Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve raebzeh tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar klomen ve gonaphene ile ilgili topik açıldı arkadaşlarımız tarafından..birde serophene diye bi hap çıktı ..bende bu ay kullanmaya başladım..istedimki kullanan arkadaşlarla burada bildiklerimizi PAYLAŞALIM..hadi hayırlısı...topiğime hoşgeldiniiiiizzz....Şeniza.s.

2. 7 Nisan 2009
  3. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kimseler yokmu kızlar,bu hapı kullanan yok mu hiç?

4. 9 Nisan 2009
  5. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım serophene i kullanan kimse yok..ilgili arkadaşlar mümkünse konuyu silsinler ben bilmiyorum silmeyi..öptüm canlarııımm..

6. 21 Nisan 2009
  7. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah buradan gelişmeleri yazıcam..adet tarihimi bekliyorum..hayırlısı..

8. 21 Nisan 2009
  9. julyet

julyet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    bende başlıcam adet olmayı bekliyorum gelişmeleri yazarım

10. 22 Nisan 2009
  11. nezihemmm

nezihemmm Guest

raebzeh merhaba canım.ben 1 yıllık evliyim eşimle bende hiç sorun olmamasına rağmen bebeğim olmadı.dr a gidince de banada bu hapı verdi.adetin 5,günü başlanacak günde 2 tane 5 gün boyunca.zaten 10 tane var kutuda.neyse şuan adetim başladı ama kullanmak konusunda endişeliyim.biraz araştırdım bazılarında hemen kullanınca sonuç vermiş bazılarında doz artırılmış bazılarında ise tamamen olumsuz.o yüzden bu ayda belki daha zamanı değil diyerek hayırlı zamanı allah tan beklemeye karar verdim.1,2 daha bekleyip yine olmazsa o zaman belki kullanırım.sağlıcakla kal...:1hug:

12. 22 Nisan 2009
  13. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim..ben kızıma gonaphenele hamile kalmıştım..kızım şimdi 2,5 yaşında..ikinci bebiş için tekrar tedaviye başladık.bi 6 ay önce yine serophen içtim ama yumurtalar fazla büyümedi..bu ay yine serophen yazdı dr um.bu sefer haptan sonra bol bol kuru inciri yıkayıp yedim bilmiyom onun mu faydası oldu yumurtam büyüdü sol yumurtalığımda 16 mm lik bi yumurta oluşmuş bu dediğim adetimin 11.günü c.tesi...dr um bir gün daha bekle p.tesi ovitrelle çatlatma iğnesini saat 5 te vurdur dedi ve iğneden önceki gün yani pazar ve sonraki iki gün salı,çarşamba ilişki dedi..şimdi adet tarihim 1 mayıs bekliyorum bakalım ..hayırlısı..peki canım sende sorun var mı dr un bişey söyledi mi?normalde bu tür haplar yumurta oluşumu için verilir..acaba sende de mi yumurtlama sorunu var ki bu hapı verdi?..öptüm canım benim...Şeniza.s.

14. 22 Nisan 2009
  15. nezihemmm

nezihemmm Guest

yok canım iki kez ayrı ayrı dr a muayene oldum eşimin isteğiyle :nazar: yumurtaların güzel rahimde sorun yok hormonlar normal herşey müsait dedi ikiside.eşimde tabi muayene oldu onda da normal sonra ikinci dr baktı ki bizden kurtuluş yok bu hapı verdi :icecream: bana kalsa allah ne zaman kısmet ederse diyorum vardır bunda da bir hayır.dimi? belkide daha zamanı değil.yoksa neden olmasın ki? ama eşim çok istiyor...yinede ikna ettim bu ay da kırmızılar gelirse gelecek ay başlayacağım inşallah.sende gelişmeleri yazarsan sevinirim.burdan takip ederim ben.ama dediğin gibi incirinde etkisi olabilir hapla birleşince tavan yapmıştır yumurtalar kaydirigubbakcemile3 bende polen falan yiyorum bakalım artık.güzel haberlerini bekliyorum.

16. 22 Nisan 2009
  17. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah canım benim..güzel haberler verip bu hapı kullananlara umut ışığı olmayı çok isterim..inşallah sende hapı kullanmadan hamiş kaşlırsın..müjdeli haberlerini alırız..öptüm canım benim..Rabbim yar ve yardımcın olsun..amiinn..Şeniz

18. 1 Mayıs 2009
  19. nezihemmm

nezihemmm Guest

raebzeh merhaba canım.bu ay kullandım ben serephone.iğnemide oldum şimdi merakla sonucu bekliyorum.sen naptın kullandın mı? sonuç nedir???