serbetci kremi kullanan 30 yas ve üzeri arkadaslar biz burda toplanalım

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve zehre tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zehre
  1. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu serbetci otu kremi yada cörek otu,ve bir sürü ot ve yağlar hepsi işe yarıyor ama hangi yasa.kimine 15 cm kimine 5 .kimine hiiiç.....
    Bu etkiyi ve süresini sıkı takip edip yanılmamak için su 20 lik kızlarımızı bırakın... sonuçları burda paylasalım kimse yas yazmıyoo sonradan soruyom genelde 20 likler.... Varmısınız buradan tüüüm sonuçlarınızı takibe... Bekliyorum burda sizleri... hadi kolay gelsin sadece serbetciyle kalmayalım her yöntem her uygulamaya eveeet...Tekk ortak noktamızz yasımız olsun.DAHA DA GECıKMEDENmafoldumben

Son düzenleme: 31 Ocak 2010
  2. 25 Ocak 2010
  3. miniklerim

miniklerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba zehrecim, şerbetçi otu kremini mümkün olduğunca aksatmadan 2 ay kadar kullandım. 5 cm gibi bir fark gösterdi bende. fakat ben çok hassas tenliyim. bitkisel yağlar ve bu karışım allerjik kaşıntı yaptı bende. geceleri bile uyanıp kaşıyordum. kızarıklıklar ve hafiften yaralar oluşmaya başlayınca 2 hafta kadar önce bıraktım. şuan çörekotu yağını kullanıyorum 3 gündür. En sevindirici olay allerjik kaşıntılarımın geçmesi. Büyüme yönünden faydasını görecekmiyim bakalım.

4. 25 Ocak 2010
  5. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 27 yaşındayım. yaşım 20lerde ama artık 20'lik denmez herahlde bana. beni de kabul eder misiniz? :))

6. 25 Ocak 2010
  7. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yaştan sonra bizi ne yağ paklar nede bal ümidim bitti benim ya :KK43:((

8. 26 Ocak 2010
  9. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba canım cok sevindim bu mükemmel bi gelişme serbetciye dönersen gündüzleri bebantenle destekle yada bıraktığında gerileme olacakmı bizi haberdar et gülüm .ve sende dahil tüm kızlara rica ediyorum yasınızı belirtinki gelişmeler realist ve destekliyici olsun.öpüyorum kasıntıların gelmemek üzere gecsin huzur koynunda uyusun bu temenniyi çok seviyorum kaynak ablacığımopuyorumnanaktan

10. 26 Ocak 2010
  11. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle düşünme kardesim bu intromun kremi gercekten mucize Allahın mucizesi introm kardesde vesile oldu sende bize katıl gülümturkbayragi

12. 26 Ocak 2010
  13. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    basımızınüstünde yerin var bitanemhihoyyyt

14. 26 Ocak 2010
  15. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ablacılarım bşi sorup sayfanzdan gidicem opuyorumnanaktan çünkü ben küçüğüm :KK70:
    adaçayıyla mı sürdünz yoksa sadee krem mi bn denedim 1 hfta kdr amma adaçayı masajı fln her gce üşendim boshayallersmile sdece kremi sürsem ve adaçayı içsem zaten çörk otunu kullanıyrorm olur mu ki sormun cvbını alym gidiyim :kedi: seviyorum sizi :KK70:

16. 26 Ocak 2010
  17. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM KARDESİM İNTROM BELKİ DAHA İYİ BİLİR AMA BENCE OLUR ADACAYI KADINLIK HORMONU İÇERİYO İÇİNCE İÇERDEN DESTEK OLUR SERBETCİDE DISARDA YASDA GENC Bİ DENE BAKTIN YASITLARIN DAHA HIZLI İLERLİYO SENDE BASLARSIN Bİ TANEM.SİMDİLİK SADECE İÇSENDE OLURsüprizzzzzsüprizzzzz

18. 26 Ocak 2010
  19. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZZZLAAAR BAKIN BEN 32 YASINDAYIM SERBETCı KREMıNE BıKAC GÜN SONRA BASLIYCAM VE SıZLERLE PAYLASICAAAM LÜTFEN YAŞLARINIZI VE SERBETCı SONUÇLARINIZI CEKıNMEDEN PAYLASIN HEPıNıZı ÇOOOK SEVıYORUM VE HEYECANLA BEKLıYORUMboshayallersmileopuyorumnanaktan