Serdar Öztürk'e ameliyat olan??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve dnz_dnz tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dnz_dnz
  1. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    serdar öztürk'e ameliyat olan,ya da hakkında iyi kötü bişeyler duyan,yaptığı burunları gören biri varmı??
    olumlu-olumsuz düşüncelerinizi yazarmısınz eğer biliyosanz..

2. 28 Mayıs 2010
  3. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim bir arkadaşımın arkadaşı Serdar Öztürk'e ameliyat olmuş, Kendisi ve arkadaşım çok beğenmişler. Ben kızın resimlerini gördüm burnunun ucu biraz fazla yuvarlak ve burnu biraz fazla şiş görünüyordu. Tabi bu ameliyatın üzerinden çok süre geçmemiş olmasıyla ilgili. Ama benim içime sinmedi. Bir de kız ameliyat olduktan sonra genzinden konuşmaya başlamış, bu geçici midir bilmiyorum.

4. 27 Ağustos 2010
  5. sca82

sca82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Ben bu cumartesi öngörüşmeye gidiyorum Serdar Bey e... göğüs küçültme ameliyatı ile ilgili...:eek:

6. 17 Eylül 2010
  7. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    serdar beyden randevu aldım. burda pek ona ameliyat olmuş kimse göremedim. serdar öztürke bu forumdan ya da çevresinden burun estetiği -özellikle revizyonu- olmuş birilerini bilen var mı?? yardım lütfenn.

8. 17 Eylül 2010
  9. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    serdar beye ameliyat olana pek denk gelmedim ama serdar beye özellikle revizyon olmus hasta arayan cok, ki bende onlardan biriyim :) insallah bigün birileri cıkıp yardımcı olur.

10. 17 Eylül 2010
  11. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bugün bi arkadaşımla konuştum, serdar beye ameliyat olup memnun olan arkadaşları varmış ve gata camiasında iyi bi doktor olarak bilinirmiş...bi de galiba ben bu forumda revizyon olan biri görmüştüm ama hatırlayamıyorum...

12. 18 Eylül 2010
  13. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet okuduklarım arasında bende kötü bi yoruma denk gelmedim serdar beyle ilgili ama acıkcası resimde göremedim. hani her doktorun kendine ait bi tarzı vardır ya, onu merak ediyorum ben. bide revizyon olması hepten zorlastırıyo doktor secimini. kafam iyice corba oldu :)

14. 18 Eylül 2010
  15. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen öyle. revizyon olduğunda doktor seçimi 10bin kat daha zor. senin ne sorunun var cnm? ilk ameliyatını kime olmuştun?

16. 18 Eylül 2010
  17. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    doktorum kavis yapayım diye kas aramı cok oymus bide sag tarafımda cökme var burun ucum zaten rezalet ama diger sorunların yanında artık ona hic takılmıyorum :) doktoru tanıdık aracılıgıyla buldugum icin adını pek karıstırmak istemiyorum, zaten öyle burda adı gecen, bilinen doktorlardan biride degil. hepiniz güvendesiniz :) bütün sorunum burun ucu olsa doktor secimi cok kolay olurdu benim icin ama kas aram ve cöküntü icin iyi bi doktor bulmam sart. insallah dogru doktoru secebilirim.

18. 18 Eylül 2010
  19. kiki_coco

kiki_coco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçmiş olsun cnm durumumuz çok benzer. bende teyzemler aracılığıyla bulmuştum doktoru tanıdıktı. adı sanı bilinen biri değil. bende de o kadar çok sorun varki, ama en çok takıldığım kocaman bi kıkırdak çıkıntısı olması...ben şu an sadece ankaradaki doktorları araştırıyorum elimden geldiğince sana da yardımcı olmak isterim. serdar beyden ve prof. tunç şafaktan randevu aldım. serdar bey'in bir revizyonunu buldum bu forumda. . kendisi resim de gösteriyormuş sanırım. görüşmede rica edicem.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.