serdarım melek oldu artık:((

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve citos2903 tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : citos2903
  1. citos2903

citos2903 üç böcek bir çiçek :)) Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    senağlamaoğlum yok artık doğmasına 10 gün kalmıştı rabbim onu benden aldı bu acıyı rabbim kimseye yaşatmasınsenağlamaşuan ayakta zor duruyorum daha öncede bebek düşürmüştüm ama o küçüktü bu kadar acımamıştı içim serdarımın herşeysi hazırdı doğmasını dört gözle bekliyorduk babasıyla ama yok yok bütün dünyamız yıkıldı 1,5 sene bekledik bebeğimiz olsun diye rabbim mucize gibi gönderdi oğlumuzu ve ona kavuşamadan sessizce aldı aramızdan veren o alan o takdir ilahi içimdeki kor ne zaman söner bilmiyorum allahım bana dayanma gücü ver sabır versenağlamaoğlumun odası şuan kilitli giremiyorum oraya ...
    geçen hafta perşembe gün görmüştüm onu enson ultrasonda gayet sağlıklıydı babasıyla el salladık oğlumuza hadi aslan oğlum seni bekliyoruz çabuk gel diye aslında bilmeden veda etmişiz onamafoldumben
    benim hamileliğimin ilk 6 ayı riskli geçti düşme tehlikesi var dedi doktr dikkatli davranmalısın diye çok dikkatli olduk hiç ihmalkar davranmadım hep kontrolüme düzenli gittim gözümden sakındım oğlumu ama kavuşmak nasip değilmiş..
    ölüm sebebi şeker yükselmesine bağlı gebelik zehirlenmesiymiş bebeğime kan ve oksijen geçişi azalmış ve minicik kalbi durmuşsenağlamason günlerde çok stresliydim şekerim yükselmiş zaten hep yüksekti şuan hep kendimi suçluyorum evhamlı olmasaydım belki yavrum ölmüycekti ...
    ama keşkeler geri getirmiyor malesef....

2. 2 Ekim 2009
  3. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım ne desem boş.allahım sabır versin sana.acını hafifletsin...

4. 2 Ekim 2009
  5. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    496
    Ödül Puanları:
    153
    canımmm allah sabır versin inan gözyaşları içinde yazıyorum off çok üzüldüm yaaa ne söylenebilirki çok kötü bir durum ama üzülme herşey allahtan o herşeyin an hayırlısını bilir inşallah tekrar nasip eder rabbim canım güçlü olman lazım hayat yapcak bişey yok çok zor biliyorum o şimdi melek oldurabbim çokk sabır versin sana ve eşine:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

6. 2 Ekim 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bir şey söylemek çok zor.rabbim sana sağlık ve sabır versin.başın sağolsun.allahım sana dayanma gücü versin.

8. 2 Ekim 2009
  9. Gullusen

Gullusen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    geçen arkadaşlardan almıştık haberini gerçekten çok üzüldüm
    Allahım hiç kimseye böyle bi acı yaşatmasın ,ne desek boş acınız hafiflemez
    Allah size dayanmaz gücü versin :1no2:

Son düzenleme: 2 Ekim 2009
  10. 2 Ekim 2009
  11. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    canım napalım buda allahın bir emri tabiki üzülüyoruz ama elden ne gelir ..
    allah sabır versin bitanem umarım atlatırsın meleğin seni cennette bekliycek annesi ..
    daha ne denir bilemiyorum bidaha yaşatmasın inşallah

12. 2 Ekim 2009
  13. dicerr

dicerr Guest

Allah sabır versın
    dayanma gucu versın
    yenı bır bebekle bır az olsun tesellı gondersın .......

14. 2 Ekim 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Rabbim sabırlar dayanma gücü versin ,, kendini suçlama canım annelik yüreğin dayanmıyor biliyorumm hep içinden neden ,neden benim hatam diyorsun ama canım sayılı nefesler ne bir sn önce ne bir sn sonra ,,,Allahın hikmetinden sorgu sual olmuyor canım ,ondan ne gelirse amenna,Rabbim gönlüne ferahlık versin inş. o artık melek cennette anne ve babasını bekliyor sizi almadan cennete girmeyecek inş... Allah yardımcın olsun canım..

16. 2 Ekim 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çitosum canım benim okurken tüğlerim diken dikn oldu
    aynı acıyı burdakı bir hemşire arkadasımda yaşamıstı allah sabırlar versin işn sana
    eşinle sana birsey olmasın allahm inş yeniden bir bebek sahip olmanıza yardımcı olur
    dua et bol bol...

18. 2 Ekim 2009
  19. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Allah sabır versin canım çok üzüldüm kelimelerin bitti an daha çok gençsin umarım tatlı bir meleğin gelir en kısa zamanda