seni unutmam için yardım et bana ?????

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve baxsx_belasxix tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

  27 Eylül 2008
  Konu Sahibi : baxsx_belasxix
 1. baxsx_belasxix

  baxsx_belasxix baş_belası Üye

  Katılım:
  17 Haziran 2008
  Mesajlar:
  108
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Sana yaldızlı bir yazıyla veda edip, ayrılık alış verişi yapmadan, gölgemi teninden yavaşça çekip, seni derin uykuların kraliçesiyken uyandırmadan ses tellerimi koparıp gidiyorum. Zor olanı, imkânsız zannettiğimi bu kez ben yapıyorum. Bana ilk sigarayı içmememe neden olduğun yerde anılarımı sana bırakıp gözyaşlarıma aldırmadan gidiyorum. Nerdesin, ne yapıyorsun, iyimisin, değimlisin sorularını hafızamdaki Türkçemden siliyorum. Sende benim gibi sil adımı. Beni artık düşünme. Çünkü ben düşünmek istemiyorum.

  Aldırışlarıma aldırmadan, yakarışlarıma yakınmadan yaşıyor olman bu bedeni her seferinde perçinleyip mevsimsiz göçlere zorladı. Ruhunun benden uzaklaşmasına,bana sarılacak bir beden bile bırakmamana tanık olmadan gitmem lağzım.

  Ne İçimdeki sevginin ağır çekimde tekrarı nede başka bir yerde açılmış bir şubesi yoktu .Beni doyumsuzca tüketmenin bedelini bitmişliğimle ödemeden, ölmeden senden kurtulmayı ümid ederek gidiyorum. (tamda bu duyguLara sahibim.. O'nun bana çektirdiğini bi başkasına çektirerek sanki intikam aLıorm )

  Hayatında bir kez olsun bana bir iylik yap ve seni unutmam için bana yardım et. Bundan sonra gizli numaradan açılan hiçbir telefona, attığım pişmanlık dolu mesajlara, kapına isimsiz bırakılan hiçbir mektuba cevap verme. Şarkımızı, resimlerimizi, adımı sildiğin gibi sil defterinden.

  Gel desemde artık gelme...Biliyorum bu gidişin dönüşü olucak.Yokluğun beni bir duman gibi savurup yollarına dökecek.Seni bir kez olsun görmek için çıldırırcasına kendimi parçalara ayırıp önüne atıcam. Bu yüzden geceleri Odanın perdesini iyice kapat ve dışarı bakma.Sabahları aynı otobüs durağından okuluna gitme. Saçlarının sarılığını siyahlarla kapatıp sana aldığım montuda artık giyme.

  Seni unutmam için bana dua et ve ne olur karşıma çıkma
   
 2. 28 Eylül 2008
  Konu Sahibi : baxsx_belasxix
 3. PamukPrensesPathem

  PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

  Katılım:
  20 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.448
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  196
  off cok guzeldı.........
   
 4. 29 Eylül 2008
  Konu Sahibi : baxsx_belasxix
 5. milagros_tr

  milagros_tr Aktif Üye Üye

  Katılım:
  21 Kasım 2007
  Mesajlar:
  2
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  çok güzel yazmışsın arkadaşım bende seninle aynı durumdayım seni çok iyi anlıyorum....