Serophene,bu ilac kullanan var m?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar dr bu ay bu ilacı verdi.ne için tam olarak bilemiyorum.kullanan ve sonuç alan var mı acaba.acil cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

2. 7 Ekim 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım,ben kullanıyorum 2. ayım bu ay.bu ilaç klomifensitrat maddesi içeriyo,yani yumurtaların büyümesine yardımcı oluyo..klomen die bi ilaç var onun muhadili bu ilaç.klomifensitrat die araştırırsan aradığın cevabı bulabilirsin???
    Umarım işe yarar...

4. 8 Ekim 2008
  5. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım banada dr. bu ay serephone verdi fakat ben bulunduğum bölgede bulamadım dr. onun yerine klomen alabileceğimi söyledi ben bugün klomene başladım. yumurtaların büyümesine gelişmesine yardımcı oluyor dr. bana bu yüzden verdi bakalım umarım işe yarar....geçmiş olsun canım

6. 11 Haziran 2009
  7. shadow69

shadow69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    serephoneyi doktorum banada verdi hatta bugünde kontrolüm vardı ama benim canım sıkkın olduğu için gitmedim

inanın ağlamak istiyorum artık doktora gitmek istemiyorum

8. 11 Haziran 2009
  9. biyologul

biyologul aşk eş ve bebiş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar bende pko var 2 yıldır evliyim ve cocuk istiyoruz olmadı ben kendimde sağlıkçıyım aslında baya bilgim var ama her bilgi heryerde kullanılmıyor malesef , tanıdığım çok ii bi doktor var infertilite uzmanı bende ona gittim tabiki oda bana adetin 3.günü rutin olan LH,FSH,PROLAKTıN 17 HıDROKSıPROGESTERON VE DHEA tahlilleri yaptırdı,pco olduğum için LH VE FSH da dengesizlik var olduğu belli oldu,daha sonra SıS yaptırdı rahim durumum için sonra eşimden spermiyogram ve kruger istedi onlarda gayet ii çıktı en son bide hsg istedi sen özelsin herşeyine bakalım öle başlayalım tedavine dedi hsg de çektirdim tüplerim acık cıktı adetimin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı bugun 3.gün 5 gün içip gene gidicem yanına yumurtalar olgunlaşınca catlamasını sağlıyıcı ilaç vericek tahminen ama ben genede bu ilaçla beraber incir kürünüde yapıorum haşlayıp suyunu içiorum yumurta oluşumu için birebir tavsiye ederim inş bu ay gebe kalırımmm nedersinizz.. umut ediyorum ve allahımın izniyle inş hepimiz istediklerimize ulaşırız

10. 10 Ağustos 2009
  11. esmer1988

esmer1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bu ilaçtan sonra hamilelik oldumu arkadaşım cevap yazarmısın çok sevinirim

--------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar bende pko var 2 yıldır evliyim ve cocuk istiyoruz olmadı ben kendimde sağlıkçıyım aslında baya bilgim var ama her bilgi heryerde kullanılmıyor malesef , tanıdığım çok ii bi doktor var infertilite uzmanı bende ona gittim tabiki oda bana adetin 3.günü rutin olan LH,FSH,PROLAKTİN 17 HİDROKSİPROGESTERON VE DHEA tahlilleri yaptırdı,pco olduğum için LH VE FSH da dengesizlik var olduğu belli oldu,daha sonra SİS yaptırdı rahim durumum için sonra eşimden spermiyogram ve kruger istedi onlarda gayet ii çıktı en son bide hsg istedi sen özelsin herşeyine bakalım öle başlayalım tedavine dedi hsg de çektirdim tüplerim acık cıktı adetimin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı bugun 3.gün 5 gün içip gene gidicem yanına yumurtalar olgunlaşınca catlamasını sağlıyıcı ilaç vericek tahminen ama ben genede bu ilaçla beraber incir kürünüde yapıorum haşlayıp suyunu içiorum yumurta oluşumu için birebir tavsiye ederim inş bu ay gebe kalırımmm nedersinizz.. umut ediyorum ve allahımın izniyle inş hepimiz istediklerimize ulaşırız[/QUOTE]

12. 18 Ağustos 2009
  13. poyrazsel

poyrazsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yumurtaların olgınlaşmasını sağlıyor. ben 6 ay kullandım. hiçbir işe yaramadı maalesef:)

14. 18 Ağustos 2009
  15. a.sahin

a.sahin annen seni bekliyorrrrrrr Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullandım hiç bi işe yaramadı

16. 13 Aralık 2010
  17. beren660

beren660 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    inş bizde işe yarar arkadaşlar her insanın bünyesi aynı olmaz tabiki. umutsuzluga düşmeyelim bende doktora gittim bebek için klomen kullandım ve 2 ay adet olmadım bebek yokmuş adet söktürücü verdi ve hastalandım şimdi serophene verdi .anladığım kadarıyla aynı işlemi sağlıyo klomenle bakalım inş olur rabbim umutsuzluğa düşürmesin inş bende soğan kürünü uyguluyorumm. o bittikten sonra incir kürünü deneyecemm inş rabbim şifamızı vesin :KK46::KK66:

18. 13 Aralık 2010
  19. tume

tume geldim anne de Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    bende bu ialacı kullanıyorum.. bu ikinci ayım... ekim ayında aşılama öncesi bunu kullandım.. yumurtaları gerçekten hızlı büyütüyor.. zaten arkadaşlar bu ilaç illaki hamile bırakacak diye bir şey yok.. sadece yumurta boyutunu büyüterek gebe klamaya yardımcı oluıyor.. benim yumurtalarım geç büyüdüğü için bende işe yaradı ama hala gebe kalamadım.. bu ay ikinci aşılamam yapılacak. perşembe kontrolüm var bakalım kaç yumurta kaç mm olmuş. buraya da yazarım. normalde benim adetimin 13. günü yumurta boyutum sadece 11-12mm oluyordu ama serephone ile yumurtam 13. gün. 19-20 mm oluyor..

Allah hepimizin yardımcısı olmuş