Seni özledimmmmmmmm Meleğim

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve xsxulem tarafından 2 Ekim 2006 başlatılmıştır.

2 Ekim 2006
    Konu Sahibi : xsxulem
  1. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------
    seni özlemeyi en çok ben bilirimm.... hiç yakınmadım seni özlemektenn
    üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde duruken

sana dokunamak yüreğimi böylesine acıtırken.......
    sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor hüzün dolu geceler yaşatıyor bana seninle birlikte olmanın tadını almışım birkere.........
    Bundan vazgeçemiyorum alışkanlık değil buuuu her alışkanlık terk edilebilir bir gün oysa sen benim yaşam kaynağımsın insan HAYATINDAN VAZGEÇEBİLİRMİ

Özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde ... durdaramıyorumm sen yokken hiç bir şey tad (zevk) vermiyor bana sen yokken UYANIYORUM GECELERİ yanıma bakıyorum yoksun tekrar gözlerimi kapatıyorum...sensizken her güne yorgun uyanıyorum.. tadım yok işte anla

seninliyken sadece bir kaç saatlik uyku bile yetiyor bana sevgilim olduğu var olduğunu bilmem yetiyor bana.. her alışkanlık terk edilebilir birgün oysa benim yaşam kaynağımsın insan hayatından vazgeçermi? özlüyorum i ve büyüdükçe büyüyor içimde ..oysa sen yanımdayken tüm olumsuzlukları unutuyorum, var olduğunu bilmek yetiyor bana şimdi olsa diyorum gitsem yanına baksam o güzelliğini anlatsamm ama yoksun işte........................................... nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii

2. 2 Ekim 2006
  3. EU1

EU1 Guest

süslü alıntımı kendinmi yazdın bu yazıyı???
    seninliyken sadece bir kaç saatlik uyku bile yetiyor bana sevgilim olduğu var olduğunu bilmem yetiyor bana.. her alışkanlık terk edilebilir birgün oysa benim yaşam kaynağımsın insan hayatından vazgeçermi?
    ....................... nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii!!
    çok güsel yaa....paylaşımın için çok saol canım

4. 3 Ekim 2006
  5. borcin

borcin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten güzel bir yazıydı.ya onlarla ya onlarsız olamıyoruz değilmi

6. 31 Ekim 2006
  7. tutcshee

tutcshee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nezaman sensiz kalsam denize atıyorum yüreğimii
    bu söz tam benlik:KK43:

8. 31 Ekim 2006
  9. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bu şiir tam beni ve yaşadığım ilişkiyi anlatıyorr.tşk süslümm...
    [​IMG][​IMG]

10. 31 Ekim 2006
  11. masal

masal Guest

ahhh süslüüü ahhh.... kız yapma bunu bize. biz niye yaşamıyoruz böyle güzel duygular..:KK46: :KK46:

12. 31 Ekim 2006
  13. masal

masal Guest

süslü valla yazılarının peşindeyim bundan böyleee