serophene kullanan yokmu ya..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

dokotr bana ganofen yazdı.onu bulanamk serophene de olur dedi.onu aldık.
    klomenı önermiyorum onun fırması iyi değil dedi.
    iğne olarakta pregly verdı onu bulamzssanız overelii alın dedi. yarın ege uvıversıtesının ordakı eczanelre bakıcam iğneye bulabılrsem bıde ganofen alıcam

2. 20 Mart 2009
  3. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu ay serophene kullandım canım bugun doktordan geldım yumurtalarım cok guzel dedı bırsuru istenılende fazla dedı catlama ignesı vuruldum banada aynı ignelerı yazdı ikisinide alıp goturduk pregly ıyı dedı onu vuruldum bakalım hayırlısı

4. 21 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

kaça aldın canım iğneleri_
    ganofene mı vermıstı bulamayınca serophene aldınız yoksa dırek serophenımı alın dedi

6. 22 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben buay hap kullandımya arkdşalr hapa başaldıktan sonra 2kez ilşkimiz oldu eşimle.ben hiç zevk almadımçok acı çektımyaa varmı benım gıbi bunu yaşayan.akıntım da olmadı hiç.kafaya taktım bunuyaaa

8. 23 Mart 2009
  9. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kafaya takma canım bukadar benım akıntım cok oldu igneyi vurulduktan 30saat sonra ilişkiye gırdıgımızde yurtalıklarım cok agrıdı normalmiş oda

10. 23 Mart 2009
  11. EU3

EU3 Guest

benım akıntım yok normalde bole bıseyi uzun zmandır yasamıyodum.yara oldugunda yaşamıştım çok canım yanıyodu ozman kaşınıyodu bıde sımdı kasıntıda başladı ayy inşbide o çıkmaz yaaa

12. 23 Mart 2009
  13. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende 4 ay önce kullandım serophene ni..ama yumoşlarım gelişmedi,dr um çatlatma iğnesi vurmadı kendiliğinden çatlasınlar dedi.ama olmadı hamile kalamdım..ama ben ilişkide hiç ağrı hissetmedim..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın canım benim..

14. 23 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ya benım agrım akıntım olmuyor oyuzden agrım oluyor.
    bide dunde kaşıntı oldum panık yaptım biraz yaa ben enson gecn yıl 2ay ganofene kullnmıştım ozmanda olmuşmuydu böle hatırlamıyorumki

16. 23 Mart 2009
  17. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım benim..gonaphene kullandığımda da hafif ağrım olmuştu sanırım bende tam hatırlamıyorum ama..sen kafana takma psikolojikte olabilir.benim ilişkide ağrı şikayetim yoktu.valla bilmiyorum ki benim 2,5 sene oldu o hapı kullanalı gonaphene le kızıma hamile kaldım ben..şimdi tekra tedaviye başlıycam 2.için bakalım bu sefer hangi ilacı yazacak dr um..

18. 5 Haziran 2009
  19. SBLBAYRAM

SBLBAYRAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ilaçla ilgili yazılarınızı okudum ama sonra bırakmışsınız yazmayı. bende bugün başladım ilaca günde 1 tane morale çok ihtiyacım var. Raebzeh ne oldu sonucun hayırlıdır inşallah haberler... ben çok ümitsizim kızlarrrrr...... :çok üzgünüm