Sensiz yasayabilirim ama ben seninle yasamak istiyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve zhr79 tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bir filmde adam kadına evlenme teklifi ediyordu ve bu cumleyle baslıyordu kız anlamayıp kızıyordu ama adam sana sevgimin ne kadar buyuk oldugunu anlamıyormusun demisti
    sensiz yasayabilirim ama ben seninle yasamak istiyorum

bu cumlenin altındakini anlayabildinizmi sizin dusunceleriniz ne size denilse boyle bir cumle ne tepki verirdiniz

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Nisan 2010
  2. 18 Nisan 2010
  3. kabakulak

kabakulak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    duysam ne tepki verirdim bilmiyorum ama ben sevgilim için böyle düşünüyorum
    hayatı yaşamak her anın tadını çıkarmak lazım bunu onsuz da yapabilirim ama sanki onsuz olursa tadı olmayacak gibi

4. 18 Nisan 2010
  5. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sensiz yaşayabilirim bunu biliyorum ama ben seninle bir ömür boyu yaşamayı seçecek kadar seni çok seviyorum..Biriyle bir ömür geçirmeyi,onunla koca bir hayatı paylaşmayı seçmek zor bir karardır..Herkes için bu karar verilmez..Sadece bir kişi doğru insandır..Onunla yaşamayı seçtiğinize göre o gerçekten özeldir ve gerçekten çok seviliyordur..

Evlilik örneğin; bir çok zorluğu,sorumluluğu beraberinde getirir..Maddiyat,sıkıntı,çoluk,çocuk,kaynana,görümce vs..Kendimden örnek vericek olursam babamın evindeki bu rahatlığı,konforu bırakıp başka bir şehre taşınıcam,ailemden uzak kalıcam,koca şehirde yeni bir iş,yeni bir hayat kurmaya çalışıcam..Bir sürü maddi sıkıntı beni bekliyor...Onsuz yaşayabilirdim burda konfor içinde yaşamaya,arkadaşlarımla gezmeye,tozmaya devam edebilirdim..Yemek yapmayı bile bilmiyorum..Ama onunla yaşamayı seçtim ben. Onsuzda bi şekilde yaşayabileceğimi bilirken..

Eee ben bu adamı çok seviyorum daha ne olsun kiii:))

6. 18 Nisan 2010
  7. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    bu akşam feci aşka geldim zatenn:kedi:

illaki hayat devam ediyor ve yaşanılır ama nasıl... ?? sanırım ot gibi hiç bişeyden tat almadan sadece nefes alıp vermekten ibaret olur onsuz yaşamakk:asigim: öylesine amaçsız yanii... derdimiz olsun sıkıntımız olsun ama beraber aşalım oturup konuşalım kafa yoralım... yeri gelsin çok mutlu olalım ama onla olayım :dance:

8. 18 Nisan 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    öyle bir alternatifin varken bana katlanmayı lutfettiğin için bende seninle yaşayayım bari derdim.

10. 18 Nisan 2010
  11. atlantis

atlantis bab-ı esrar Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    "Kendi olarak, sana gelen-
    sana gereksinimi olmadan, seni isteyen-
    sensiz de olabilecekken, senin ile olmayı seçen-
    kendi olmasını, seninle olmaya bağlayan- -
    O, işte..."

Oruç Aruoba

Ne güzel söylemiş Oruç Aruoba başkasına hastalık derecesinde bağlanıldığı aşkın patolojik hal aldığı ancak ihtiyacın ya da yalnız kalma korkusunun bir diğerine bizi yönelttiği ve adına aşk dediğimiz yanılsamaların arasından.

12. 18 Nisan 2010
  13. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ....aslinda hepimiz yanliz gelip,yanliz gidiyoruz onemli olan birine ihtiyac duymak yerine sadece gonulden sevdigi icin beraber yasamayi basarabilmek..ama ben yine de bir evlilik/beraberlik teklifinde "sensiz yasayabilirim" le cumleye baslanmasini kaba buluyorum, duymak istemezdim.... :eek:lmaz:

14. 18 Nisan 2010
  15. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    çok güzel bir söz hemen imzama yazıyorum bu sözü a.s