Serbetci otu bir mucize

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve moonshine76 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : moonshine76
  1. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
    kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
    neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
    Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
    sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
    5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
    Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
    Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
    Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
    ferdahande, Ebruli21 ve ceyhunkuzey bunu beğendi.
  2. 2 Temmuz 2009
  3. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
  4. 2 Temmuz 2009
  5. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Mantıklı çünkü şerbetçi otunun süt arttırdığı bilinen bir şey, şetbetçi otu bulamayan bol bol bira içsin dermişim :) Şaka tabii, bakacağım aktara,paylaşım için teşekkürler...

6. 2 Temmuz 2009
  7. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    insallah bulursun aktarda. burada evde bira yapimi icin malzeme satan yerden siparis vermistim. Tr de yoktur herhalde böyle bir yer.

8. 2 Temmuz 2009
  9. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Serbetci otu sonucta bitkisel östrojen iceriyor

10. 2 Temmuz 2009
  11. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aktarlarda yokmudur ki

12. 2 Temmuz 2009
  13. matrockk

matrockk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama arkadaşlar kafama takılan bişey var bazı doktorlar dıyorki kafanıza göre haplar ilaçlar bitkiler kullanmayın eğer hormonlarınız normalse ve siz östörojen hormonunu arttırmak için bitakım yollara baş vurursanız sonunda ğöğüs kanserine sebep oluyomuş ğöğüste ödem yapıyomuş doktora baş vurmak hormon testi yaptırmak şartmış yasakkelime yoksaaaa ben de göğüs küçüklüğünden muzdaripimmafoldumben bende denemek istiyorum ama kafam cok karışık kaş yaparken göz çıkarmak istemıyorum bildiklerimi paylaşmak istedim sizede bişey olmasını istemem sonuçta biz umut arkadaşlarıyız vereliniortak

14. 2 Temmuz 2009
  15. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Bulamazsam Efes Pilsen bira fabrikasına uğrarım artık hihoyyyt...Bakalım araştıracağım eminönüne falanda bakarım canım,tekrar teşekkürler...

Son düzenleme: 3 Temmuz 2009
  16. 2 Temmuz 2009
  17. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar bırakın göğüsleriniz küçük kalsın. bitkisel de olsa içinde hormon var ve ben uzun süreli kullanımda zararlı olacağını düşünüyorum.

18. 2 Temmuz 2009
  19. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    serbetciotundaki östrojen fitoöstrojen yani bitkisel östrojen. Bira cok icen erkeklerde zararlari varmis uzun vadede, en cok bira icen almanlar oldugu icin cinsellikte sorunlari oluyormus bir arastirmaya göre. . üzüm cekirdeginde ,rezene ve diger gögüs büyüten bitkilerlede var. Kanseri önledigi söyleniyor nekadar dogru arastirmak lazim. Ve elbette herseyin fazlasi zarar