Sepet Beşik Örtüsü

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve beril84 tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : beril84
  1. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar 5.5 aylık hamileyim ve bebişim için ilk olarak sepet beşik kullanmayı istiyorum çok hevesim var
    bambu sepetim var fakat üzeri için örtü diktirmek istiyorum malesef kocaeli de birkaç yere sordum sadece örtü için 450 tl gibi bir fiyat istiyorlar açıkçası çok pahalı en fazla 4 ay kullanıcam çünkü istanbulda mesela eminönünde hazır dikilmiş halde sepet beşik örtüleri bulabilirmiyim bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazabilirmisiniz..

2. 19 Ekim 2009
  3. ruzenin

ruzenin minikmisafir.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım 450 lira çok pahalı bir rakam bu fiyata yeni beşik alırsın,cevrende terzi olan bir tanıdığın varmı kumaşını alrsın ve diktirisin...yada şöle yap,çeyiz diken yerler oluyor onlarda bunu hazırlıyorlar....hazır bulursanda belki senin beşiğinin boyutuna uymuycak en iyisi zevkine göre diktirmek kumaşı ve dikimi içinde sana taş çatlasın 150 liraya mal olur...bende senin gibi düşünüyorum ve benim annem dikecek tüllerle falan da süslüycez...

4. 19 Ekim 2009
  5. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    simdi ben esime sordum istanbulda bulunur, özel yerler varmis bayanlar dikiyorlarmis ama tam neresi oda bilmiyor adressi unutmus:kedi:

6. 19 Ekim 2009
  7. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.549
    Ödül Puanları:
    238
    Çeyiz saran terziler olur ya, hani dantelli nevresim felan da dikiyorlar, onlara sorsanız yapmaz mı acaba?

8. 19 Ekim 2009
  9. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende öle yaptım zaten çeyiz diken yerlere sordum ama burada fiyatlar çok uçuk ya uzun süre kullanacağım bişi olsa diktireyim ama en fazla 4 ay kullanıcam acaba tül alsam kendim süsleyemezmiyim ama yine de duyan arkadaşlar olursa yazarmısınız

10. 20 Ekim 2009
  11. kedi79

kedi79 Rabbim sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende aynı dertten muzdariptim. eminönü falan heryerleride gezdim yok öle birşey. en güzeli ne biliyormusun. al sepeti önüne yanınada azcık dikişten anlayan birini al. biz malzemelerini aldık en alasından 70 tl tuttu altına sateni içine kapitonesi üstüne organze tülü fırfırları hepsi. şimdi annem dikiyor. teğelleyip dikiş diken bir yere diktirebilrsinde onlar birşey yapmıcakları için ozaman çok az para alırlar kolay gelsin canım

12. 20 Ekim 2009
  13. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kedicim aslında ailemdekiler dikişi gayet iyi biliyorlar fakat yinede yapacaklarından emin değiller sen yaptığın örtünün resimini varsa çekip gösterebilirmisin fikir olsun blki diker bizimkilerde

14. 21 Ekim 2009
  15. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarrr hadi ama başka fikri olan yokmu nerelerde bulabileceğim konusunda

16. 25 Ekim 2009
  17. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında kendinde çok hoş şeyler yaratabilirsin yeterki sen dikişten anla biraz yada bi yakının da olabilir.çarşılarda o kadar güzel materyaller var ki ben bebek şekerlerimi kendim yaptım.tüller renk renk kurdelalar minik minik süsler kuru çiçekler neler var neler internetten araştır hayal dünyanda genişse sen kendi eserini yaratabilirsin ve çok ucuza da mal olur emin ol. çeyizcilerin yaptığı bişeymi iki tül parçasını büzüp bi ton para alıyorlar.Zaten paranın en ihtiyaç olduğu zamanda çocuğun başka ihtiyaçlarını alırsın

18. 26 Ekim 2009
  19. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bence bambu beşigi satan magazalara gidin onlara söyleyin onların diktirdigi yere diktirebilirsiniz..modesa da ben sormuştum ekstra diktirewbilirmiyim diye diktiririz demişlerdi...zaten bambu setiyle 450 çok pahalı..
    bende fransız dantelli uyku seti issityordum 900 ytl fiyat çıkardılar..150 ytl diken yer buldum diktircem malzeme benden...haftaya gitcem bambu içinde dikerlermi sorayım..