seninle herşeye varım....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve NisaNurum tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : NisaNurum
  1. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Öyle çok seviyorumki onu anlatmakla bitmez Allahın bana gönderdiği en güzel hediye o allahım’a hergün şükrediyorum iyiki onunla karşılaştırmış beni bizim tanışmamız internet aracılığıyla oldu kimseyi istemediğim an o çıktı karşıma aklından geçmeyen başına geliyo benimkide öyle oldu hiç aklımdan geçmezdi hatta onunla konuşurken bile ciddi değildim görüşelim dediği zaman ben onu msn den sildim bidaha görüşmeyiz daha arayıp sormaz diyodum ama öyle olmadı nasip işte tekrar konuşmaya başladık ve görüştük ikimizde birbirimizden hoşlandık ben hiçbişey düşünmezken aklıma onca şey soktu hep iyiki diyorum o benim hayatıma girmesiyle o kadar çok şey değiştiki hayatımda karamsar biriyken hayata neşeyle bakan biri oldum taki ailemin onu istemediğini öğrenene kadar tam sevdim sevildim derken karşımıza kocaman bi engel ve bu ailem tarafında oldu çok zor günler geçirdim iyice ciddileşince iş ailemde öğrendi bide ailedeki kimse istemiyodu onunla evlenmemi daha doğrusu evlenmemi gelsinler bi tanışın babam nuh diyoduı peygamber demiyodu olmaz da olmaz abim telefonumu elimden aldı dışarı çıkamıyorum onlara göre tedbir alıyolar görüşmemi istemiyolar bakkala bile gidemiyodum babamın hep bana ters davranması abimin bana ters davranması ablamın istemeyip babamla abimi doldurması ailem 2 sene bekleyin diyolardı ama ne görüşebiliyosun ne sesini duyabiliyosun nasıl 2 sene bekleyebilirsinki biz bi söz yapalım bi nişan olsun 10 senede bekleyelim ama birbirimizi görelim ailelerinde rızası olsun bekleyelim her iki tarafta o arada hazırlık yapsın diyoduk hatta kaynanam o zaman babamı aramıştı gelelim bi konuşalım çocuklar istiyo babam yok olmaz felan filan istememe nedenide evliliği kaldıramam yürütemem geri gelirim korkusu vardı bide önümde ablam vardı elalem ne der düşüncesiyle vermediler 3 ay öyle geçti ne doğru düzgün görüşebiliyoruz ne konuşabiliyoruz ben kalbimin sesini dinledim ve ona kavuşmak için ailemden vazgeçtim ama pişman değilim allahım utandırmasın böyle bi evlilik yaşıcamı hiç düşünmüyodum hep Allaha dua ettim hep yalvardım şükrettim sonunda çok iyi bi eşe çokda iyi bi evliliğe sahibim zorlu günler geçirdim hergün ağladım ama sonunda güldüm ya hep aklımda soru işaretleri vardı acaba yanlışmı acaba mutsuzmu olucam ama düşündüğüm gibi olmadı allahıma şükürler olsun eşim melek gibi hep beni düşünüyo hala ilk günki gibi seviyoruz o benim canım kanım onsuz bi hayat düşünemiyorum 1 gün ayrı kalalım aklım onda kalıyo o işteykende arar sorar arayamasada mesaj atar bana göre mükemmel bi evliliğe sahibim dileyen isteyen herkese Allah nasip etsin bence sevenler kavuşsun ya :):)

2. 23 Nisan 2009
  3. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    ayyyyyyy ALLAH MUTLU ETDSIN AYIRMASIN SIZI.......
    bende senin gibiyim su an senin gecmisindeki gibi..... netden tanistim cok kisiyle ama dogru insan cikmadi karsima, hatta simdi düsünmüyorum bir iliski... ama baktinki eski konustugumdan cikar biri hehe :) allah bozmasin

4. 23 Nisan 2009
  5. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım saol benim karşımada çok kişi çıktı ama doğru çıkana kadar yanlışlarla yetinmek zorunda kalıyosun zaten kötüyü görmeden iyiyi bulamıyosun nette tanıştığın herkes iyi olmaz 10 kişi çıksa karşına 10 tanesinin içinden bitanesi doğru çıkarki oda şansına tabi bana allah yardım etti yoksa bende bilemezdim iyimi kötümü olduğunu ama art niyetli olsa azdas olsa gösterirdi diye düşünüyorum bende salak değilim illaki anlardım o zamanlar kötü niyetli biri olsaydı nasip kısmet işi bunlar nasibin fizanda bile olsa o seni bulur sen onla evlenirsin dua et nasibin hayırlı iyi doğru biri olsun ve seni çoook mutlu etsin şimdi zaten etrafta moda haline geldi netten biriyle tanışıp sevgili olmak çağa ayak uydurmak lazım :roflol:şaka bi yana herşeyin hayırlısı canım ne diyebilirizki başka herşeyin hayırlısı

6. 23 Nisan 2009
  7. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    cnm son zamanlarda 4-5 kisiyle bulustum, ama olmadi, beyenmedim veya karekteri uymadi. simdi yine biri var........ busefer hic yüz vermicem, düsünmüyomda tekrar bulusmaya, kendimi kötü hissediom........ hayirlisi olsun, belkide beklemedigim bi an pat diye bi bakmissin bulusmusum onunla..... kismet........ mutlu olmak istiom artik, ama annem kizar netden diye....... bulustum diye kizar ama eger gercek asksa sölerim, eger benimle ciddi oldugunu ispat ederse olur........ ben korkuyom cok kirilgan alingan biriyim, beni seven hic üzmicek, yoksa ezilip büzülüyom, hic iyi degil ama degisemiom senağlama beni cokkkkkkkkk sevsinnn,........ ben zamanla severim am a cokkkkkk sevsin..........................

8. 27 Nisan 2009
  9. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kafan birazcık karışık sanırım bence senin kesin bi karar alman lazım herşeyin hayırlısı tabiki ama herkesede rest çekersende olmaz tabiki senin fikirlerine uygun biri değillerdi illaki kafana uygun hoşlandığın biri çıkıcak ama ben şuna inanıyorum büyük aşklar ilginç tanışmalarla oluyo aklınızda yokken birden hayatına giriveriyo ama bir erkek karşısında sakın ama sakın ezilip büzülme baskın ol ne kadar baskın olursan o kadar iyi olur valla ben eli maşalıyım yani kimsenin lafının altında kalmam bu sevdiğim biride olsa beni üzmüşse bende kendimi savunurum yani olursa olur olmazsa olmaz hayırlısı olsunda gerisi önemli değil zaten seni gerçekten seven seni hiçbi zaman bırakmaz ve seni mutlu etmek için elinden geleni yapar zaten sevdiğini onun harektleriyle sıcaklığıyla konuşmasıyla bakmasıyla anlarsın bak şimdi aklıma eşimle ilk buluştuğum gün geldi benim için çok önemli bigündü

10. 27 Nisan 2009
  11. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    amin inşallah bizede nasip olur.
    Rabbim ayırmasın canım kaydirigubbakcemile3

12. 27 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

:nazar:hey maşallahh:nazar:

14. 27 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

alkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar:a.s.

16. 27 Nisan 2009
  17. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim arkadaşlar allah herkesin gönlüne göre versin rabbim sevenleri ayırmasın :Saruboceq::Saruboceq:

18. 28 Nisan 2009
  19. Brokoli

Brokoli MUSTAFA❤️YİĞİT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah ayırmasın sizi canım
    :nazar::nazar: