Serdar Ceylan mi Veli Aslan mi ? Ne kadar zor bir kararmis ya..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve laracroft tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : laracroft
  1. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar Bilge Turk Bilen'e olmak istiyordum ama Malatya'da cok uzak.. Mipa34, Ebrulisultan'in burunlarini cok begendim (Veli Aslan).. Diger yandan Serdar Ceylan da cok basarili (beyzacik) baska da hicbir doktor da icime sinmedi.. 15 haziranda 10 gunluk izne cikabilirim istersem (ya da 7 agustosta cikabilirim) ben bir an once oliym istiyorum ne diyosunuz.. 10 gun heba olcak ama n'apiym :/ (alcilar 10 gunde aliniyor degil mi ? ) Insan karar verirken karamsar olmadan edemiyor

2. 5 Haziran 2010
  3. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence ikşsiylede gorüş hangisinden daha cok guven alabilirsen yada hangisiyle istekleriniz daha cok orutusuyosa ona ol derim...ama acele et artık ben heycan yapıyorum senin yerine :)

4. 5 Haziran 2010
  5. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Oleeeey Beyzacik gelmiiiiiss :)))) Ya Serdar Ceylan'la bi gorusebilseydim baska bisi istemiyorum.. Cuma izinliyim ya bu hafta bakiym persembeye aldirabilecek miyim iznimi.. Bu gectigimiz hafta internette online randevuda (samatya hastanesi) persembe gunu Serdar Bey icin 26 randevu bos gorunuyodu ne guzel.. Ya ikisinden de guven alirsam Beyzaaaaa :KK43:(( Serdar Bey'e ''bir adet Beyza'nin burnundan lutfen'' diye siparis vercem :)))

6. 5 Haziran 2010
  7. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimm insallah cok daha guzel olur seninki...keşke p.tesi alabilseydin iznini mail atmıstı bana p.tesi musaitmiş birlikte giderdik yada ben sana tel nosunu veriim ara bence anlayıslı bi dr mutlaka ilgilenir vaktinin olmadıgını soylersen

8. 5 Haziran 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu pazartesi mi ? Isteki arkadaslarin birinden rica ederim kabul ederler bence.. Ama o zaman da benim bir dahaki haftalik iznim icin 11 gun mu bekleyecegim.. Telefon super olur, maillerine bakmiyo mudur nedir gec cevap veriyo ya da hic vermiyo :/

10. 5 Haziran 2010
  11. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canm ozellden yazdım

12. 5 Haziran 2010
  13. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok mutluyuuuuum insallah seninki gibi guzel olur ay sanki yakinda olcam gibi hissediyorum hadi bakalim :))) Beraber gideriz kontrole :)))

14. 5 Haziran 2010
  15. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben sana demiştim kalbim temizdir olcaksın diye...cok az kaldı ve mukemmel bi burnun olcak :)

16. 5 Haziran 2010
  17. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Insallah yaa.. Hem neden kotu olsun ki.. Biz guzel seyler hakeden insanlariz ve bence genelde oyle oluyor da.. Iyi ki varsin Beyza :KK70: :KK70: :KK70:

18. 9 Haziran 2010
  19. philly

philly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    93
    Ya ne yaptin sen cok merak ediyorum senin konusman nasil gecti? Ya hala ozelden mesaj atamiyorum yoksa emaili atacagim yada msn ozelden konsulaim diye ama hala mesaj hakkim yok ne yazik ki...