Seni Seviyorum 'larınızı Yarınlara Ertelemeyin...!

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

11 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Sevdiklerinize söylemek istediklerinizi şayet söyleyemezseniz , sonsuza kadar içinizde ukte kalır..Gün gelir sevdiğiniz insan sonsuz yolculuğuna çıkıp , toprak olduğunda ise.Artık onun gözlerinin taaa içine bakamazsın , onu kucaklayamazsın , ona henüz söylemek isteyipte hani hep yarınlara ertelediğiniz söylemek istedikleriniz sözler vardı ya artık onları söylesenizde boştur. ..Çünkü artık o yoktur.Ve senden en uzaklardadır.Ne acıdır ki senden duymak isteyipte , senin ertelediğin sevgi sözcükler içinse çok geçtir....ve sevdiğin bunları duyamadan sonsuzluğa son biletini almıştır..Sana bir şey söyleyeyimmi bilki ölenler yokluklarıyla değil , ertelediğimiz söyleyemediğimiz yarım kalan sözler yüzünden KEDER verirler geride kalan sevdiklerine...artık ne KEŞKE lerin , nede pişmanlıkların faydası yoktur...Zaman su misali kayıp gidiyor avuçlarımızdan sabun köpüğü misali....SENİ SEVİYORUM ..demek çok zor olmamalı bence.... sihirli sevgi yüklü bu iki kelimeyi sevdiklerinizden esirgememeniz dileğiyle!...Yarın bunun için GEÇ olabilir....Sevgiyle kalın....

Eflatunumdan , eflatunca dökülenler...

2. 11 Nisan 2007
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok anlamlı bir paylaşım sağol canımmmm hepimizin ihtiyacı olan..
    seni seviyorum eflatunum..:):):)

4. 12 Nisan 2007
  5. mahinur

mahinur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm: paylaşımın güsel.bitek sni seviyorum diyemediğim demediğim diyemicem babam var.herzaman sevdiğimi sölüyorum ama sölemek istediğim tek kişi babamdı onunla öbür tarafada tanıştığımda sölücem inşallah.:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

6. 13 Nisan 2007
  7. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eflatunum ne kadar guzel bir konuyu, sihirli iki kelimeyi hatirlatmisin soylemekte gec kalmamak en guzeli sana hak veriyorum ve dune birakmadan hemen simdi soyluyorum yani yaziyorum SENI SEVIYORUM EFLATUNUM

8. 19 Nisan 2007
  9. durguney

durguney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok Güzel bir konu... Benim Hep Içimde Ukte Dediğin Gibi Yakinlarimiza Bile Seni Seviyorum Demekten çekiniyoruz ve atlıyoruz hep Maleseffff Evet Ben Babaannemi Kaybettim Keşke Ona Onu Ne Kadar çok Sevdiğimi Hep Söyleseydim Ve Daha çok Vakit Ayirsaydim Ona:1no2: :a015:

10. 30 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

seni cok seviyorum cok

12. 30 Ağustos 2007
  13. masal

masal Guest

seni seviyorum...

14. 31 Ağustos 2007
  15. yagmursu

yagmursu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende senı sevıyorum eflatunum

16. 25 Eylül 2007
  17. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    sevdiğimi söyleyemediğim babam var .ve söyleyemeden de gitti.birbirimize sarılırdık çok ama sevgimizi sööleyemezdik.şimdi beni duyuyorsa SENİ SEVİYORUM babacığım