sepet beşikler:)

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve oylum27 tarafından 25 Kasım 2010 başlatılmıştır.

25 Kasım 2010
    Konu Sahibi : oylum27
  1. oylum27

oylum27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bişey sorcam..sepet beşik almak istiyorum bebeğime,maskoda hazır süslenmiş olanlaarı sordum 400 tl dan başlıyodu fiyatlar..hasır sepet alıp süsletmek te işime gelmiyo açıkçası..şöyle uygun fiyata ama şık ve güzel beşik satan bi yer biliyomusunuz?internetten de olur .istanbul avrupa yaksında da..en kısa zamanda cevap verirseniz sevinirm..cumartesi alışverişe çıkcam da çıkmışken onu da halledeyim..

2. 27 Kasım 2010
  3. sibush

sibush Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba... lunnababy nin web sitesinde güzel sepetler var.. ama sitede cok pahalı satıyorlar eger satış noktalarına ulaşabilirsen daha uygun fiyata bulabilirsin..

4. 2 Aralık 2010
  5. ozgey

ozgey Emir Aras'ın annesi Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba,

ben yatak odasında yatağımın yanı için sepet beşik aldım 130 liraya aldım gitti gidiyordada var aynıları çok uygun hemde süslü püslü

6. 6 Aralık 2010
  7. nurgulsila

nurgulsila NuRGüLŞuRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mobılya besıklerden sepet besıkler cook cokkk kullanıslı bende her ıkısıde varr kesske dıorum buyuklerıde olsa alırdım