sentetik çıt çıt kullanışlı oluyor mu ?

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve boncuk_nil tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : boncuk_nil
  1. boncuk_nil

boncuk_nil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb çıt çıt almak istiyorum ama gercek saç olanlar pahalı geldi.onun yerine sentetik olanlardan alsam kullanıslı olur mu? kullananlar varsa saçta nasıl duruyor.yapmacık duruyor mu ? bir de fiatları ne kadar ?

2. 2 Ağustos 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    ben 2 çıtçıtlı 3 adet aldım tanesı 15 lirAdan daha kullanmadım daha çok yenı aldım arkadasımın tavsıyesi ile gerçek saç inceliğinde zaten aldıgım yerde nasıl kullanmam gerektigini anlattı bende gerçek saç alıp okadar para dökme taraftarı degilimzaten sentetiklerde yakanabiliyro maşa yapılabiliyor fönlenebiliyor normal saça yaptıklarını yapabiliyorsun yani.. arkadasım çok memnun oldugunu söyluyor inş bende memnun kalıcam..

4. 9 Ağustos 2009
  5. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende sentetik çıt çıt almayı almayı düşünüyorum ama maşa ve fön konusunda çekincelerim var, eğer maşa ve fön yapılıyorsa iç düşünmeden alıcam. kullananlar varsa paylaşsın lütfen

6. 9 Ağustos 2009
  7. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sentetiği boyayan var mı?

8. 17 Ağustos 2009
  9. darned

darned yanlışım varsa yanlışın vardır Pro Üye

Beğenildi:
    1.691
    Ödül Puanları:
    238
    :umursamaz:
    MERHABA CANIM BENDE SENIN GIBI SENTETİK ÇITÇIT ALMIŞTIM O ZAMANLAR BUTCEM YETERLI DEĞİL DİYE PARÇASI 3 LİRADAN BASLIYO AMA İNAN İYİSİ FALAN YOK NORMAL NAYLON SAC TARAYAMIYOSUN BİLE BİR DÜĞÜM OLUYO ACILMIYO HİÇ TAVSİYE ETMEM DİREK ÇÖPE GİTTİ BENİMKİLER BİDE ÇOK PARLIYO SANKİ
    OYUNCAK BEBEĞİN SAÇINI TAKMIŞIN GİBİ İSTERSEN FOTO GONDERİRİM SANA GOR Bİ BAK KENDİN KARAR VERopuyorumnanaktan

10. 17 Ağustos 2009
  11. barbiee

barbiee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Maşa yapınca veya düzleştirince uçlarında yanlamalr oluyor iğrenç bi görüntü oluşuyo.. kısa zamanda birbirine dolaşıyor ..çıtçıtdaki Saçlar dökülmeye başlıyo.bn tvsiye etmiyorm.

12. 19 Ağustos 2009
  13. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bendede hem sentetik çıtçıt hemde postiş var, aynen barbi bebek saçı, parlak sert düğüm düğüm naylon görünüşlü.
    boşa para vermeyin arkadaşlar, yada paranızı toplayın gerçek saç alın.
    ben nişanımda gerçek saçtan yapılma çıtçıt kullandım çok güzel oldu.

14. 23 Ağustos 2009
  15. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    naylonları tarayamıyorsun cabuk dolanıyor verdigniz para yazık oluyor bencede biraz para biriktirip gerçek alabiliyorsanız alın kızlar

16. 15 Ekim 2015
  17. varsa

varsa Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar sentetik çıçıt saç almayı düşünüyorum ben de. Sentetik- naylon ve doğal saç olmak üzere 3 çeşiti varmış. Sentetiği önerir misiniz? Naylon berbat, kullandım, hiç gerek yok para bile vermeye. Ama sentetik saça dokundum gerçek saç gibiydi nerdeyse. Zamanla bozulma olur mu? Sadece bir ya da iki kez maşa yapmayı düşünüyorum. Diğer durumlarda düz olarak kullanırım zaten. Kullanışlı mı sizce?

18. 30 Temmuz 2016
  19. dumanistgirl70

dumanistgirl70 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben aldım çok pişman oldum bi kaç kullanımdan sonra dolaşıyor yapa gibi oluyo tarayincada koptuğu için yipraniyo ve kötü bir görüntü ortaya cikiyo tavsiye etmiyorum verdiğin paraya yazık olur