Serhat Tuncer burun ameliyatları hakkında bilgi

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bidibidibudu tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bidibidibudu
  1. bidibidibudu

bidibidibudu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, Burun ameliyatı olmam gerekiyor ve iyi bir doktor bulmak istiyorum. Serhat bey ile görüştüm fakat yetersiz geldi. Ameliyat olanlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

2. 17 Haziran 2010
  3. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de serhat Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum henüz görüşemedim kendisiyle ama:) Ne açıdan yetersiz geldi arkadaşım

4. 18 Haziran 2010
  5. bidibidibudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce serhat bey'in ameliyat ettiği bi arkadaşımızla gittim. Kızın burnu çok güzel ama önceki halini göstermediği için nasıl bir sonuç alınmış bilemedim. Serhat bey de sorulan sorulara net cevaplar vermiyor. İlgisiz gördüm biraz. Daha önceki yapmış olduğu ameliyatlar için resim göstermedi yani ben konuşursam konuştu, konuşmazsam ölece oturdu kaydirigubbakcemile3

6. 18 Haziran 2010
  7. angeliq

angeliq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba,geçen martta bende deviasyon+estetik ameliyatı oldum,ama benim doktorum her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı,ne istediğmi ne istemediğimi uzun uzun konuştuk,ameliyat sonrası kısa ve uzun vadede neler yaşayacağımı anlattı hatta ameliyat sonrası burnumun robot resmi diye tabir edeceğim resimlerini bir bilgisayar programında düzenleyerek bana gösterdi....bence doktor biraz açık davranmalı ki güven verebilsin...
    benim doktorumun adı Hakkı Yücel Demir,kendisi ekim ayına kadar istanbul da,istersen bir görüş,fikir edinirsin....

8. 19 Haziran 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    acaba sıcaklar doktorlaradamı vuruyo :))))) kızlarr bu sıcaklarda olmayın ameliyat az bekleyinn vallaaaa ben dayanamazdm yazın ameliyata serhat bey burda bambam diye ark var onun burnu yaptı çoktaa güzel olmş fakattttt sanki serhat beyden yakınan bi hastalar vardı ameliyattan sonra ilgisiz davranıomş sorulara ccevap vermiomuş falan gibi tripleri varmş sanırım ben sadece okuduklarımı yazıyorum ben tanımıyorum kendisini ama ilgisiz doktorlara acayipp kızıyorummm :/

10. 19 Haziran 2010
  11. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok yii araştırın doktoru eğer ilgisizzzsee ve kötü elektrik alıyosanız sakın olmayın derimmm gidin daha ilgili doktorlar varr duyumlarım emre ilhan baya ilgiliymiş soruları cevaplıomşşş bu çok önemlii emre beyide tanımıyorum burdn hastalarından okuduklarm bölee

12. 21 Haziran 2010
  13. bidibidibudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben görüşmeye gittiğimde soğuktu havalar kaydirigubbakcemile3 ama dediğim gibi ilgiyi az buldum. tatmin edici cevaplar yoktu.

14. 21 Haziran 2010
  15. bidibidibudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler angeliq, hakkı bey içinde forumlara bakacağım...

16. 21 Haziran 2010
  17. angeliq

angeliq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hakkı Yücel Bey pek yaygın değil forumlarda daha çok Reha Yavuzer ve Sühan Ayhan yaygındır,Yücel Bey de onların yetiştirdiklerinden...ben ilk başlarda Reha Bey üzerinde durdum ama mali açıdan Yücel Bey daha mantıklı geldi bana :))) bu işte duygusallık da önemli bence....

18. 24 Haziran 2010
  19. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Garip bir davranış olmuş:S umarım ben görüşmeye gittiğimde de böle davranmazakannehir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.