seninle evlendıgım gune..!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dorra tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dorra
  1. dorra

dorra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok cok sevdım senı.cılgınca askla basladı hıkayemız .evlendık.sankı buyu bozulmuscasına yıprandık.bırbırımızı kabullenemedık mı bılemem ben kendımı hep ona daha yakın gordum her lafımda canım dedım askım dedım.karsılık aldım ama hep kızdıran hep sorun cıkaran olay buyuten cok!! bılen (annelık rolu de yapıyormusum )ben oldum.uzuluyorum kalbım kırık.bebegım 6 aylık bugun ''senle evlendıgım gune lanet olsun!!!! kelımesını ısıttım.cok gercekten cok kırıldım ben.cok uzgunum.neden ben mjyım genelde dırsır huyum var kızdıgım seyı 5 10 kez yıneleyebılıyorum ama bence haklıyım bu konuda yanı bebgı kucak manyagı yaptılar cocugumu sakınlestıremıyorum .neden aglıyor bılemıyorum bu da sınırlerımı cok yıprattı.kocam da ben den soguyor gıtgıde.uzuluyorumbenneyaptım

2. 21 Eylül 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    ah canım ya inanki çok üzüldüm ama eminimki yürekten inanarak söylememiştir eşin yada öyle umuyorum ben..
    bebeğiniz küçük o sebepten küçük çaplı depresyonda olabilirmisiniz acaba..
    eminim çok güzel bir duygudur ama bir o kadarda streslide sanırım...
    bir yardım alsanız belki birbirinizi daha iyi anlar çözüm yolu bulursunuz,ortada minnacık bir bebek var kıyamam:KK43:
    umarım herşey yoluna girer.

4. 21 Eylül 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sinirle söylemiştir akannehir

bebek doğunca eşler bebekten kıskanıyormuş belki ondan öyle davranmıştır

üzülme bebeğin daha çok küçükkafamçokkarıştı

6. 21 Eylül 2009
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    birde her ne kadar haklıda olsak malesef dırdır olayını erkekler hiç sevmiyor,aslına bakarsak eminim bizede yapılsa bizde sevmeyiz o yüzden bu konudada birazcık sabırlı davransan acaba halledilebilirmiki sorunlarınız

8. 21 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

canım benden sana tek tavsiye bu hepimizde var bir şeyi en fazla 2 kez söyle oda olayı çözmek adına sürekli konuşursan erkekler soğur...bence hiç konuşma ...daha iyi olacak sizler için

10. 21 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ha benimki bana ilk evlendiğimizde ne laflar söylerdiii..tam anlamıyla boşamam lazımdı daha bugün ne dedi biliyormusun kızlar...
    oturmuş sessiz sakin..ama gözler dolmuş
    piyano sana çok kötü davrandım çok üzülüyorum arada seni seyrediyorumda sana nasıl yaptım vicdanım acıyor dedi...bunu neden mi yazdım...
    ARTIK BEN SUSUYORUM..BAKTIM Kı KONUŞARAK BıŞEY OLMUYOR EN SONUNDA SUSMAYI TERCıH ETTıM VE HUZUR BULDUM BEEE

12. 21 Eylül 2009
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Eşinizin içinden gelerek öyle söylediğini sanmıyorum, şu an ikinizde geçiş dönemi yaşıyorsunuz, yeni bebeğe ve anne baba olmaya alışmak kolay değildir. Ama bunu kızınca birbirinize saldırarak değil, birbirinize sığınırak yapın. Gerçekten hayatta eşten yakın kimse olmuyor, en iyi arkadaşın, sırdaşın oluyor yerine göre..Lütfen birbirinizi dırdırla vırvırla yıpratmayın. Kime kızıyorsanız tepkinizi ona verin, zavallı eşinizde değil. Sizin stresinizin o minicik bebeğe geçtiğini, bebeklerin herşeyi hissettiğini biliyormusunuz? Ve sizin sinirliyken sütünüzün tadının bile bozulduğunu ve bebeğe gaz yaptırdığını???
    Önce kendinize moral verin ve iyi hissedin, sonrada o morali evinize yansıtın. Her kadın evinin ışığıdır, muhabbetin kaynağıdır aslında, bebeğinizi güle güle büyütün sevgiler.

14. 21 Eylül 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de kesinlikle icten söylememistir....sinir ani öfke ani iste....

Dil yarasi demis Orhan abimiz....gercektende en aci yaradir....bazen sinirle öfke ile söyledigmiz ufacik bir söz cok pahaliya patlayabiliyor bize...

Bu denli birbirini seven iki insanin kavustugu güne lanet etmesini hic sanmiyorum güzelim....:nazar:

Sakinlestikten sonra esine mutlaka ne kadar kirildigni söyle.....bence o da zaten cok pisman olmustur....:1hug:

16. 22 Eylül 2009
  17. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Canim,bebekle birlikte hayatiniza muhtemelen yeni yönler verdiniz kari-koca olarak..
    Bunun beraberinde stres getirmesi cok normal inanki..
    Sizinki alisma süreci gibi birsey.. Elbette yanlis anlasilmalar,tartismalar, sinir patlamalari vs. olacaktir..
    Hele ki yeni bir anne icin ne kadar zor oldugunu az cok tahmin edebiliyorum..
    Ama bunaldigin noktalari sikayet ederek,dirdir ederek degil de, gercekten yoruldugunu ve seni üzdügünü belirterek anlatsan esine.. :nazar:
    O da eminim pisman olmustur söyledigi söze.. Ama sinir aninda etkiye-tepki meselesi oluyor iste.. :kahve:

18. 22 Eylül 2009
  19. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim üzülme bencede sinirinden söylemistir erkekler böyle iste ne yapalim. Benimde buna benzer olay gelmisti basima. Esim bana nerden evlendim seninle fln bisiler demisti. Ben tabi böyle bisi asla kullanmadim ona hep yapici oldum. Iste sonra bendede tak dedi. Bende saydim herseyi bi güzel :kedi:
    sonra gittim yattimzemuszemus bi baktim yanima geldi özür felan diledi baristik. Allaha sükür ondan sonrada böyle bisi olmadi.