet gösteren birinin yanında bence sizin de çocuğunuzun da işi olmamalı.

12. 3 Ocak 2009
  13. betty0

betty0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kolay gelsin cnm sana üzüldüm durumuna ama bi kızın varmış onu düşün.....onun için iyi olman lazım....gereken neyse yap bence......

14. 3 Ocak 2009
  15. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canim
    esinin bu kadar kabalasmasi komalik yapmak gibi mesela bugun sozle soyleyen yarin sozunu gerceklestirir..
    Kendin icin bilemesemde kizin icin en azindan iliskinizi tekrar degerlendirmelisin
    bu arada sen bu kadar calisiyorsun esin ne yapiyor oda sen kadar calisiyormu ...

16. 3 Ocak 2009
  17. ttthxuxlya

ttthxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ekonomik özgürlüğün varken,
    sevgini tüketecek kadar seni üzmüş zaten,
    böyle tehditler de başladıysa durum daha kötü olmadan sana zarar vermesine izin vermeden yolunu ayır bence
    sen zaten kararını vermişin doğru olan kararı
    Allah yardımcın olsun en doğru kararı yine sen vereceksin

18. 3 Ocak 2009
  19. canım kendini bir yana bırak kızının böyle agresif bir adamla böyle huzursuz bir ortamda yetişmesine izin verme.
    ya aile terapistine gidin yada boşanın gitsin.