Sepet beşik yatağı nasıl olmalı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve hy_patia tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hy_patia
  1. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    685
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar. bebeğim için son hazırlıkları yapıyoruz artık. elimde ilk bikaç ay kullanmak için sepet beşik var ancak içine koymak için yatağı pek gözüm tutmadı, şöyle emaneten gibi geldi bana. bir yakınımda içine yatak dikebileceğini söyledi. öncelikle nasıl bir şey almalıyım ya da yaptırmalıyım yardımcı olur musunuz? biliyorsunuz, oval oluyorlar onlar için yatak satılıyor mu bir bilginiz var mı? diktirirsem de nasıl bir malzeme kullanmam daha sağlıklı olur.

2. 1 Ekim 2010
  3. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benimde sepet besiğim var kısmetse yatcak oglum:) içimde özel dikilmiş yün yatak var ama ben öle aldım kendim yaptırmadım

4. 2 Ekim 2010
  5. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde öyleydi,annem evde buluna pamuk yastıkdan içine yatak yaptı yattı kızım bügüne kadar,bugün odamıza geçicez kısmetse..

6. 2 Ekim 2010
  7. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    biz içindeki yataktan kalıp çıkartıp yün yatak diktik. evde birkaçtane yün yastık vardı. onları kullandık. çokta güzel oldu. tavsiye ederim.

8. 2 Ekim 2010
  9. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm yün yapılıyor genelde ama yinede hazır yatak türü bişey olsun istersen aynı bizim hazır yataklarımız kalınlığında güzel süngerler oluyor ondan o ölçüde kestirebilirsin üstünede yinede ince yorgan gibi kalınlıkta yünden yatak serersin benim aldığım beşiğe hazır yatak oluyor ama hazır yatağın üstüne mutlaka yün koyacağım yazık üşütür rahatsız eder gibime geliyor yün sıcacık tutsun :KK66:

10. 2 Ekim 2010
  11. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    685
    Ödül Puanları:
    163
    sağolun arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için. şimdi içim daha rahatladı. ben de ölçüsünü aldım diktiricem pamuktan, umarım güzel olur.

12. 2 Ekim 2010
  13. sinemis84

sinemis84 rabbim sana çok şükür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhabalar bende oğluma özene bezene sepet beşik hazırladım ama şuan 3 aylık ve içine sıgmıyorrrrrrrrrrrrrrrr :))))