Serklaj deneyimlerimiz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve DEBA tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : DEBA
  1. DEBA

DEBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar
    çok zor senelerce süren yolculuğumdan sonra tüp bebekle 5 aylık ikiz gebeliğim var 17. haftamda açılma olmadan serklaj oldum.okudum allah herkeze sabir versin.bizim gibi olan serklaj olmuş bebeğini kucağına almış arkadaşlarım lütfen bize umut kapısını acıp deneyimlerinizi paylaşırmısınız size ihtiyacımız var...

2. 2 Mart 2010
  3. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim serklaj olmus hic tanidigim yok ama senin icin dua edebilirim ancak canim..
    allah senin ve bebeklerinin yardimcisi olsun. insallah bebeklerini saglikla sihhatle zamani gelince kucagina alirsin canim

4. 2 Mart 2010
  5. salihas

salihas herşeyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben serkilaj oldum.sürekli yatarak gecti hamileliğim ama cok sükür zamanında sağlıkla aldım kızımı kucağıma ve şimdi 6 aylık.çok şükür.sabrın sonu selamettir canım.allah yardımcın olsun.ama unutma ki şanslısın önlem amaçlı kötü bir durumla karsılasmadan atılmış serkilajın.

6. 3 Mart 2010
  7. DEBA

DEBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili salihas diğer tarafta okumuştum senin bazı yazdıklarını.benim dr um acılma olmadan sadece karnıma yukarıdan baskı yapıp acılma olduğunu gördüğü için dikiş yaptı.bu pzt.günü kontolümdede, doğru zamanda yapmışız hunileşme başlamış dedi.ben senin gibi doğum yapmış arkadaşları duyunca çok mutlu oluyorum .dr bana çalışabilirsin dedi ama benim içimi kemiriyor ne yapmalıyım . okudum genelde herkez yatmış .senin açılma varmıydı.yani dikişin ne zaman atıldı.acılma olduktan sonra galiba anladığım bu dikişler biraz sakat.sürekli yattınmı yada neler yaptın.benimle paylarşırsan çok mutlu olucam.bilmiyorumkismile

8. 3 Mart 2010
  9. DEBA

DEBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim.burdaki diğer arkadaşlar gibi bend eo kadar korkuyorumki anlatamam .duaların için teşekkür ederim.allah herkeze gönlüne göre versin

10. 4 Mart 2010
  11. sofika

sofika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bana da 16.haftamda serklaj yapildi,su anda hala raporluyum yani dinlenebiliyorum ama 15 marttan itibaren bende ise donuyorum.Isin dogrusu bir cok kisinin yatarak bebelerine kavusmalari beni de dusunduruyo,calissak da yormamaya calisicaz kendimizi artik.Allahim korusun.

12. 4 Mart 2010
  13. DEBA

DEBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım peki senin durumun nedir .acılma varmıydı sende.daha önce den düşük yada rahime yapılan operasyonların varmıydı.
    alllah yardımcımız olsun

14. 4 Mart 2010
  15. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim arkadaşım ilk bebeğini 5 aylıkken rahim ağzı yetmezliğinden kaybetti
    ama ikinci hamileliğinde serklaj yapıldı ve şu an 10 aylık dünya tatlısı bir bebeği var
    korkmayın her şey çok güzel ilerleyecek
    aklınıza kötü bir şey getirmeyin sakın

16. 4 Mart 2010
  17. sofika

sofika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    acilma yoktu ama daha once konizasyon ile rahim agzinin bir kismi alindi,yani rahim agzinin kisaligindan dolayi serklaj gerekli goruldu.Bildigim kadariyla da acilma olmadan serklaj yapilmasi basari sanisini arttiriyor.Bizim yapabilecegimiz kendimizi korumak simdi,tiptan alabilecegimiz yardim da bu kadar,gerisi Allaha kalmis,insallah sonunu da goruruz hayirlisiyla.

18. 6 Mart 2010
  19. nursaygin

nursaygin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende ilk bebeğimi 25+1 de rahim ağzı yetmezliği yüzünden kaybettim şu an yine hamileyim 16. haftada açılmam oldu mc donald serklaj uygulandı ve 36. haftadayım üstelik serklajdan sonra sadece 15 gün istirahat ettim 1 hafta sonra serklajım alınacak moralinizi yüksek tutun iyi düşünün iyi olsun hayırlı doğumlar :CüvCüv: